Бабуся Бетман• 27 марта 2023

Я у шоці. Зняли дачку.

Орендували дачку з березня до листопад. Власники живуть у цьому ж селі, але на іншій вулиці. Зазвичай приїздимо на тиждень з дітьми, пока чоловік на роботі, на вихідних повертаємося у Київ до понеділка.

Приїжджаємо сьогодні - і о диво дивне - в нас перекопаний город біля будинку. Телефоную власниці, а вона так здивовано каже - так то ми, садити ж будемо, чого землі пропадати? Я ж вас питалася як знімали - ви сказали що земля не потрібна, садити нічого не будете.
Тобто вони тут планують усе літо щось вирощувати, обробляти - але намагатимуться це робити за нашої відсутності (с).
Я в тихому шоці.
Пенек Возмездия• 27 марта 2023
Ответ дляКрайня невістка
Удалено администрацией...

Крайня невістка• 27 марта 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Удалено администрацией...
НаБалКоніХодять• 27 марта 2023
Я смотрела дом в селе, 40км от Киева, разговаривала с женщиной, а на просмотр приехал ее муж, так дед тоже сказал что «огород я вам не отдам», у него тут уже клубника, картошку сажать будет.
Ну пусть садит, а я хочу спокойно жить, и не переживать что выйду в трусах, а тут чужой дед на огороде шарится.
tettiana• 27 марта 2023
Ответ дляolaila
А ща там за хазяєва? Пару разів пройдіться перед хазяїном в бікіні, хазяйка сама вас виставить, ще й сумки допоможе зібрати
в березні саме час ходити в бікіні )))
НаБалКоніХодять• 27 марта 2023
Ответ дляЩаслива Я
Абсолютно серйозно, ніхто картоплю не поливає
Та конечно, мы всю жизнь поливаем, поля не сажаем, огород всего 48 соток, это и сад и ягоды, и овощи, и виноградник с орешником.
НаБалКоніХодять• 27 марта 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Картоплю не поливают, не выдумывайте
Мы поливаем всю жизнь
Пенек Возмездия• 27 марта 2023
Ответ дляКрайня невістка
Удалено администрацией...
Гуру троллинга• 27 марта 2023
Город вже перекопаний.Засійте травичку і все.Всі свої побажання озвучте орендодавцям.Вони ж вас не попереджали,що будуть хазяйнувати на городі.
Ласковая_львица• 27 марта 2023
Ответ дляКаРаКаТиЦа
’На Київщині не поливають даже в велику спеку’-кажіть за себе .Поливаємо
То ви кажіть за себе. Я на Київщині поливаю і сусіди також

Крайня невістка• 27 марта 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Удалено администрацией...
Сарафанное радио• 27 марта 2023
Тю,у нас вообще треш недавно был..
Купили дом, зимой..огород 19 соток,..сейчас приходят бывшие хозяева и говорят
-огород большой,может вы его весь не посадите?можно мы часть орендуем(просто так) и посадим свое?
Были посланы далеко и надолго..
Капец,занавес ..
А тут оплачена аренда,и ещё огород решили посадить,ну у людей вообще совести нет..
tettiana• 27 марта 2023
я слабко собі уявляю басейн і мангал на чорноземі. Чи ви збиралися побудувати двір? зробити газон, забетонувати доріжки і місця для всіх цих дворових приколів?
бифидобактерияЖоржик• 27 марта 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Цього року дуже дешево вдалося зняти - 400 дол/міс, але ми оплачували ще восени. Зараз дорожче мабуть.
За такие деньги хозяева могли бі попуститься со своим огородом.
Знаю бакси• 27 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Ви собі уявляєте, скільки це коштує?? Для людей, які не збиралися з землею нічого робить - нашо їм здалися ці трати? Чи ви думаєте, це 100грн ціна питання?))
НаБалКоніХодять• 27 марта 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Не согласна, всегда картошку садили на участках подальше от дома или вообще на огородах в поле-какая там вода, с ведром не находишься по 20 соток поливать Я реально не припоминаю, чтоб кто-то поливал картошку из моих родных и знакомых, но ладно, речь не об этом здесь.
А у нас труба посреди огорода, кидали в речку насос, ставили поливалки и поливали, каждый день или несколько раз в неделю (смотря какая погода), а с ведра то только дерево какое подлить может.
Послушная• 27 марта 2023
В мене інше питання,нащо ви залишаєте чоловіка на одинці????
Хата на мати• 27 марта 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Это значит что все сорняки которые могли вырасти после посадки травы уже взошли и вы их скосили, не давая посеяться новым сорнякам. За взрослым газоном ухаживать легче. А газон первогодка это головная боль. Сорняки нужно вырывать. Ходить нельзя. Поливать, удобрять.
У нас газонокосилка ездит с 9 утра до 6 вечера ежедневно, никакой головной боли. Если долго нет дождей - ставлю поливалку крутящуюся. Никаких там сложностей нет
Крайня невістка• 27 марта 2023
Ответ дляtettiana
Навіщо? Надувний басейн чудово встане будь-де. Та і з чого ви взяли що там саме чернозем?
Зайка11• 27 марта 2023
Дівчата я оце почитала тих хто пише- а вам що шкода, що там тієї картоплі - а от скажіть мені, чому Ви коли їдете відпочивати наприклад в Карпати, арендуєте будиночок за нормальні гроші , і Вам хазяйка каже -дорогі гості , там у Вас кімната одна вільна , то я буду у вас іноді ночувати ))) і Ви такі - та звичайно, хоч живіть з нами - так ???? Так якого дідька на території будинка, за які автор платить гроші , він має бачити чужі сраки в грядках - ???? Автор - вони або не садять нічого, або ви шукайте інше - бо буде зараз, ой сонечко палить грядки - можна я сьогодні поллю, ой жук доїдає картоплю - можна я оброблю, ой Боже - треба ж помідори пастнкувати бо високі і зламаються , чи огірочки погано стеляться і тд ! Городні роботи будуть постійно у них !

Силиконочка• 27 марта 2023
Ответ дляЗвезда в шоке
Об этом нужно было договариваться изначально. Если автору так принципиально, то пусть съезжает-её дело, я написала свои мысли на этот счёт. Автор сказала мне не нужна земля, так хозяева должны были плюнуть и не садить ничего? А бурьяны в человеческий рост насеятся потом фиг выведешь
А 400 долл брати за дачу їм не тисне? Треба було відгородити город окремо, будинок дачний окремо і здавати. А так і рибку з’їсти і ще дещо
Акукарача• 27 марта 2023
Автор від хазяїв так і не повернулася?
Крайня невістка• 27 марта 2023
Ответ дляПослушная
кому що
Силиконочка• 27 марта 2023
Ответ дляhrushyk
Автор,ніхто не поливає картоплю
І я впевнена з обробкою,прополкою вони будуть справлятись у вашу відсутність
Але справа ваша …
Ну все це ок, але не за гроші автора
Чомучка• 27 марта 2023
Ответ дляАкукарача
Автор від хазяїв так і не повернулася?
думаєте могли її закопати на тому городі?
Акукарача• 27 марта 2023
Ответ дляЧомучка
Так картоплю ж треба саджати))) а ця ходе, права качає)
Мой завтрак• 27 марта 2023
Ответ дляБабуся Бетман
Пішла я до них додому коротше. Будемо виршувати як бути. Бо мене таке не влаштує аж ніяк.
Ііі? Вирішили? Аж цікаво, як до такого люди додумались. Брати гроші за аренду та ходити і порпатись в городі. Якщо здали, то на цей період знімаючі повновласні хазяїва
Кудесница_с_пургеном• 27 марта 2023
Ответ дляКупи слона
Ага. А если потопчут им тот огород, потом еще вас обвинять будут.
Я бы искала другой вариант и сьезжала. Это на голову не налазит!
И такие простые в теме собрались - сами бесятся от всего на свете - от длинноволосых девушек в спортзале и общественном транспорте, от чужих детей в поезде и магазине, от собственных родственников, а тут гля - а чё такого? всё правильно, пускай.
KriskaA• 27 марта 2023
Ответ дляБабуся Бетман
А що, з нашими 45 влітку можна по тижню не поливати? Серйозно?
Гарацкая :)) Картошку не поливают. Как и томаты.
Кудесница_с_пургеном• 27 марта 2023
Ответ дляЕllena
Ну так хозяева ж спросили у девушки, нужна ли им земля. Нужно было изначально арендовать угодье
Нужно было изначально сказать, что если земля не нужна для обработки, то они сюда ходить будут. Предупредить автора.
Ласковая_львица• 27 марта 2023
Ответ дляKriskaA
Я посмотрю ,что у вырастет без полива) картошка еще куда не шло,но помидоры кони двинут еще на этапе пары дней после посадки. В селе живу если что)