Бессмертный пони• 27 марта 2023

Картошка и уход за ней

Как сажают картошку и как ухаживают за ней в разных регионах Украины
Н@Диете• 27 марта 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Ви просто для загального розвитку спитали чи будете садити?) Якщо будете, просто питаєте на базарі, коли розсаду купуєте: високі чи низькі? Високі - оці родять декілька разів. Але треба палки їх підперти, вони 2метри ростуть. Беріть низькі або середні і не партесь, тим більше, досвіду нема. Ну ось покажу свої наглядно. Високі на двох фото (перше іото - це вже осінь), інші - звичайні, в них оце по такій кисті помідорів і все. Зате класні
Спасибо за информацию, возможно пригодится
Телефон Рубика• 27 марта 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
А рецепты обработки от фитофторы, пожалуйста
Є сухі регіони, де її нема, особливо коли літо засушливе. У нас, на жаль, не так. Але є кілька правил:
1 садити не густо, щоб продувалось, вітер має гулять
2 нижні листки обривати, до землі не повинні торкатись
3 поливати тільки в лунку, на листя - ні в якому разі
4 краще замульчувати травою
5 поливати багато, але дуже рідко
6 я обробила один раз спочатку квадрісом, а тоді вже не хоиіла хімію, пару разів бризкала коктейлем таким: води відро+сироватка 1 л+5крапель йоду
masterim• 27 марта 2023
Ответ дляН@Диете
Не буду)
Была ситуация, вспомнила. Приехала к родственникам в село. Попросили меня собрать помидоры в огороде. Я собрала. Потом они уехали на море. Ну ок. А я собрала, думаю ну ок.
Тут через несколько дней смотрю - они снова поспели. Там или через неделю, не помню.
Я просто думала что они один раз спеют. А тут нежданчик))
Напомнило мне темьі, где люди не знают, что курица несет яйца даже без петуха, а корова не дает молоко просто потому что ее доят, для єтого ей нужно рожать телят
Н@Диете• 27 марта 2023
Ответ дляmasterim
Про курей и коров я знаю))
Ну не росла я в селе никогда и редко там бываю. Откуда мне знать эти тонкости, что и как выращивают?)
Телефон Рубика• 27 марта 2023
Ответ дляН@Диете
Не буду)
Ясно))) А ви коли збирали, що, зелених не бачили?))
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 27 марта 2023
Ответ дляТелефон Рубика
4 краще замульчувати травою
5 поливати багато, але дуже рідко
А квадрис на каком этапе ? помидорки какого размера?и сыворотк сколько на ведро?
Н@Диете• 27 марта 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Ну так я думала что зелёные доспеют и все. А там по десятому кругу пошли расти. Короче я их раза 3 собирала.
Зайченя• 27 марта 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Хозяйка
МаргаритаЛьвовна• 27 марта 2023
Ответ дляН@Диете
ржака)) но у вас сельхозпросвещение произошло еще по мягкому варианту))

ведь родичи могли попросить вас собирать огурцы!
а они зеленые, прячутся в зеленых листьях, потом дико чешутся руки, а главное - их выбирать надо хотя бы ЧЕРЕЗ ДЕНЬ !
Н@Диете• 27 марта 2023
Ответ дляМаргаритаЛьвовна

Огурцы я собирала через день и без проблем, а вот помидоры меня удивили
Ms. При теле• 27 марта 2023
А у всіх у томатах живуть полосаті павуки: яскраво жовті з чорним. Великі такі. Я їх боюся.
автор Бессмертный пони • 27 марта 2023
Ответ дляMs. При теле
Никогда не видела .
Телефон Рубика• 27 марта 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
У мене був десь через місяць після посадки, мабуть, а тоді ще тричі кропила сироваткою. Нею взагалі можна кожні 7 днів, але я лінувалась. В мене баклажка 10 л, вливаю літр сироватки, тоді доливаю 9 л води, йоду дехто і 10 крапель дає, але превентивно 5 вистачить. Про розмір помідорів - так сорти ж різні) Хурма, волове серце, рожевий велетень були великі, як і треба, а дебарао менші, як яйце чи помідор-сливка.
Кишмишная Мая• 27 марта 2023
Здивувало що багато де не поливають. В нас поливають щоб був гарний врожай.
Домовенок Кузя• 27 марта 2023
Ответ дляТелефон Рубика
А які сорти помідорів вирощуєте?
Телефон Рубика• 27 марта 2023
Ответ дляДомовенок Кузя
А які сорти помідорів вирощуєте?
Дебарао, хурма, рожевий, волове серце
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 27 марта 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Спасибо огромное за совет! Буду пробовать
Домовенок Кузя• 27 марта 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Дякую за пораду.
Астоновитесь!• 12 апреля 2023
За неділю-дві до посадки картоплі витягуєте її з погреба на вулицю в тінь, щоб вона гарно проросла.
Саджаєте картоплю. Трактор проходить рядки і ви вкидаєте по картоплинці - крок-картоплинка-крок-картоплинка. Загрібаєте.
Чекаєте що вона зійде. Бідкаєтесь всім сусідам що в цьому році щось не сходить (так кожен рік).
Тільки зійшла там починаються танці - посапать від бур´янів, покропити від жуків. І так декілька разів. А ще між цими танцями потрібно підгорнути кущі.
Потім все ж таки вкінці ви перестанете її спати від бур´янів і таки перед тим як копати є два варіанти - або ходите вручну бур´яни вириваєте, або берете косу і косите разом з кущами.
Викопування -трактор проходить по рядку і вигрібає картошку на поверхню.
Збираєте і сортуєте (хто зразу це робить, а хто потім). Ми потім сортуємо - мала і погана в одну сторону, велика в другу, і посадкова на наступний рік в третю.
Опускаєте в погріб.
Спочатку їсте малу і погану, а потім вже велику.