Я нє Матрьошка!• 28 марта 2023
А как чудили бывшие хозяева у вас?
По следам соседней темы - интересно что забирали из "любимого" и "личного" бывшие хозяева вашей новой недвижимости?
Читала, что даже вантусы приходили забрать 😁😁
Блондинка в Шоколаде• 28 марта 2023
А ще, по роботі згадала, як купували нерухомість комерційну в пари.
Спочатку жінка тримала там магазин, потім чоловік відкрив там свою картинну галерею.
То це була жесть, приміщення було дуже декороване таким чином, що якщо цей декор демонтувати (скляні перегородки і елементи, золоті багети, стійки вмонтовані в підлогу), і обладнання (кондиціонери, котел) то приміщення втрачало цю цінність, бо там довелося б робити ремонт.
І ці торги в нас були постійно, йому весь час хотілося там щось зняти, демонтувати, ми кілька разів ледь не розірвали угоду.
вентиляторная• 28 марта 2023
Ответ дляДолькиКабана
Не знаходжу. Для мене це старі лахи хазяїна.
Може ви купуєте такі квартири де старі лахи. Я купувала квартиру в новобудові з гарним дорогим ремонтом і дорогими меблями. І коли я все це купила, то забирати частину меблів, які входять у вартість квартири - це крадіжка.
Мона_Лиса• 28 марта 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Жесть. Они случайно не евреи?
Конечно, они евреи. С ними сложно было жить и так, постоянно брали все, что плохо лежит и отнять было невозможно обратно. Белье с балкона, если упало. Какие-то шкафы, что люди не донесли до квартиры, а пока оставили на лестнице. Газеты из
незакрытого почтового ящика.
Скандалов с ними было предостаточно.
незакрытого почтового ящика.
Скандалов с ними было предостаточно.
Цветочница• 28 марта 2023
Ответ дляПолБатона
О, в я про оренду напишу)
Квартирантка виїхала з Києва на початку війни, зрозуміло що за квартиру вона не платила, я їй про це не казала. Тільки питала, як вона, де вона, чи в безпеці. Десь у квітні вона перестала відповідати. В травні теж мовчала. У червні я вже стала думати, чи повернеться вона. Я написала квартиранці, що нехай визначається, якщо буде орендувати, то по ціні домовимось, якщо ні, то нехай виізжає. Теж тиша. Місяць я чекала, потім поїздка на квартиру, збір іі речей в безліч коробок, відвезли до себе додому. В квартиру замовити клінінг. Я весь цей час паралельно пишу, що речі вивести, заберіть їх. Знов тиша, знов близько місяця не відповідає, іі речі стоять у нас в холі, все завалено. Виносимо одяг у скриньку добра, документи, і якісь прикраси залишаєм у себе, на випадок, що з’явиться. І вона виходить на зв’язок на наступний день😆
Вона в Португалії, вона незадоволена, що речі викинули. Але, вона паралельно заявляє, що виїхала і повертатись не планує. За комунальні за лютий вона не заплатила, каже візьміть з задатку. Я кажу, що задаток пішов на клінінг, перевезення іі речей і заміну дзеркала, яке вона розбила (все це вийшло навіть більше, ніж іі задаток)
Прошу повернути різницю, там 2 тис грн. В неї грошей немає, але документи свої вона очікує. Передаю іі пожитки іі подружці, ті 2 тис вона обіцяє перевести перед в кінці року. Не перевела нічого)
Це взагалі жорстко.
В мене подружка 24.02 виїхала з Бучі, житло орендувала. З власником були постійно на зв´язку. Місяц Буча була в окупації, ще місяц просили по можливості не повертатися. Потім подружка вирішила, що вона там жити не буде і попросила подругу забрати та вивезти речі. А власник захотів оплату всіх комунальних, а також половину орендної плати за кожен з тих 2 місяці, там же тіпа 2 місяці речі були. Речі не віддав, поки не отримав гроші.
ДолькиКабана• 28 марта 2023
Ответ длявентиляторная
Я купую в новобудові, де ремонт під себе. А ви не переходьте на особистості.
вентиляторная• 28 марта 2023
Ответ дляФокус-Покус
Й запісяний матрас переможно відвоювали
Він не був запісяний насправді, то було лише приводом щоб забрати.
Всі меблі і матрац в тому числі були в ідеальному стані і входили у вартість квартири.
Мусик Пусик• 28 марта 2023
Знаю випадки, коли розетки і вимикачі викручували. Знімали все, що знімається.
Колись у нас в універі один платний інститут орендував поверх. То після виїзду, познімали всі двері, хотіла і вікна, але домовились
Матраскин Брат• 28 марта 2023
Ответ дляtori35
Пипец🙈🙈🙈,вот нужно же быть такими жадными
Кума купила квартиру з меблями і технікою , це все було закладено в ціну(пусту ці ж власники продавали дешевше), і дозволила колишнім власника пожити ще місяць.
Через місяць квартира була повністю пуста, навіть розетки , двері, унітаз забрали ; геть все-все.
І вже встигли виїхати за кордон.
ТрамвайGirl• 28 марта 2023
Ответ дляМона_Лиса
незакрытого почтового ящика.
Скандалов с ними было предостаточно.
незакрытого почтового ящика.
Скандалов с ними было предостаточно.
Ну к такому поведению склонны не только евреи. Но поскольку ваши бывшие соседи так себя вели, а потом выехали в Израиль, я подумала, не евреи ли они
Тумба-юмба• 28 марта 2023
Ответ дляМатраскин Брат
І вже встигли виїхати за кордон.
А зачем оплатили полностью и оставили жить бывших хозяев? Через месяц бы и провели сделку.
Люди в чужой квартире пожили бесплатно так еще и ограбили. Капец просто. Нужно же думать хоть немного.
Я нє Матрьошка!
• 28 марта 2023
. Я если честно в шоке от историй... Как так то?
Расчет на то, что ’первый и последний раз видимся’??
Весотехник• 28 марта 2023
Ответ дляЦветочница
Це взагалі жорстко.
Жесть полная, у меня аж пар из ушей пошел
Фокус-Покус• 28 марта 2023
Ответ длявентиляторная
Ви ж не вказали це у першому пості. Тоді звичайно Ви праві
продавець не че но вчинив
Душка-свекрушка)))• 28 марта 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Обычно квартиры продаются пустые, максимум что должно быть газовая плита. Всё остальное обсуждается, абсолютно всё. При чем как правило ещё на просмотре,до заключения сделки
Ну так лампочки зкрутила!!!
Могла б і залишити , щоб хоч увійти можна було, а не бігти до магазину щоб світло стало