Садова гойдалка• 28 марта 2023

Діти пропустили рік в українській школі, наздоганяти/ іти ще раз той самий клас?

Рік польської школи, ні про що. Вивчили мову трохи. Що робити з українською школою? Онлайн не вчилися.
Скользкая• 28 марта 2023
не планируете оставаться в Польше?

Бочка порохУ• 28 марта 2023
Який клас,якщо молодша школа за літо доженуть.
Та_все_ок_будет• 28 марта 2023
Іти в свій клас і найняти репетиторів по основних предметах.
Неробименінерви• 28 марта 2023
экстерном за лето в дист. школе пройти упущенный год и идти в следующий класс спокойно.
БеллаДонна2014• 28 марта 2023
Там же вроде надо сдать в конце мини-экзамен
Вакцениро Вона• 28 марта 2023
Экстерн автор
БеллаДонна2014• 28 марта 2023
А в каком классе

Зупка_цем• 28 марта 2023
Если планировали возвращаться, почему не учились дистанционно?
дама_из_декрета• 28 марта 2023
В який клас іти визначать у школі на основі тесту знань. Без освіти у будь-якому випадку не залишиться дитина.
Ms. Доброта• 28 марта 2023
Іти ще раз, вас же не атестували у укр.школі.
автор Садова гойдалка • 28 марта 2023
Ответ дляСкользкая
не планируете оставаться в Польше?
Мабуть ні, хоча все добре тут склалося. Доньку вчителька на всі олімпіади відправляє, басейн класний від школи. Син гірше, але в нього в Польщі хороша муз школа. АЛЕ.. Чоловік в Україні.
автор Садова гойдалка • 28 марта 2023
Ответ дляБочка порохУ
5 і 7(8 наступного року) клас
автор Садова гойдалка • 28 марта 2023
Ответ дляЗупка_цем
Ми нічого не планували, і зараз ще тільки думаю..
Вакцениро Вона• 28 марта 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Забацывайте третьего)
Магиня• 28 марта 2023
Пусть летят помидоры - но чем вы думали?
автор Садова гойдалка • 28 марта 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Забацывайте третьего)
На відстані не вийде(
автор Садова гойдалка • 28 марта 2023
Ответ дляМагиня
Я не вважаю, що поступила неправильно.
Менее Более• 28 марта 2023
Ми вчимося на дві школи, бо не знаємо що буде завтра. Тому і тут і там. Якщо повернемось літом то проблем не буде
МЧСница• 28 марта 2023
Смотрите по детям. Если младшие классы, то можно догнать, тем более скоро каникулы летние. Не думаю, что стоит оставаться на второй год. Мои на семейном обучении. Учат по мере возможности. Думаю, что возьму репетиторов, если по каким-то предметам совсем плохо будет.

Вакцениро Вона• 28 марта 2023
Ответ дляМагиня
Ой начинается. Кто знал что и как будет
Магиня• 28 марта 2023
Ответ дляВакцениро Вона
Ой начинается. Кто знал что и как будет
Да начинается. И там ничего не выучили и тут много упустили… бассейн это прекрасно. Но к аттестату не пришьешь
автор Садова гойдалка • 28 марта 2023
Ответ дляМенее Более
Для мене дві школи не варіант.
Нагайна• 28 марта 2023
Ответ дляСадова гойдалка
Ще рано вертатись. А наздогнати можна з репетиторами - але якщо не вчились дистанційно чи на сімейному у своїй школі, то вас не візьмуть через клас. Хіба що польське навчання зарахують - тобто треба в школі і дізнаватись про це.
автор Садова гойдалка • 28 марта 2023
Ответ дляМагиня
Мені головне щоб діти були здорові і спокійні, рік пропустити не бачу проблеми абсолютно.
Асталависта бэйби• 28 марта 2023
Середні класи... Вже програма не така й легка. Радьтесь з дітьми. Якщо вони в ту ж школу будуть ходити і хочуть бути з однолітками, за 3 місяці з репетиторами гарно попрацювавши влітку вони здадуть програму пропущеного класу і підуть у свої старі класи.

Якщо вони йдуть в іншу школу і їм все одно в якому класі бути - то й не напружуйтесь, хай йдуть в клас менше та вчаться собі спокійно. Діти вже достатньо дорослі, щоб зробити такий свідомий вибір.
ОноВамнадо• 28 марта 2023
Кто-то из министерства образования распинался, что иностранное образование будут учитывать, когда дети будут возвращаться назад в свою школу.

Уточняйте в свой школе.

Хотя очень сомневаюсь, что они учтут.

Мы пока не думаем возвращаться и онлайн не учимся. Посмотрим, как это все будет. Но мучать двумя школами детей я не могу.
іронічна антитеза• 28 марта 2023
Коли повернетесь, питання в який клас прийняти дітей, буде вирішувати школа. Вибору не буде. Немає сенсу зараз цим перейматися. І нічого страшного в тому, щоб пройти програу класу, який пропустили, немає
Ms. Доброта• 28 марта 2023
Ответ дляБочка порохУ
Навіщо тоді взагалі ходити до школи якщо все так легко?
ОноВамнадо• 28 марта 2023
Ответ дляіронічна антитеза
А если это будет 3 года, например?
Тоже ничего страшного?
іронічна антитеза• 28 марта 2023
Ответ дляАсталависта бэйби

це ВЕЛИЧЕЗНЕ бажання має бути у дитини, і багато коштів на 5-6 репетиторів у батьків, щоб за 2-3 місяці пройти все програму по 10 предметах