Lusapasika• 27 марта 2023

Як, на вашу думку, закінчиться війна? Реально, без шапкозакидання та фсьо

пропало
Natalia505• 28 марта 2023
Ответ дляНаталья-249d
Конечно вам
І шо ви очікуєте від мене особисто?
Наталья-249d• 28 марта 2023
Ответ дляNatalia505
Немає ніякого тупіка, є процес..
Какой процес ?Помощ что дают должны были дать полгода назад,теперь другая помощь нужна.Санкции не работают.Мир живет весь ,а мы умираем.Бо они рашку сраную бояться.
vihola• 28 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Коммунизм всегда приходил к власти в той стране, которая была разрушена войной или коррупцией, или тем и другим вместе». — Джон Кеннеди «Коррупция растрачивает талант целых поколений». — Джо Байден
За 4 недели было захвачено 4 области Украины , а маленьких Бахмут держится 6 месяцев , только по причине того что в первом случаи не была обеспечена оборона региона а во втором его защищают .План обороны страны- работа генштаба,и его реализация
Коннкретно що пропонуєте?

не ігноруйте будь ласка, питання.
Так, корупція це погано, так яйця по 17 грн. погано, далі що?

Чого ви конкретно своєю писаниною тут добиваєтесь. Словами скажіть, не треба баки цитатами Кеннеді забивати.
Natalia505• 28 марта 2023
Ответ дляНаталья-249d
Війна це процес. Процес знищення окупанта. Ви не вмираєте бо зараз на порадниці, це якщо бути точним. Вбивати тисячі діло не швидке якщо це не зброя масового ураження.
SlawaUkraine• 28 марта 2023
Ответ для vihola
Скільки вам років? Чому ви злидень, якщо знаєте як правильно керувати країною?
Не могли в срср розбагатіти, при кучмі, януковичу? Ясно що при прозахідних президентах НАТА вам заробити не дала.

То армія була гола боса, голодна, то вже мєлачьовки бракує, чьо уж там мєлачітся.
Те кто умеют править страной злидни , среди бонжей по 3 образования часто, а вот те кто неумеют - правят ,знаете почему ? Обеспечение хорошей рекламной компании стоит десятки милионов доларов, с зарплаты учителя, медика, юриста такие деньги не собрать.А вот в шоу бизнесе и его спонсорах есть эти деньги и реклама с кино были красивые , народу понравились
Nuisance• 28 марта 2023
Ответ дляNorthface
Ну как они не вернутся? Мы не нужны там заграницей, ну кем наши люди смогут там работать без языка и нужного образования, без супер квалификации? Многие такие уехали, чтобы там остаться, нужно быть супер специалистом, конкурировать с местными, и мужчины тоже должны быть такими. Даже на продавца тут учиться надо, не говоря уже если человек хочет переучиваться и получать лучшее образование ну и язык надо знать минимум на уровне B2.
Неужели за год, не работая, невозможно выучить немецкий и найти работу с помощью джобцентра? Люди в мирное время учили языки после работы и справлялись, а вы ноете. При таком к-ве вакансий, возможностей аусбилдунг. Мое окружение уже работает.
vihola• 28 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Удалено администрацией...
Возрастная• 28 марта 2023
Ответ дляoranglion
Дипломатическим путем оформляется (закрепляется документально) то,что будет достигнуто военным путем. Не путайте.
Це зрозуміло. Тому їх і не проводять зараз.
Наталья-249d• 28 марта 2023
Ответ дляNatalia505
То что не умираю это временно.В любой момент может прилететь
SlawaUkraine• 28 марта 2023
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Пенсия пенсионера учителя сейчас 3000 гривен , репетиторство это только если математика или английский, остальные предметы мало кому интересны .Зарплата учителя на ставку сейчас около10 000 гривен.Вы экстрасенс? через экран людей видите?)) может еще на картах гадаете? нет?)
Natalia505• 28 марта 2023
Ответ дляНаталья-249d
Ви в зоні бойових дій, чи у вас невроз? Я взагалі так не думаю, вмирати від того що прилетить не збираюсь.
Наталья-249d• 28 марта 2023
Ответ дляNatalia505
У нас вся Украина зона боевых действий
vihola• 28 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Не вигадуйте, є попит на всі предмети. І українська і біологія і хімія і фізика і історія і географія і право і інші іноземні мови.
Я ж кажу, совком заштиняло.
Зарплати, пенсії не підходять, того не дали, тим не забезпечили.
Сам не пожив, нічого не бачив в житті, не досягнув і інших тягне в болото парашинське в надії на парашинську пенсію, наче там якісь мільйони їхнім пенсам на голову падають і по смітниках не порпаються.
darnik79• 28 марта 2023
Ответ дляNuisance
Из моего окружения никто не выучил немецкий за год хотя бы до в1. Язык очень сложный. Работают только на миниджоб некоторые.
SlawaUkraine• 28 марта 2023
Ответ для vihola
Я ж кажу, совком заштиняло.
Стаття 3. Людина, її життя і здоров´я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
Права і свободи людини та їх гарантії визначають зміст і спрямованість діяльності держави. Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утвердження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов´язком держави. Стаття 13. Земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах території України, природні ресурси її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об´єктами права власності Українського народу. Від імені Українського народу права власника здійснюють органи державної влади та органи місцевого самоврядування в межах, визначених цією Конституцією. Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом.
Стаття 47. Кожен має право на житло. Держава створює умови, за яких кожний громадянин матиме змогу побудувати житло, придбати його у власність або взяти в оренду.
Громадянам, які потребують соціального захисту, житло надається державою та органами місцевого самоврядування безоплатно або за доступну для них плату відповідно до закону.
Ніхто не може бути примусово позбавлений житла інакше як на підставі закону за рішенням суду.
Стаття 48. Кожен має право на достатній життєвий рівень для себе і своєї сім´ї, що включає достатнє харчування, одяг, житло.
Стаття 49. Кожен має право на охорону здоров´я, медичну допомогу та медичне страхування. ---Хочу так жить .---Можно ?
natapril• 28 марта 2023
Ответ дляSanta-c3fa
Буде контрнаступ, що відвоюємо, то й буде наше, далі мирний договір, раша забирає, що під її контролем, а нас озброять, так, щоб в них не було ні бажання, ні можливості ще раз напасти, по строкам 24 рік буде завершальним
Ех...
Виходить, що Нато нам не світить.
natapril• 28 марта 2023
Ответ дляЖеня-bc6e
Так. І ніякого іншого сценарію не прийму
Самі підете виганяти?
vihola• 28 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Можна, живіть. Хтось не давав?
Жили люди, як хотіли, поки парашенці не прийшли.
SlawaUkraine• 28 марта 2023
Ответ для vihola
Можна, живіть. Хтось не давав?
Как кто? тот кто эксплатирует землю и недра страны что бы продать собственнику земли и недр- народу по европейской цене, газ , зерно, овощи ,железо.Те кто корупцией вынимает из бюджета мидиарды доларов ,и они не идут на пенсии и медицину и армию .Еще те кто продуктовую корзину формирует и прожиточный минимум на кторый нельзя достойно прожить человеку - вопреки статьям конституции.
SlawaUkraine• 28 марта 2023
Ответ для vihola
Можна, живіть. Хтось не давав?
Минутку, Межигорье построили на милиарды корупционных денег еще до 2014 года ,и никого из корупционеров не судили и не посадили .
LudaSHS• 28 марта 2023
Просто новина

Новина зі США. Вівторок, 28 березня,

Міністр оборони США Ллойд Остін щойно заявив, відповідаючи на запитання на слуханнях у Сенаті про оборонний бюджет на наступний рік, що є всі підстави сподіватися на на успіх майбутнього наступу Збройних Сил України, який відбудеться пізніше цього року. США роблять та будуть робити усе можливе для того, щоб допомогти Україні і щоб цей наступ був успішним.’

Ото ж віремо
natapril• 28 марта 2023
Ответ дляaleksas17
А зачем его большинство выбрало в 2010г? Или до этого он был ’хорошим’, не зэком?
Это как некоторые бабы свяжуться с явным мудаком, а потом ноют какой он плохой
Донбас на момент голосування був найбільш густонаселеним регіоном. Він і дав януку необхідні проценти.
vihola• 28 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Це все дуже цікаво, тільки після перемоги над парашенцями.
Не треба тут зміщувати акценти і відповідальність за злочини російських фашистів, мета яких знищити Україну та українців, на внутрішні проблеми.
LudaSHS• 28 марта 2023
А ще Сапм днями їде
Для зазисиу від балістики
nightwoman• 28 марта 2023
Я прочитала в рашистському пабліку одну річ про них самих та візуалізую цей момент. Там був розклад можливих подій при наступу ЗСУ, так от вони самі бояться, що фронт може посипатись, а солдати покидають зброю та побіжуть за очі. Якщо вони побачать стрімкий, несподіваний наступ з великою кількістю озброєння в декількох місцях, то стояти насмерть не дуже захочеться, щоб тримати фронт. Зараз це ймовірно, бо вони все бачать, як зсу нарощують силу кожен день та їхня мотивація стояти на смерть падає стрімко .
От я візуалізую їхній страх та розпач. Побіжить один, наступні також за ним. Хай буде так
SlawaUkraine• 28 марта 2023
Ответ для vihola
Коннкретно що пропонуєте?

не ігноруйте будь ласка, питання.

Зачем пишу- реализую свое право на свободу слова и возможность всенародного обсуждения важных государственных вопросов . Что предлагаю? Предлагаю по решению всенародного собрания громад украинцев ,пригласить на важные гос должности чиновников и судей английских ,честных .Таким образом поступали в африканских и азиатских странах столкнувшись с похожими на наши проблемы ,результат был хороший.
vihola• 28 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Хоч петицію якусь напишіть, чи хто має вашу пропозицію реалізувати?
SlawaUkraine• 28 марта 2023
Ответ для vihola
Когда законы неработают , общество начинает самоорганизовыватся .Так тро с украинцев отбили первые дни нападения рф , сейчас украинцы самоорганизовываются для борьбы с корупцией ,Резникову все труднее яйца килограмами мерять, не верят .
vihola• 28 марта 2023
Ответ дляnightwoman
Гарно, хоч би так було. Хоч би тварюки драпали на свої болота і не відбирали життя наших людей.
SlawaUkraine• 28 марта 2023
Ответ дляnightwoman
Если бы им дали убежать то обязательно побегут, а если там загранотряды с пулеметами то 50на50.