Бабуся Бетман• 27 марта 2023
Я у шоці. Зняли дачку.
Орендували дачку з березня до листопад. Власники живуть у цьому ж селі, але на іншій вулиці. Зазвичай приїздимо на тиждень з дітьми, пока чоловік на роботі, на вихідних повертаємося у Київ до понеділка.
Приїжджаємо сьогодні - і о диво дивне - в нас перекопаний город біля будинку. Телефоную власниці, а вона так здивовано каже - так то ми, садити ж будемо, чого землі пропадати? Я ж вас питалася як знімали - ви сказали що земля не потрібна, садити нічого не будете.
Тобто вони тут планують усе літо щось вирощувати, обробляти - але намагатимуться це робити за нашої відсутності (с).
Я в тихому шоці.
Знаю бакси• 27 марта 2023
Ответ дляКвітка папороті
це мені тут весело ))))
я майстер по темам в топі )))))
Колись тут була в топі тема, де всі перегиркались, ламали коп´я, чи треба гречку перебирать чи ні))) Мало не до рукоприкладства дійшло. Адміни тему прикрили, слідом блискавично з´являється нова:’Ну почему приличным девочкам не дают поругаться из-за гречки’)))))
Хи хи, ну ну• 27 марта 2023
Ответ дляБабуся Бетман
А що, з нашими 45 влітку можна по тижню не поливати? Серйозно?
Накладні мюслі• 27 марта 2023
Ответ дляIgra idet
Разная . Без полива ничего хорошего не вырастет, даже из сортовой
Да ну. У меня бабушка в Сумской области жила. Картошки у них обычно соток по 50 было высажено у всех по селу. Никто никогда не поливал картошку. И выростало всё всегда.
Борисфенка• 27 марта 2023
Ответ длялаМпочка
Не, а шо, с землей было бы дороже
Навпаки - без землі дешевше.
Город не треба, орендна плата вдвічі менша.
мистерЛяпсус• 27 марта 2023
Ответ дляЗнаю бакси
Впевнена, коли народ заходить сюди вперше, бачачи в топі тему з назвою ’зняли дачу’, ледве чи може собі уявити, що тут багатосторінкові баталії... Ні, не про стосунки орендатор-орендар, не про взаємини між людьми в цьому контексті, не про стан арендованого житла на крайній випадок, а про тадааам - полив картохи в різних варіаціях)) Чи потрібен полив картохи, де картоху поливають, де вважають тих, хто поливає картоху, дивними особами, чи впливає полив на якість картохи. Маленький справочник)
КаРаКаТиЦа• 27 марта 2023
Ответ дляИрина Веселуха
За 50 років життя не чула, щоб у селах картоплю поливали. Город і зараз в батьків є, картоплю не поливають ні при якій спеці. Укривають сіном.
в нас всі сусіди поливають ,років 10-15 точно .У майже всіх скважини і автополив .Хтось раз на тиждень ,а хтось кожну ніч .Ми частинами по черзі поливаємо (12 соток)
Перловая Кашка• 27 марта 2023
Ответ дляЩаслива Я
Абсолютно серйозно, ніхто картоплю не поливає
Ми поливаємо. Без поливу немає врожаю. Поки не пробили колонку нічого не росло. В тому числі і картопля. Зараз є вода і є картопля. В нас дощі рідко йдуть.
Да_Я_ТакаЯ_• 27 марта 2023
Ответ дляБорисфенка
Навпаки - без землі дешевше.
Так а как это правильно оговаривать?
Если я например хочу дом снять, там участок, но огород мне нафиг не нужен, потому что я там ничего делать не умею. Но и не хочу чтобы хозяева каждый день приходили и тусовались во дворе. Как правильно договариваться? Научите))
Кокосиха• 27 марта 2023
Ответ дляКвітка папороті
у вас скважини не бьють?
Б´ють. Але ті, хто тримає худобу. Багато. Більше 5 голів крупного і усіляких свиней і тому подібне.
Люди викапали колодязь. Уже все. Води нема.
Старий замуляв, він виручав, коли не буває води, худобу напоїти.
Там так село лежить, що усюди буде дощ навкруги, а в них нема. Твльки гримить. Кажуть, що через руду.
КаРаКаТиЦа• 27 марта 2023
Ответ дляКвітка папороті
певно ви з міста...
якщо один раз за весь час росту картоплі збирати жуків, то там стебла без листів будуть )))) жуки з´дять))))
картопля саджається. і тільки виткнулась, потрібно зразу ж збирати жуків.
якщо не має дощу, то кожен тиждень заливати картоплю.
окопувати її.
жуків збирають раз в 2-3 дні. або кроплять разів 3-4 за весь сезон росту картоплі.
крім того, якщо картопля підросла, то ходять кожного дня і по 1-2 куща викопують, як свіжу, щоб попоїсти!
окопувати її.
теж дивують збирачі жуків раз в сезон .Такі роки бувають ,що до 5 разів треба труїти ,бо жеруть усе
Пенек Возмездия• 27 марта 2023
Дамы , предлагаю открыть отдельную тему о картошке и ее поливе .
мистерЛяпсус• 27 марта 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Так а как это правильно оговаривать?
А вы стойкая)) Не поддаетесь на картошечные провокации, все по теме и по теме
Кокосиха• 27 марта 2023
Ответ дляНакладні мюслі
Сравнили с югом
Кокосиха• 27 марта 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Процес пішов. Тута
мистерЛяпсус• 27 марта 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Відкривайте, картопелька з поливом вже на низькому старті розповсюджуватись по форуму далі. Судячи по накалу пристрастей))
Пенек Возмездия• 27 марта 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Так а как это правильно оговаривать?
Просто изначально озвучивать , что вы не хотите , чтобы хозяева каждый день приходили и тусовались во дворе и огороде .
Да_Я_ТакаЯ_• 27 марта 2023
Ответ длямистерЛяпсус
Потому что я не шарю как выращивать картошку

мистерЛяпсус• 27 марта 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_

После такой темы будете знать, даже если не хотели этого))
Рву и мечу• 27 марта 2023
автору сочувствую.
тоже так когда-то дом снимали летом, а под конец приехала мама хозяйки с внучкой. мол, внучке нужно на природу из города. я звонить хозяйке, а та ’ашотакова? у вас ещё комната свободная и мама с дочкой вас не потеснят’.
ахереть. мы были в ярости. муж звонил и требовал вернуть деньги, а ему ’ну а как моя пожилая мама там одна будет, если вы уедете? ей страшно и тяжело будет готовить.’
вот это ’ашотакова’ у людей непробиваемое и никак не объяснишь.
Кокосиха• 27 марта 2023
Нужно переводить картошку в другую плоскость!
Я люблю жаренную картошку с аджикой. Но все еще жду новостей от автора.
Сиджу тихенько• 27 марта 2023
Ответ дляРву и мечу
автору сочувствую.
Чем закончилось?
Кокосиха• 27 марта 2023
Ответ дляРву и мечу
автору сочувствую.
Ужас.
мистерЛяпсус• 27 марта 2023
Ответ дляКокосиха
Автор случайно завела тему про картошку и ее полив с владельцами дачи) Иначе столь долгое отсутствие объяснить не могу))
Борисфенка• 27 марта 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Так а как это правильно оговаривать?
Наприклад, ділянка 20 соток, з них 4 сотки двір, решта город.
Авторка платить 10 000 в місяць чи скількісь інакше, неважливо.
Раптом город забирають під картоплю, значить платить тепер 5 тисяч, бо спочатку домовлялися на всю ділянку з будинком.
Хазяї скажуть ’Ми на картоплі стільки не заробимо, платіть 10 тисяч’.
Да_Я_ТакаЯ_• 27 марта 2023
Девочки, вопрос на засыпку!
Сколько раз спеют помидоры, и сколько раз их нужно собирать за лето?
КаРаКаТиЦа• 27 марта 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Цікаво, в якому ви регіоні? Що картопля потребує поливу?
На Київщині не поливають даже в велику спеку. І картопля не потребує чистого прополювання (вона тоді меньше горить). Максимум - підгорнути. Я в міжріддя квіти та трави сію. Вони гасять бурьян.
Ось жуки - да, донімають. Але стараюсь обходитись біо-препаратами марки Жива Земля.
’На Київщині не поливають даже в велику спеку’-кажіть за себе .Поливаємо
Крайня невістка• 27 марта 2023
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
45 в нас немає, не фантазуйте і картоплю не поливають
Як це немає? Ви десь на іншій Київщині живете мабуть? В нас регулярно 40+ на вуличному термометрі буває.
Пенек Возмездия• 27 марта 2023
Ответ длямистерЛяпсус
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3308491
Прошу . Извините , получилось почему-то без анонимов . Могу еще одну анонимную создать .