Не пью, не курю• 28 марта 2023
Купляти техніку в квартиру до нареченого? Вижене з хати і нічого не віддасть?
Чи варто купляти те, чого не вистачає мені на кухні, за свій кошт? Його гроші зараз йдуть на бізнес та ремонт, бо в квартирі треба дещо переробити. Ось я була б не проти купити деяку електротехніку для готування. Чи варто таке пропонувати? Купляти тільки до 10 кг, щоб можна було самостійно унести? Але ж це все одно треба декілька разів носити, а він може хату не відкрити. Та і везти 10 кг через все місто дуже важко буде.
Шлях до зірок• 28 марта 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Автор, я з чоловіком як розійшлася, то забрала все, що хотіла, він і слова не сказав. І погоджуюся з відповідями вище, навіщо ви живете з людиною, якщо вважаєте, що він вам і чайника не віддасть, це жах.
Я все оставила, тк уехала, но он мне выплачивал 50 проц совместно нажитого, так договорились. И деньги за полквартиры
Глаголиця• 28 марта 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
она готовит, убирает и в постели его обслуживает, кто еще кому больше должен, большой вопрос
А він в курсі, що то не задарма? Бо ринок великий, а прийшла вона до нього, а не він напросився.
Зараз на дієті• 28 марта 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Аналогічно, коли йшла від першого чоловіка, забрала все що мені було потрібно, без згадувань хто що купляв.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 28 марта 2023
Ответ дляГлаголиця
то уже к ним вопрос)
Не пью, не курю
• 28 марта 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Нафіга ви зв´язуєтеся завідомо з неадекватами?
Теми на цьому форумі. Тут є і такі, де описано, що чоловіки спеціально знаходять дівчат, зустрічаються, планують весілля, щоб вона їм допомогла ремонт зробити. А далі некст
из_под_тишка• 28 марта 2023
Ответ дляШлях до зірок
Це теж нормально, у автора взагалі треш, закриє двері, що їй міксер чи чайник не віддати, я просто в ступорі.
Шлях до зірок• 28 марта 2023
Ответ дляГлаголиця
Ну мужиков нормальных, не жлобов, тоже на наш век хватит
Цигарний шланг• 28 марта 2023
Ответ дляНе пью, не курю
17 700 грн виходить. Це якщо брати лише те, що можна унести і лише на кухню. Якщо я витрачу, а він через декілька місяців двері закриє, то буде не дуже приємно
Якщо через Декілька місяців, то норм, як раз рівноцінно оренді квартири, а може ще й виграєте))
Зараз на дієті• 28 марта 2023
Ответ дляНе пью, не курю
До розлучення всі адекватні
Це абсолютно не так. Якщо людина з гнилим характером - це видно одразу.
Чи ви знайомі місяць?
Не пью, не курю
• 28 марта 2023
Ответ дляНапланетянка
Респект вашій розсудливості, але як ви з ним в ліжко лягаєте?
З презервативом
Глаголиця• 28 марта 2023
Ответ дляШлях до зірок
В чому питання? Чого автор не з ними? Не кличуть?
из_под_тишка• 28 марта 2023
Ответ дляЗараз на дієті
У мене в чоловіка колишня дружина теж, забрала, що хотіла, він і слова не сказав. Нормальні люди так і роблять.
ЯспАкойнаЯ• 28 марта 2023
Ответ дляНе пью, не курю
До розлучення всі адекватні
Ви зібрались розлучатись? То навіщо одружуватись? А якщо не зібрались, то навіщо роками в напруженні жити?
Шлях до зірок• 28 марта 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Ну я так поняла, что она пока только этого боится)) вон пишет, здесь ее напугали)
Не пью, не курю
• 28 марта 2023
Ответ дляЗакуйовджена життям
А он что такой паскудный у вас? Может выгнать и не отдать? Если сомневаетесь в нем я бы не покупала.... он вообще на вас деньги тратит свои? Или все в себя любимого и ремонт своей квартиры?
Витрачає. Купляє більшість продуктів, коли я у нього живу. Але я небагато їм. І так ходимо в кафе іноді, дарує невеличкі подарунки
Шлях до зірок• 28 марта 2023
Ответ дляГлаголиця
Автор пока не разобралась, может у нее нормальный, она просто запугана))
Цигарний шланг• 28 марта 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Возражений по этому поводу у автора нет. Значит он тоже ее не плохо обслуживает, настолько, что хочет еще больше готовить и технику покупает)
из_под_тишка• 28 марта 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Ну ви ж не ремонт робите, а чайник і міксер як купите, то нічого страшного не станеться. Я за свої гроші чоловіку в квартиру вікна змінила, оце аж задумалася, як їх виймати, якщо розлучатимуся
Не пью, не курю
• 28 марта 2023
Ответ дляГлаголиця
Купуйте, це ваш внесок замість орендної плати.
Мені воно не треба. Я можу жити в тому місці, де жила раніше, без сплати оренди. Я і так не весь час з ним живу
Шлях до зірок• 28 марта 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Предложите ему внести первый взнос за технику, а он будет выплачивать половину, так справедливо
Шлях до зірок• 28 марта 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Так вы женаты или нет?
Мишка-шалунишка• 28 марта 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Так и живите, можете в свою купить и с чайником на ночевку ездить)
Не пью, не курю
• 28 марта 2023
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Готуємо і я, і він. Прибираємо також. Він посуд миє, за прання та сантехніку відповідає. Я за пилюку всюди, де вона є, і прасування
Шлях до зірок• 28 марта 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Ну чайник фигня, а хорошая духовка, пмм, холодильник, комбайн денег стоят
Санта Барбара• 28 марта 2023
если решитесь покупать, сохраняйте все чеки, но чтоб он не знал где и не забрал. делайте фото, что эта техника там была
но это не страхует на все 100
из_под_тишка• 28 марта 2023
Ответ дляШлях до зірок
Так вона ж пише, що мілку техніку, не велику.
Не пью, не курю
• 28 марта 2023
Ответ дляСусідка знизу
Девушка, зачем на предложение соглашались с мыслями о расставании, и как бы побольше утащить потом? А детей так же будете рожать с мыслями как будете делить их при разводе? Купите уже ту технику и не майтесь фигней, вы считайте что живя у него экономите кучу денег на арендне, коммуналке и кучу всего что он тратит на вас, так что покупайте свой тостер/блендер с чистой душой

Я не економлю на оренді. Я живу на дві хати. Звісно я думаю, як дітей після шлюбу розподіляти
Не зви чайна• 28 марта 2023
Ответ дляПомогалочка
Не покупать.
У меня муж отличный, я прописана. Но и свекры были прописаны. Жили отдельно. Квартира на муже. В итоге все бросили, т.к. свекры сказали мы прописаны, будем жить , пошли вон. Вывезли два дивана и холодильник. После 10 лет совместной жизни начинали с нуля. В своей новой купленной квартире покупаю все необходимое, но с расчетом, чтоб не жалко было. Еще и эта война...
До чого тут прописка? Власники вашого першого житла хто? Свекруха? Квартира була куплена, чи приватизована державна?