Бабуся Бетман• 27 марта 2023

Я у шоці. Зняли дачку.

Орендували дачку з березня до листопад. Власники живуть у цьому ж селі, але на іншій вулиці. Зазвичай приїздимо на тиждень з дітьми, пока чоловік на роботі, на вихідних повертаємося у Київ до понеділка.

Приїжджаємо сьогодні - і о диво дивне - в нас перекопаний город біля будинку. Телефоную власниці, а вона так здивовано каже - так то ми, садити ж будемо, чого землі пропадати? Я ж вас питалася як знімали - ви сказали що земля не потрібна, садити нічого не будете.
Тобто вони тут планують усе літо щось вирощувати, обробляти - але намагатимуться це робити за нашої відсутності (с).
Я в тихому шоці.
А я кумедна• 27 марта 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Хозяева должны были понимать что автор ’не Але’ в огороде также как и я например. Она ответила не вникая, потому что что она не знала во что она должна была вникнуть.
У меня бы спросили, я бы ответила точно также как и автор, что огород мне не нужен. Но это не означает что мне нужны чужие люди во дворе и под окнами.
Это ваши проблемы, что вы не знали.
Незнание законов не снимает ответственности.
Не нравятся условия - съезжайте. Не вижу проблем. Хозяева найдут других отдыхающих.

УраганнаЯ• 27 марта 2023
Ответ дляViktoria_St
Полив для картохи... Еда, чудеса
Полив на всем участке . А нужно было изголяться и обходить кусок трубами?
Чупокабра• 27 марта 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Ну ви уявляєте собі що таке картопля? А хто її поливати буде щодня? Жуків труїти знову ж таки, а в мене там діти гуляють.
Поливати картоплю ? Ви точно колись город садили?
А я кумедна• 27 марта 2023
Ответ дляФіфачка
Вони не питали, чи не буде вона проти, якщо вони тут на городі будуть поратися. Вони лише спитали, чи планує вона використовувати землю, щоб щось посадити. Це різне)
Это одно и тоже в понимании людей, которые работают на земле.
Теперь и автор будет знать на будущее. Хороший опыт.
Редисочка• 27 марта 2023
Ответ дляБабуся Бетман
І що тепер робити?
Скажіть що вас таке не влаштовує вам не комфортно. В будь якому випадку якщо вони в селищі ви постійно під ковпаком будете, поганий варінт геть. Попросіть гроші назад якщо на пів року вперед оплатили.
УраганнаЯ• 27 марта 2023
Ответ дляПенек Возмездия
От Полтавы до Кременчуга 115 км , 1,5 часа езды . Это рядом . Вы можете поливать , если вам нравится . У всех свои вкусы . Но о превратностях климата умоляю мне не рассказывать .
Мне проще посадить немножко , включить полив и получить большой урожай, чем салить много и сапать, обгортать
Да_Я_ТакаЯ_• 27 марта 2023
Ответ дляА я кумедна
Это ваши проблемы, что вы не знали.
Вы злюка.
А где этот закон написан, что сдавая дом, хозяева тусуются во дворе днями и под окнами? Ану дайте почитать.
УраганнаЯ• 27 марта 2023
Ответ дляViktoria_St
У нас такой же. Но картошку не поливаем. Огурцы, помидоры и все остальное да, возиться с поливом на картохе Я смысла не вижу. Та вода, свет и тд будет дороже стоить
Скважина+солнечные панели
Фіфачка• 27 марта 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Я , когда сдаю квартиру , оговариваю все . В письменном виде . Даже свои посещения по согласованию дня и времени посещения с арендатором . Потому что по умолчанию можно придумать все , что угодно . Например , вырвать унитаз , замуровать вход в канализацию и писать и какать с балкона .
Тобто ви зараз і підтвердили - це провтик орендодавця, який знав, що планує картоплю садити, але не став обговорювати це орендарями, які не в темі. От у вас є такий досвід, що хтось з балкона пісяв, вы його обговорюєте. Мені на думку не спадало, що так можно - тож я не попереджаю арендодавця, що я так не робитиму.

Перловая Кашка• 27 марта 2023
Ответ дляЗамурмишка
Мабуть, це залежить від регіону. Як у автора під Києвом - вочевидь, не треба. А от на півдні точно поливають. Там дощу може не бути взагалі все літо.
Під Києвом. Але біля аеропорту. Рядом дощ йде. А в нас на масиві немає. От вам і не поливай. Мусимо. Бо бадилля картопляне в´яне.
Ласковая_львица• 27 марта 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Картоплю не поливают, не выдумывайте
Поливають ще й як. Залежить від регіону
Редисочка• 27 марта 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Жесть. Навіть не підозрювала.
Мої поливають на дачі картоплю тож як буде у вас - невідомо!
Igra idet• 27 марта 2023
Ответ дляПерловая Кашка
Тоже удивляюсь. Даже фермеры картофель поливают. Такими огромными поливалками на колесах. У меня картофель без полива как горох по размеру. Как появилась вода, то тот же сорт больше чем кулак мужа с поливом.
Скорее всего не поливают, так как нет воды, скважин, вот и растет как попало
Ласковая_львица• 27 марта 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Пішла я до них додому коротше. Будемо виршувати як бути. Бо мене таке не влаштує аж ніяк.
Правильно автор. Вам ті городні роботи перед очима за 400$ нафіг не треба
HupBaHa• 27 марта 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
А что вам не нравится? Лучше бурьяном пусть порастет?
пусть растет
Квітка папороті• 27 марта 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Колись тут була в топі тема, де всі перегиркались, ламали коп´я, чи треба гречку перебирать чи ні))) Мало не до рукоприкладства дійшло. Адміни тему прикрили, слідом блискавично з´являється нова:’Ну почему приличным девочкам не дают поругаться из-за гречки’)))))
))))) клас)))) в мене є тут конкуренти ))))
Гречку я пропустила)))
Реверанс• 27 марта 2023
Ответ дляЩаслива Я
картопля потребує уваги 4 рази за сезон +/-. Перший раз - посадка (1-2 дні), потім окучують як підросте (1 день), потім жуків травлять/збирають і потім викопують (1-2 дні). Все.
Гойдалку дітям поверх картоплі ставити?
Вірші на замовлення• 27 марта 2023
Ответ дляБабуся Бетман
косарка тут є, чоловік би покосив раз на кілька тижнів. полити теж невелика проблема. Знову ж таки я жумала там гойдалку поставити, шезлонги, мангал, басейн можливо. А тепер воно усе перекопане.
Та ну нафік.
Так і скажіть власникам
Пенек Возмездия• 27 марта 2023
Ответ дляКрайня невістка
Після ковіду взагалі клімат змінився, то навіщо це брати в розрахунок.
Постійно літо проводжу на Полтавщині та Київщині - бачити на термаметрі 40+ - це абсолютна норма для літа. І не треба мені казок розкахувати, наче я не тут живу.
Тим більше тема не про те.
А как ковид влияет на температуру на улице ?

На Полтавщине бывает + 40 , но редко . обычно в самую жару + 35 - 37 . Если шо , я тут живу .

Пенек Возмездия• 27 марта 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Ну , если немножко ... грядку 2 х 2 , то да ...
Агент Пинкертона• 27 марта 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Автор, напишите, что решили
Viktoria_St• 27 марта 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Скважина+солнечные панели
И сколько лет надо выращивать картоху чтоб окупились сп?
побольшомусекретику• 27 марта 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Чекаємо вердикт))
УраганнаЯ• 27 марта 2023
Ответ дляViktoria_St
А с чего вы решили , что их для картохи покупали? Окупились за 4 года , зеленый тариф по которому государство покупало до войны был больше 6грн/квт
Viktoria_St• 27 марта 2023
Ответ дляУраганнаЯ
И у многих людей в селе есть сп?
Несемо світло разом• 27 марта 2023
В березні ніхто не садить нічого на городі. Піднімайте зараз питання, що будете самі без власників та й усе. Або нехай відгородять парканом свій город, а вам під басейн і мангал відведуть місце.
Рятівник Малібу• 27 марта 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Так человек , делая перегородку , ничего и на ломает , наоборот , достраивает Травяной газон на месте огорода - это такое же существенное изменение , как и перегораживание комнаты стеной в арендованной квартире . Такие вещи согласовываются заранее . Вы когда-нибудь пробовали убирать траву ( даже газонную ) ?
Автор вооьще ничего садить не собиралась. Она просто не хотела чтобы кто то входил в на арендуемую территоию. И да, двор и земля тоже туда входит. И газон убрать не сложнее чем бурьян.
Унция яда• 27 марта 2023
Сообщайте хозяйке что пообещали детям поставить на земле бассейн, качелю, батут и горки. Потому огород увы приедтся перенести.
Каляка маляка• 27 марта 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
а представляете, как люди в старину жили вообще без картошки?
чем они только питались, бедняги...
Мамонтів їли))
ЛісАпетная• 27 марта 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Расскажите потом, как решили. Я удивлена поведением владельцев.