Zelenkа• 27 марта 2023

Хвилювалочка, давно не бачились

Sara-a• 27 марта 2023
Ответ дляopium_black
В нас схоже, сусідськи діти пищать, а мені здається що це свист. Боюся.
А у нас мотоциклы носятся
noree• 27 марта 2023
Ответ дляРойЛеля
Люди, які при кожній тривозі йдуть в укриття і дітей будять. Ви неймовірні.
Просто супергерої
Я взагалі не герой( жодного разу не була в укритті. Але дійсно, всі хто ходить - суперлюди
ЛЮБА• 27 марта 2023
Ответ дляnoree
И я не герой , от меня то укрытие фиг знает где . Так что сидим дома …
Майя15• 27 марта 2023
Ответ дляnoree
Тут женщина одна писала ,как ее муж каждый раз в подвал тащит ,а она уже не хочет туда бегать .
Ото герой ,у них и детей даже нет ,а он ее заставляет с ним ходить .
opium_black• 27 марта 2023
Ответ дляSara-a
А у нас мотоциклы носятся
Єбануті! В нас теж буває, але ще більш менш тихо. Я хотіла мотоцикл, тепер розумію, що навіть після війни не сяду на нього. Багато хворих на голову буде, як й я сама. Перший день війни від мікрохвильовки підскакувала. Вибачте, аж ведмежья хвороба напала. Ніколи не думала, що таке буває.
Inna_A• 27 марта 2023
Ответ дляМайя15
Думаєте в підвалі краще? У мене він є, я боюсь туди ходити
и-рина 1981• 27 марта 2023
катерина12009• 27 марта 2023
Ответ дляSara-a
А у нас мотоциклы носятся
Повбивала б цих газуючих у дворах
opium_black• 27 марта 2023
Ответ длякатерина12009
Повбивала б цих газуючих у дворах
Та навіть на шосе! Від мене метрів 50, а то й ближче
Nat-li• 27 марта 2023
Ответ дляopium_black
Еще и коменд час продлили. Будут эти безголовые ночами кошмарить
автор Zelenkа • 27 марта 2023
Ответ дляSara-a
А у нас мотоциклы носятся
У нас цим мамкиним байкерам заборонили кататись ще до війни, бо неможливо було відкрити вікна.
ЛЮБА• 27 марта 2023
Комендантский час уменьшили в Киеве и области , вот теперь дольше носится могут .
Николь1986• 27 марта 2023
И у нас мотыки понеслись
Tatka Kiev• 27 марта 2023
Ответ дляРойЛеля
Просто супергерої
В нас немає куди, коли є підземні парковки, я ще розумію
Метро в районі немає, в підвал не можна
Максимум дома де 4 стіни, коли реально сцикотно
Ольга520• 27 марта 2023
Ответ дляnoree
Так а куди іти? Жителі великих домів може в підвали ідуть чи ще куди. Може там і бомбосховища день є у великих містах. У нас погреб тільки, там де картопля лежить.
Strelka_007• 27 марта 2023
Ответ дляBelosnezka1980
Ваньок сьогодні щось зовсім розклеївся
Теж помітили?
Моя думка, замовчувати проблеми (нестачу особового складу або боєприпасів, або якісь нові озброєння у рашистів) то фігова практика з боку керівництва держави. Чи нас можна чимось налякати? Тож нащо ці хованки?
Вагька це теж кумарить, я його розумію.
Цима довбаними плануючими бомбами, яких ´немає´ у рашиків утюжили Сумську, а зараз Херсонщину. (
Inna_A• 27 марта 2023
Ответ дляTatka Kiev
Метро в районі немає, в підвал не можна
Причому в підвал не можна?
Леди на мопеде• 27 марта 2023
Ответ дляopium_black
Вы еще и микроволновку включали в первый день войны.. я вообще в ступор впала, мои что нашли, то и ели, я неделю не ела практически
и-рина 1981• 27 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Знайомо, я ще не могла спати
автор Zelenkа • 27 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Аналогічно, перший день, коли я зварила каву і вийшла на балкон, був прильот😒
Леди на мопеде• 27 марта 2023
У нас трамваи еще ездят
Ольга520• 27 марта 2023
Ответ дляTatka Kiev
Метро в районі немає, в підвал не можна
У нас приватний дерев´яний будинок. Не спасе нічого, ховатися ніде
Леди на мопеде• 27 марта 2023
Ответ дляи-рина 1981
Знайомо, я ще не могла спати
И я... ложилась в спортивках и футболке. А муж, усьо как положено, в пижаме) и аппетит ттт, можно позавидовать
Леди на мопеде• 27 марта 2023
Ответ дляZelenkа
Я и кофе не смогла пить. У меня это первый показатель, если я не пью кофе, значит мне действительно плохо
и-рина 1981• 27 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Ага я так ще злилась кажу як ти такий спокійний
Леди на мопеде• 27 марта 2023
Ответ дляи-рина 1981
Аж бесит)
tascka• 27 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Я і досі одягнена сплю, не можу ніяк це перебороти
opium_black• 27 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Вмикала, потрібно було кормити домашніх. Сама теж не їла, не лізло мені нічого...
Свистіть щось на вулиці... Капец.
В нас тоді ще переїзд був, дякую пані, яка до нас заїжджала, каже - мать його, живіть, я влітку повернуся, або пізніше
и-рина 1981• 27 марта 2023
Ответ дляЛеди на мопеде
Аж бесит)
Я була у шоці, а коли 24 я почула вибухи то бужу його кажу вставай війна а він каже лягай спати яка війна
lilu502• 27 марта 2023
Ответ дляKusalochka
Не заметила и рукой облакотилась на кончик хвоста.
Впевнена, що все буде добре!