Бабуся Бетман• 27 марта 2023
Я у шоці. Зняли дачку.
Орендували дачку з березня до листопад. Власники живуть у цьому ж селі, але на іншій вулиці. Зазвичай приїздимо на тиждень з дітьми, пока чоловік на роботі, на вихідних повертаємося у Київ до понеділка.
Приїжджаємо сьогодні - і о диво дивне - в нас перекопаний город біля будинку. Телефоную власниці, а вона так здивовано каже - так то ми, садити ж будемо, чого землі пропадати? Я ж вас питалася як знімали - ви сказали що земля не потрібна, садити нічого не будете.
Тобто вони тут планують усе літо щось вирощувати, обробляти - але намагатимуться це робити за нашої відсутності (с).
Я в тихому шоці.
Можу брикнути• 27 марта 2023
Посмеялась. Представляю глаза хозяйки дачи ’а шо такова?’ Спасибо за науку, автор. Если буду снимать дачу - с одним обязательным условием - хозяева не должны рядом жить и тем более лазить на участок арендованного дома.
Пенек Возмездия• 27 марта 2023
Ответ дляФіфачка
Тобто ви зараз і підтвердили - це провтик орендодавця, який знав, що планує картоплю садити, але не став обговорювати це орендарями, які не в темі. От у вас є такий досвід, що хтось з балкона пісяв, вы його обговорюєте. Мені на думку не спадало, що так можно - тож я не попереджаю арендодавця, що я так не робитиму.
Вообще-то , договор - это когда договариваются 2 стороны , арендатор и арендодатель . Неделю назад перезаключали договор , мой арендатор вносил свои предложения , и это нормально . Автору никто не мешал ставить арендодателю свои условия .
Пенек Возмездия• 27 марта 2023
Ответ дляРятівник Малібу
Автор вооьще ничего садить не собиралась. Она просто не хотела чтобы кто то входил в на арендуемую территоию. И да, двор и земля тоже туда входит. И газон убрать не сложнее чем бурьян.
Вы лично когда-нибудь пробовали убирать траву ( даже газонную ) ? Не бурьян , а именно траву , которая растет сплошняком ?
Мудрецыха мира• 27 марта 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Жесть. Навіть не підозрювала.
Ми поливаю і дуже часто .Південь
Пенек Возмездия• 27 марта 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Ми поливаю і дуже часто .Південь
На юге - охотно верю , что поливают . В центральной Украине - нет .
МеняАЖтрусит• 27 марта 2023
Ответ дляЧупокабра
Поливати картоплю ? Ви точно колись город садили?
Так, поливати картоплю, в нас на 40 сотих полив
Крайня невістка• 27 марта 2023
Ответ дляПенек Возмездия
А как ковид влияет на температуру на улице ?
На Полтавщине бывает + 40 , но редко . обычно в самую жару + 35 - 37 . Если шо , я тут живу .
І я там жила у Кременчуці. Теж бувало і 40, в вище. Ви може живете з термометром у холодку, то й не бачите що на сонечку відбувається.
Давно в нас вже літо неможливо спекотне.
Мона_Лиса• 27 марта 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Пішла я до них додому коротше. Будемо виршувати як бути. Бо мене таке не влаштує аж ніяк.
Автор, Вы уже вернулись? А то 4 часа прошло, не томите уже нас. Что там?
Гарантую неперелевки• 27 марта 2023
Ответ дляБабуся Бетман
А чому ні? Засіяти травичкою і все.
Це краще ніж постійно чужих людей з вікна спостерігати.
А хозяева разрешали травичкою засевать? Ее потом с огорода не выведешь.
УраганнаЯ• 27 марта 2023
Ответ дляViktoria_St
И у многих людей в селе есть сп?
На нашей улице 4 штуки
Пупс• 27 марта 2023
Ответ дляБабуся Бетман
А що, з нашими 45 влітку можна по тижню не поливати? Серйозно?
Картоплю ніхто не поливає
Клептоманка• 27 марта 2023
Автор, ждем.
Ой, что-то я представляю этих людей из другого измерения. Земля гулять не должна, это преступление. И вообще, они сдавали только дом.
Но и жаль их. Это ж сколько труда, перекопать огород.
Бутерброд и я• 27 марта 2023
Ответ дляБабуся Бетман
косарка тут є, чоловік би покосив раз на кілька тижнів. полити теж невелика проблема. Знову ж таки я жумала там гойдалку поставити, шезлонги, мангал, басейн можливо. А тепер воно усе перекопане.
Та ну нафік.
Хозяева звісно не праві, але може ви не оговорили все...
Грошу впевнена за квартал оплачений не повернуть, а ви шукайте іншу дачу. Наврят вони відмовляться тепер, адже на оранку заплатили. Картоплю звісно поливать не будуть, але жуків кропить і шастать там будуть, полоть, підгортать, знову полоть, жуків деякі по 4 рази кроплять...воно вам треба?
Міряно-переміряно• 27 марта 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Та ну нафік.
Ну так ви озвучили свої плани?
Гарантую неперелевки• 27 марта 2023
Ответ дляМовчу, але хочу
Ну мы кроме стрижки и полива ничего не делаем. Не современный газон, а обычная трава поколениями растет.
Это значит что все сорняки которые могли вырасти после посадки травы уже взошли и вы их скосили, не давая посеяться новым сорнякам. За взрослым газоном ухаживать легче. А газон первогодка это головная боль. Сорняки нужно вырывать. Ходить нельзя. Поливать, удобрять.
Бутерброд и я• 27 марта 2023
Ответ дляФрикаделька
Тому треба все обговорювати в деталях.
Як можна обговорити таке в деталях,що стукне в голову хозяєвам. Наприклад це як здали квартиру, а на балконі хозяйка буде квіти чи помідори вирощувать.
Фіфачка• 27 марта 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Розумієте, автору звичайно нихто не заважал поставити свої умови, але неможливо обговорити все, особливо те, що ви не можете передбачити. У автора не було інформації, що хазяйка планує картоплю саджати. Якби була - то й обговорили б.
Гарантую неперелевки• 27 марта 2023
Ответ дляЕllena
Вот видите , ваш газон растёт поколениями. То есть можно сказать стационарный. А тут после пищевых грядок газон, та не, туда вложить нужно больше чем сама Аренда хаты с марта по октябрь
По теме видно, у кого есть газон, у кого нет и никогда не было.
Пенек Возмездия• 27 марта 2023
Ответ дляКрайня невістка
Я в Полтаве живу . В самом городе . Холодок тут , конечно , есть ... в сквере где-нибудь ... Да , термометр у меня есть . А что , это предмет роскоши ? Не знала .
Кумедний ґудзик• 27 марта 2023
Ответ дляКвітка папороті
та ви що?
певно і врожай тоді ніякий!
минуле літо було таке жарке і жара пішла якраз на період зав1язування картоплі (вона не зав´язується при жарі). тому, щоб нав´язалась картопля, її все село активно поливало!!!
не поливали тільки ті, у кого городи майже стикуються з болотом!
тоді і врожай такий, що і собі і на продаж є.
а хто не поливав, то з 1 картоплини отримав 2-3 картоплинки під кущем, а не відро з 3 кущів...
певно і врожай тоді ніякий!
Ни фига. В том году как никогда был урожай. Земля как знала, что надо не подвести,чесслово.. земля у нас не прям ахти..Не поливали. Да и никогда в жизни не поливали, ск помню, а я у баб с детства на летних каникулах и в подростковом на картохе пахала . Киев обл..
Крайня невістка• 27 марта 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Удалено администрацией...
Пенек Возмездия• 27 марта 2023
Ответ дляКрайня невістка
Удалено администрацией...
Крайня невістка• 27 марта 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Удалено администрацией...
Скромняшка• 27 марта 2023
Ответ дляАкукарача
Ну вас лишили зони відпочинку, виходить. Краще відмовитися від цього варіанту.
Можуть, правда, відмовитися повертати гроші.
тоді й автор гойдалку,бассейн та мангал на картоплю хай ставить
бифидобактерияЖоржик• 27 марта 2023
Ответ дляБабуся Бетман
А чому ні? Засіяти травичкою і все.
Засіяти травою, то на власній господі. А у Вашому випадку або пустує, що для сільських жителів нонсенс, або щось посадити. Якщо земля буде пустувати, то засіється бурьянами. Я б домовлялася, щоб засіяли типу сидератів, люцерки, щоб не бачити їх шатання по господі. Дивіться, що Ви арендували чи тільки будинок з двором, чи і землю-город.
бифидобактерияЖоржик• 27 марта 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Ну ви уявляєте собі що таке картопля? А хто її поливати буде щодня? Жуків труїти знову ж таки, а в мене там діти гуляють.
картоплю поливають дощі. А от на рахунок травля колорада, то робиться 2 обробки . В цей день просто не треба заходити до городу.
Пишущаяся• 27 марта 2023
Я тоже отношусь лояльно .
Люди которые сами выращивают на земле хоть что то - вызывают у меня уважение .
бифидобактерияЖоржик• 27 марта 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Серйозно. Картоплю ніхто не поливає. Хіба що дууууже продвинуті господарі з поливними шлангнами, насосом і водоймою. . Як Ви уявляєте то полив?