Не пью, не курю• 28 марта 2023

Купляти техніку в квартиру до нареченого? Вижене з хати і нічого не віддасть?

Чи варто купляти те, чого не вистачає мені на кухні, за свій кошт? Його гроші зараз йдуть на бізнес та ремонт, бо в квартирі треба дещо переробити. Ось я була б не проти купити деяку електротехніку для готування. Чи варто таке пропонувати? Купляти тільки до 10 кг, щоб можна було самостійно унести? Але ж це все одно треба декілька разів носити, а він може хату не відкрити. Та і везти 10 кг через все місто дуже важко буде.
Неправдиша• 28 марта 2023
Ответ дляТвоя подружайка
Не треба було одружуватися з такими думками
А что это меняет? Мало таких случаев где выпер ни с чем? А она и не думала и не гадала?

Помогалочка• 28 марта 2023
Ответ дляНе зви чайна
До чого тут прописка? Власники вашого першого житла хто? Свекруха? Квартира була куплена, чи приватизована державна?
Мужа.
Но здесь главный фактор не чья и кто прописан, а что у родителей в голове болячка.
Это просто больные люди. Их поступка никто не понял. Ни соседи, ни их родственники.
автор Не пью, не курю • 28 марта 2023
Ответ дляГлаголиця
А він в курсі, що то не задарма?
Бо ринок великий, а прийшла вона до нього, а не він напросився.
Він сам не захотів до мене приходити. Йому так не комфортно, що його можуть в будь-який момент з хати викинути і треба буде думати, як речі перевозити. Зараз сама перечитала це. Які ж ми схожі
Не зви чайна• 28 марта 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Жесть, дуже обідно
Ми купували квартиру на гроші батьків чоловіка+ трохи дошлюбних збережень чоловіка, але оформили на мене. Звісно чоловік давав згоду на покупку.
Якщо купували житло будучи в шлюбі, то немає різниці на кого оформлена купівля-продаж. Житло 50*50 ваше з чоловіком. Окрім випадку спадщини чи дарування.
Я инженер, меряю от 1• 28 марта 2023
Жених, т.е. в планах брак, но вы ему гастолько не доверяете. Давал повод, было что.то?
ЛолитаНеРазлита• 28 марта 2023
Ви ще не одружились, але вже такі думки… Може і не варто якщо ви дзвіночки бачите
А по темі то в його квартиру я б не купувала нічого вартісного. Щось типу грилю, мультиварки чи мікрохвильовки купила б. Але в мене таких думок з моїми хоопцями не виникало ніколи. Все що я купила я могла перевозити хоч пів року. Мене пускали.
Санта Барбара• 28 марта 2023
а вообще лучше уговорите его все это вам купить :)
Глаголиця• 28 марта 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Та не готуйте в нього ті страви! Ви туди готувати ходите?
автор Не пью, не курю • 28 марта 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Ну ви ж не ремонт робите, а чайник і міксер як купите, то нічого страшного не станеться. Я за свої гроші чоловіку в квартиру вікна змінила, оце аж задумалася, як їх виймати, якщо розлучатимуся
Не зможете забрати, то хоч каменюку кинете. Головне, щоб не полетіла у сусіднє вікно

автор Не пью, не курю • 28 марта 2023
Ответ дляШлях до зірок
Предложите ему внести первый взнос за технику, а он будет выплачивать половину, так справедливо
Гроші на техніку є. Кредит брати не треба
автор Не пью, не курю • 28 марта 2023
Ответ дляМишка-шалунишка
Так и живите, можете в свою купить и с чайником на ночевку ездить)
Там вже все є давно
Я инженер, меряю от 1• 28 марта 2023
Спросите как он рассиавался с бывшкй девушкой, все что он скажет будет очень показательно. А в ремонт его жилья вы ведь не вкладываетесь. Доверие основа в семье кроме любви, подумайте
Лгин• 28 марта 2023
Кине таку дурепу
emerald_88• 28 марта 2023
Покупаете, но дальше усиленно бдите. Как только видите, что начинает ссорится, сразу за печку и бежать, пока не успел двери запереть. Если будет несколько приборов, то незаметно выносите, пока его дома не будет
автор Не пью, не курю • 28 марта 2023
Ответ дляШлях до зірок
Ну чайник фигня, а хорошая духовка, пмм, холодильник, комбайн денег стоят
Я порахувала, що 17 700 грн за все. Це якщо без посудомийки, яка багато важить
Не зви чайна• 28 марта 2023
Ответ дляПомогалочка
Мужа.
Не зовсім зрозуміло, як батьки прийшли в квартиру сина й вигнали його з сім´єю з його ж житла? Ну добре, це його батьки і він погодився, щоб вони жили там, але як можна було не забрати свої речі?
автор Не пью, не курю • 28 марта 2023
Ответ дляиз_под_тишка
Так вона ж пише, що мілку техніку, не велику.
Електропічка коштує 8200 грн та важить 9 кг. То вона мілка, але не меленька
Помогалочка• 28 марта 2023
Ответ дляНе зви чайна
Честно, такой осадок был, что просто пофиг.
Я инженер, меряю от 1• 28 марта 2023
Аа, так он вас не видит женой и окончаиельным выбором. Знает что рано или поздно он уйдет, ну типа вы его выставите и придется вещи перевозить. Он вам не доверяет а вы ему, высооокие отношения да

Сусідка знизу• 28 марта 2023
Ответ дляСанта Барбара
если решитесь покупать, сохраняйте все чеки, но чтоб он не знал где и не забрал. делайте фото, что эта техника там была
но это не страхует на все 100
Емае, какие же люди жалкие(( ныкать чеки чтобы потом кастюлю утащить если что
автор Не пью, не курю • 28 марта 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Їй батьки купили квартиру. Він жив у неї. Потім вона знайшла іншого і сказала, що тепер той буде жити у неї, а не цей. А потім вона другого вигнала та запропонувала цьому повернутися. Проте він не захотів
Я инженер, меряю от 1• 28 марта 2023
Ответ дляПомогалочка
Это было их жилье по морали скорее всего, наследное отдали сыну, нажили или получили от гос-ва и сыну. Они имели право передумать, если бы это было жилье мужа полностью им заработанное, то этого бы не было. Не нужно вкладывать в чужое жилье. Сочувствую
Санта Барбара• 28 марта 2023
Ответ дляСусідка знизу
вы можете не ныкать, раз такая щедрая
Сусідка знизу• 28 марта 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Я не економлю на оренді. Я живу на дві хати. Звісно я думаю, як дітей після шлюбу розподіляти
С такими мыслями этот брак сразу провальный, но я не знаю ваших отношений, может дело не в вас, а мужик себя вел так что вы на стреме теперь.
Закуйовджена життям• 28 марта 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Витрачає. Купляє більшість продуктів, коли я у нього живу. Але я небагато їм. І так ходимо в кафе іноді, дарує невеличкі подарунки
ну тоді я не думаю що він буде з вами битись за ту техніку. Тим більше він вас не просить її купувати. Ви самі хочете купити доя своєго комфорту.
От якби він сказав купи пралку, холодильник і ліжко,
чи вкладися в ремонт ....тоді так, я б могла подумати що він хоче вас використати якось...а так, я б купила спокійно.
Я инженер, меряю от 1• 28 марта 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Мужчине надо быть хозяином, тогда его ниоткуда не попросят. Надеюсь у вас свое есть жилье для девушки важно иметь тыл в любом случае
Ниф_ниф• 28 марта 2023
Купуйте ,звичайно,заберете...ви вже так не впевнені в мужчині?
Неправдиша• 28 марта 2023
Ответ дляНе пью, не курю
Автор, я бы не покупала. Тем более была в такой ситуации. И подумала, что хорошо, что не вкладывалась. И в браке не один год были.
Я инженер, меряю от 1• 28 марта 2023
Можно купить что то портативное переносное, за раз если что увезете с помощником. Вы планируете какое то будущее, что он говорит. Наверное, вам не 20 уже, сомнения одолевают
автор Не пью, не курю • 28 марта 2023
Мою тему перенесли в нерухомість. То це стьоб про те, що не зможу винести?