Не пью, не курю• 28 марта 2023
Купляти техніку в квартиру до нареченого? Вижене з хати і нічого не віддасть?
Чи варто купляти те, чого не вистачає мені на кухні, за свій кошт? Його гроші зараз йдуть на бізнес та ремонт, бо в квартирі треба дещо переробити. Ось я була б не проти купити деяку електротехніку для готування. Чи варто таке пропонувати? Купляти тільки до 10 кг, щоб можна було самостійно унести? Але ж це все одно треба декілька разів носити, а він може хату не відкрити. Та і везти 10 кг через все місто дуже важко буде.
Пишу, не читаю• 28 марта 2023
Ответ дляНе пью, не курю
У нього інші важливі витрати, не лише на себе. Та і йому нормально без тої електропічки (це як духовка, мікрохвильовка та гриль одночасно), чайника та стаціонарного блендера. Це мені зайвий раз газову пічку вмикати не хочеться
і не вмикайте, є магазини, є ресторани. Яка духовка-мікро-гріль одночасно? Ви кухаркою там влаштувались? Ой, любий, так хочеться м´яска з гриля, а в нас немає гриля, пішли в реберню-стейкхаус. Ой, нагрій собі сам, в мене без мікрони все пригарає, тількі в тебе все чудово виходить. Я вдома кухарка, тому можу навчити як нею не стати.
Ответ дляГлаголиця
У такого оточення не виникає питань хто купить міксер і коли кого будуть викидувати з хати.
У вас думки через злостивість плутаються. Ви свекруха, яка думає, що витягти з невістки? Яке відношення має від´їзд жінок за кордон до запитання автора? Звісно, таке оточення не стало б жити у чоловіка, якщо комфортніше в своїй квартирі, і техніку купувати також не стало б.
Не пью, не курю
• 28 марта 2023
Ответ дляПишу, не читаю
А якщо я просто хочу цю штуку?
Ответ дляПишу, не читаю
Згодна, тим більше , що автор ще навіть не його дружина.
Солоденька цукОрка• 28 марта 2023
Ответ дляНе пью, не курю
А почему только вы готовите?
Не пью, не курю
• 28 марта 2023
Ответ дляСолоденька цукОрка
А почему только вы готовите?
Чому тільки я? Він також готує. Але іноді доводиться готувати ще і різне. Бо я не їм те, що він хоче, і навпаки
Куплю орехи• 28 марта 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Жесть, дуже обідно
Ми купували квартиру на гроші батьків чоловіка+ трохи дошлюбних збережень чоловіка, але оформили на мене
. Звісно чоловік давав згоду на покупку.
Якщо чоловік давав згоду, то квартира 50/50 і не важливо, на кого з пари вона оформлена.
Солоденька цукОрка• 28 марта 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Там вже все є давно
Принесите свое бу,а себе обновите
Тушьмушьнюшь• 28 марта 2023
Ответ дляНе зви чайна
Якщо купували житло будучи в шлюбі, то немає різниці на кого оформлена купівля-продаж. Житло 50*50 ваше з чоловіком. Окрім випадку спадщини чи дарування.
Так, да не так.
Може в неї Ч підписав що то за її гроші.