Zelenkа• 27 марта 2023

Хвилювалочка, давно не бачились

Nasta9019• 28 марта 2023
Ответ дляZelenkа
В сауну сама не піду, але варіант хороший🥰
Берете якогось молодика і йдете😁
LudaSHS• 28 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Ні, я таке не вживаю, просто підчепила мабуть в маршрутці, зараз сезон орз, як завжди. Пройде)
Так 3-7 днів і антитіла. Більше овочів, фруктів, пробіотиків і пребіотиків,,
Якщо часто хворієте
Тре провірити загальний білок і маркери анемії.
Просто я• 28 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
тут вся сіль в викраду разом з парканом. Паркан в хозяйстві теж знадобиться. А те що відчинено, то таке...
У меня строительство дома на носу, забор вообще не лишний будет.
Мария32_22• 28 марта 2023
Вчора читала оту тарологшу в інсте що тут рекламували. То написала що в квітні будуть такі вкіди що нерви у всіх пошалять
Nasta9019• 28 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
В вашому дитинстві бабусі мабуть всі в компах вже сиділи
Не всі але починалося.
fetinia-s• 28 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Я против фрешу
Лучше фрукт.
Толку без клетчатки поднимать ту глюкозу в крои, потом упадок сил.
И вообще в болгарском перце больше витамина с чем в цитрусе. И можно даже шиповник.
Витамин с с аптеки, если это кислота - тоже в Ж.
Аскорбат натрия надо.
И с шиповником тоже не все просто ) его в железном заваривать низать) окисляется и витамин разрушается ))
Сестры Гримм• 28 марта 2023
Ответ для Просто я
Да, оттуда она. Приютили из жалости, хорошая девочка
А я то думаю... Не знає, що таке протрузії, бабусь на лавках не бачила...
Просто я• 28 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Доброго ранку))
Дивлюся, накрапали за ніч аж 27 сторінок
Що нового? Маю на увазі НЕ обстріли ( тут все ясно). Чомусь компанія і стиль трохи не той.
Блокировать вовремя нужно срач. Зелёнка провтыкала видимо
LudaSHS• 28 марта 2023
Ответ дляfetinia-s
Ох
Сколько ньюансов) да
Но лучше шиповник, чем сок апельсина
Или капуста квашена, перчик
a.ostroverh• 28 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
Популярність росте
Ник гляньте)
Сестры Гримм• 28 марта 2023
Ответ для Просто я
Ну паркан і кіт у вас вже є, вважайте пів діла зроблено
автор Zelenkа • 28 марта 2023
Ответ дляok1904
При доброму імунітеті, орз організм відбиває легко. Як донор можетеикров здавати? У Вас в БЦ обл центр, поздавайте пару раз, оновіть уров, якщо Вам можна. Я з 2014 здаю, задоволена. От мені вже можна в квітні здати знову здам
Дякую, займусь, бо рано ще кряхтіти😂
Просто я• 28 марта 2023
Ответ дляNasta9019
А що це за дискримінація?
Обычная бабовщина. Пора уже привыкнуть
Nasta9019• 28 марта 2023
Ответ для Просто я
Обычная бабовщина. Пора уже привыкнуть
Ноу
Сестры Гримм• 28 марта 2023
Ответ для Просто я
вона хворіє.
fetinia-s• 28 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Ох
Сколько ньюансов) да
Но лучше шиповник, чем сок апельсина
Или капуста квашена, перчик
Да, всякое ферментированное отлично. Вон комбуча популярна)
Кстати давно нас как-то угощали берёзовым квасом. В общем сок сбраживали. Я плевалась, мол, гадость.
Это уже потом поняла, что это крутой напиток
LudaSHS• 28 марта 2023
Ответ дляМария32_22
Вже так , як напередодні зими з тими страхами, вже так не буде.

Але бачу знову розгойдують про зе боти, порохо боти, боти серобуромалінові. Люди ведуться. Дурня така.
Nasta9019• 28 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Ник гляньте)
Тут був краще. Самавиховуюкота
ok1904• 28 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Я против фрешу
Лучше фрукт.
Аскорбат натрия надо.
В молодій кропиві віт С + кальцій, а в улюбленому мною зізіфусі в 20 р більше віт С ніж в цитрусах, спочатку з Криму замовляла, зараз в окупації, потім знайшла в Запорізькій, Херсонській (частина, що в окупації, Нова Каховка, шикарний з Асканії, смачний в Скадовську-окупація), в жовтні лиш 5 кг купила з Запорізької..., і як на зло цього року всім домашнім його треба було, мусила ділитись з домашніми, швидко з´їли.
a.ostroverh• 28 марта 2023
Ответ дляLudaSHS
Якщо часто хворієте
О, Люда, а подскажите пожалуйста, у малой гемоглобин 133(((
Что попить
Сестры Гримм• 28 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Ник гляньте)
Мені і гуглі випала реклама порадниці. І 5 тем (мабуть самих популярних). Наша була в переліку.
Nata.t.1970• 28 марта 2023
Ответ дляNasta9019
Тут був краще. Самавиховуюкота

Помню, это был Ваш Ник
Просто я• 28 марта 2023
Ответ дляKvitkaliliia
свої спали?
Как обычно
Nasta9019• 28 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
Зайдіть в топ 30 днів. З 10 тем 7 це хвилювалки)))
автор Zelenkа • 28 марта 2023
Ответ дляfetinia-s
Я о том , следите ли за этой темой )
Может тут надо поддержать организм

Ща мы вас коллективно сводим в баню, накормим витаминами, отпоим фрешем и будете огурцом

Пс. А кто-нибудь ещё и горячительного чего нальет)
Я лікаря хвостатого притягла, хай лікує)
a.ostroverh• 28 марта 2023
Ответ дляNasta9019
Тут був краще. Самавиховуюкота
Это ко многом тут приписать можно))
Мать котов надо еще
Сестры Гримм• 28 марта 2023
Ответ дляNasta9019
Треба якусь ліцензію на неї отримати.
Flower Girl23• 28 марта 2023
Ответ дляfetinia-s
Можно считать, что все же если -таки долетает до города, Киев в частности, наши стараются ’уронить’ на что-то нежилое?
Или совсем никак и дело случая ?
Если я правильно понимаю, цели рашистов сейчас - нежилые помещения. Ночью в телеграмме ещё писали про Оболонский район, но сегодня об этом молчат...
Nasta9019• 28 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970

Помню, это был Ваш Ник
😁😁😁
ok1904• 28 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Я так їм, не витискаючи сік. Зараз потепліє, висаджу мікрогрін на балконі, щоб кіт не розколупав))
Мікрогрін, то легко. Я без балкону справляюся