пропало
Ответ для vihola
Це якби до вас на вулиці підійшли і запитали, як звати, де живете
Це не таємниця, але чому я повинна це розповідати якимось лівим перехожим.
Ми з вами не знайомились, не пересікались і тут вискакує хтось з конопель: «яка освіта?», виглядає, м’яко кажучи, дивно.
Вы так болезненно прям отреагировали на обычный вопрос ) И я не писала с требованиями, просто спросила
trickywicky• 28 марта 2023
Ответ для vihola
Я вас вперше бачу і мене ваша освіта не цікавить
Удалено администрацией...
Наталья-249d• 28 марта 2023
Ответ для vihola
Тр йдіть просто питайте людей на вулиці, подивитесь на реакцію.
Удалено администрацией...
Наталья-249d• 28 марта 2023
Ответ дляNifertity
Коли ще більше наших загине на цій війні, почнуться невдоволення серед народу, то піде влада на перемовини. Які будуть території , то і наше. Головне щоб не йшли вороги далі
Та знать шо русня хочет.У них и плана нет в войне.
Ответ для vihola
Коннкретно що пропонуєте?
не ігноруйте будь ласка, питання.
Так, корупція це погано, так яйця по 17 грн. погано, далі що?
Чого ви конкретно своєю писаниною тут добиваєтесь. Словами скажіть, не треба баки цитатами Кеннеді забивати.
не ігноруйте будь ласка, питання.
Удалено администрацией...
Ответ дляLusapasika
скільки країн тому зеленському -втікай,евакуюйся,а він не залишив нас.от чесно -багато з нас так би поступили?я в собі сумніваюсь,я б посивіла б
он вообще-то президент страны с определенными обязательствами, а не условный грузчик в Сильпо. Я так и не понимаю этого придыхания на фразе ’він не втік’ - а должен был?
Оксана-004e• 28 марта 2023
Ответ дляК@тен@
Потому что кроме не втик и хорошо просит - никаких достоинств не вижу, и те за уши притянуты, потому что нам давали бы оружие и помощь, даже если бы президентом был пес Патрон, так как дают не зеленскому, а нам, украинцам
Война закончится в этом году, это 100%. Все поставили на это, кроме пукина, только он готов воевать вечно, но экономика рашкостана не потянет. Очень много факторов, которые свидетельствует о том, что орки проиграют, до конца года все решится. Некоторые вопросы зависнут, окончательно договор будет подписан в 24 году.
Мария-a546• 28 марта 2023
Ответ дляLiebelebenn
А нічого що за 2 роки окупації нациською Німеччиною в Україні навіть голоду не було? І німці в перші влітку/восени 1941го відпустили додому майже мільйон полонених солдат, з яких більшість була українцями? Нам кацапи привили спаплюжене трактування історії. Так як зараз втирають на окупованих територіях про бендерівців і ростять на своїй пропаганді нових вбивць свого ж народу ? Якщо кацапня просунеться далі, то наші внуки теж будуть вчити історію про вєліких асвабвдіьєлєй і в Києві знову будуть вулиці путєна/лєніна і різних моторол і гіві. І наші внуки будуть нести гвоздічки до пам´ятників розійським аставадіьєлям. Ви не бачите що це все вже було? Така ж зерня, вибачаюся, була з тією вєлікой Атєчєствжнной. Тільки цього разу в Європі немає сили, яка б змогла протистояти конченим кацапам.
Ці казочки залиште для своїх дітей. А у мене в родині є особиста трагедія від так званих дуже»порядних» німців.
А у іншої бабусі село все спалили.
Мария-a546• 28 марта 2023
Ответ дляinesska0
Ну тоді я їду жити до вас, або до всіх тих, хто каже а навіщо нам той Донбас.
А ви десь побачили, що я написала навіщо нам той Донбас? Якщо будете уважні, то побачите, що всі новини і блохери переймаються переважно іншими містами,а те що на Донбасі гине кожного дея мирне населення про це СМІ воліє мовчати.
Мария-a546• 28 марта 2023
Ответ дляLiebelebenn
Дивно читати про Бандерівців, тому що навіть на Західній Україні знають, що вони були не білі і пухнасті.
Так німці , які створювали табори і робили мило, прикраси з людської шкіри, але то таке?!
Клементина• 28 марта 2023
Ответ для4мама
Оксана-004e
щось при вашому любому сивочолому не давали.
Не, ну тогда с такой логикой, можно сказать, что ’при сивочолому’ пуйло дальше не лезло, а при Зеленскому пошло
Оксана-004e• 28 марта 2023
Які пільги військових ветеранів хочуть скасувати ’Слуги народу’ за ініціативою Третьякової.
• безоплатне одержання ліків, лікарських засобів, імунобіологічних препаратів та виробів медичного призначення за рецептами лікарів;
• першочергове безплатне зубопротезування (за винятком протезування з дорогоцінних металів);
• безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням або одержання компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування. Порядок надання путівок, розмір та порядок виплати компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування визначаються Кабінетом Міністрів України;
• 75-відсоткова знижка плати за користування житлом (квартирна плата) в межах норм, передбачених чинним законодавством (21 кв. метр загальної площі житла на кожну особу, яка постійно проживає у житловому приміщенні (будинку) і має право на знижку плати, та додатково 10,5 кв. метра на сім’ю);
• 75-відсоткова знижка плати за користування комунальними послугами (газом, електроенергією й іншими послугами) та скрапленим балонним газом для побутових потреб у межах середніх норм споживання;
• 75-відсоткова знижка вартості палива, в тому числі рідкого, в межах норм, встановлених для продажу населенню, для осіб, які проживають у будинках, що не мають центрального опалення;
• безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі¬ та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання;
• щорічне медичне обстеження і диспансеризація із залученням необхідних спеціалістів;
• виплата допомоги по тимчасовій непрацездатності в розмірі 100% середньої заробітної плати незалежно від стажу роботи;
• безоплатний проїзд один раз на два роки (туди і назад) залізничним, водним, повітряним або міжміським автомобільним транспортом, незалежно від наявності залізничного сполучення, або проїзд один раз на рік (туди і назад) вказаними видами транспорту з 50-відсотковою знижкою.
Оксана-004e• 28 марта 2023
Ответ дляКлементина
А было наоборот? При зеленском не полез, а при порохе напал?
У вас другая реальность?
Клементина• 28 марта 2023
Ответ дляОксана-004e
У вас другая реальность?
Он напал ДО Пороха
Это у вас другая реальность
Про Турчинова забыли??
Это у вас другая реальность
Про Турчинова забыли??
Оксана-004e• 28 марта 2023
Ответ для4мама
Оксана-004e
А бомбили по всей стране? С угрозой для Европы на очереди?
Оксана-004e• 28 марта 2023
Ответ дляКлементина
Он напал ДО Пороха
Это у вас другая реальность
Про Турчинова забыли??
Это у вас другая реальность
Про Турчинова забыли??
Так я ж и спрашиваю)) я в курсе, что началось до прихода пороха. Но тут же пишут, что при порохе напал, а при зеле боится
nightwoman• 28 марта 2023
Ответ дляNifertity
Коли русня має вихід на материк практично у центр країни... То навіть страшно уявити на скільки будуть наступні ’домовленості’:( обстрілюють всі області поряд і ніхто там не указ. Перемовини кажете?
По вашій останній темі ви в Кременчуку, центрі країни. Так от тут люди на вулиці в більшості не розуміють що таке війна, окупація, постійні обстріли.
Ответ дляМария-a546
А у іншої бабусі село все спалили.
Ось про полон і те як Українці проходили пів України, щоб рідних з полону забрати, як рятували чужих з полону, видаючи за своїх.