Там-тарарам• 28 марта 2023
Мені тільки що запропонували роботу яка мені дуже потрібна, але
я не можу.
Я задовбалася. Конкретно. Робота-будинок-магазини-кухня. Я дістала своїх постійним контролем, втомилася від себе. Хочу щось міняти в житті. І тут вона. Робота яка мені цікава. Перспективна. З.п. 2500 євро. Пов"язана з командировками (це саме те що треба мені і моїм). Але треба літати. А я панічно до всирачки боюся літаків. Це не просто страх. Це фобія. Неконтрольована, страшна. Коли задихаєшся, коли метушишся в пошуку виходу. Не просто страх. І за 45 років його не поборола. Засмучена, капець.
Звожу з розуму• 28 марта 2023
А пойти к психологу или психотерапевту? Пролечиться и жить полноценной жизнью.
Звожу з розуму• 28 марта 2023
Ответ дляЗалізний кіготь
Віддайте цю роботу мені.
Мне тоже нужна)
Но не факт, что навыки подойдут)
Крайня невістка• 28 марта 2023
Чесно, я вревнена ви троль
Напевно, вперше це тут пишу
І якщо шось зп в 2500€ мене не дивує
Просто хочете хайпу тут
Напевно, вперше це тут пишу
І якщо шось зп в 2500€ мене не дивує
Просто хочете хайпу тут
Бюст Березуцкого• 28 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
У психолога була. Не допомогла. У психіатра була - не допоміг.
Ты красивая?
Покаж фигуру, вылечу
Самоучка• 28 марта 2023
Соглашайтесь!!! По ходу разберетесь. Я мечтаю о такой работе. Но не знаю, в какие двери стучаться. Психолог, ваша личная воля, бойтесь, но в самолет идите.
Тумба-юмба• 28 марта 2023
Так действительно
Что за работа?
Сидите дома, живите магазином кухней и контролем близких
А отдайте тому, кто и летать не боится и готов перешагнуть
Пишите, мы счас живо вашу работу пристроим в надежные руки
Что за работа?
культУра• 28 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
У якому психотерапевтичному напрямку був той психолог? Це дуже важливо
Маю натхнення• 28 марта 2023
Перед вильотом пийте сильне заспокійливе. Я теж боюся дуже літати, та сама себе заспокоюю, уявляю, що я не в літаку, а в автобусі їду, і взагалі, я помітила, чим частіше літати, тим менше страху, так що спробуйте. Тим більше за таку зарплату можна і потерпіти))
Фуліганка• 28 марта 2023
Якщо вам запропонували таку работу - будуть ще пропозиції. Обговорюйте одразу, щоб без перельотів.
ПА в салоні - це капець, ми з сім´єю одного разу просиділи в літаку 6 годин, тому що літак вертали та знімали людину з рейсу. Від ПА у пасажирки стався інфаркт. Тоді за час очікування вже у моїх дітей почалася паніка. Ну нафік такі умови, пожалійте себе та інших.
Там-тарарам
• 28 марта 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Мне тоже нужна)
Но не факт, что навыки подойдут)
там треба певна освіта.
Распутница• 28 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
вам треба когнітивно-поведінкова терапія, або експозиційна.
Тільки так можна подолати вашу фобію.
Це все лікується, це з мого професійного досвіду) але потребує зусиль.
Тільки так можна подолати вашу фобію.
Там-тарарам
• 28 марта 2023
Ответ дляКрайня невістка
Чесно, я вревнена ви троль
Напевно, вперше це тут пишу
І якщо шось зп в 2500€ мене не дивує
Просто хочете хайпу тут
Напевно, вперше це тут пишу
І якщо шось зп в 2500€ мене не дивує
Просто хочете хайпу тут
І от розкажіть, сенс мого хайпу?
Там-тарарам
• 28 марта 2023
Ответ дляСамоучка
Справа втому, що то не звичайний страх. Я його не контролюю. Наприклад боюся стоматолога. Але контролюю себе при цьому. А цей страх не контрольований. В мене вже страх страха.
Там-тарарам
• 28 марта 2023
Ответ дляСірничок
Шукайте ще психотерапевта. Спробуйте КПТ терапію. Мені допомогла.
Саме з такою проблемою? (чи схожою)
Там-тарарам
• 28 марта 2023
Ответ длякультУра
Гештальт. Йшла до неї по відгуках.
Самоучка• 28 марта 2023
Я не психолог, но с удовольствием разобрали б, самое страшное - это падение самолета и смерть, мы все равно все умрем, и не факт, что в самолете, так чего бояться, мы сами выбрали эту жизнь спланировали, нужно доверять себе. Тем более, что это предложение говорит о том, что вам нужно справиться с этим страхом, отодвинете сейчас, все равно придется решать, но уже в более сложном варианте. Верьте себе, жизни и принимайте все, что дается вам
Распутница• 28 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Гештальт. Йшла до неї по відгуках.
ні, гештальт для фобій - як мертвому припарки)
вибачте за таке порівняння.
Але для тривожних розладів гештальт - не найкращий вибір.
вибачте за таке порівняння.
Там-тарарам
• 28 марта 2023
Ответ дляФуліганка
Ну от у мене саме панічні атаки.
Найщасливіша• 28 марта 2023
Не соглашайтесь на работу. Уходите из семьи и работайте по месту жительства за 10-15к грн)
Там-тарарам
• 28 марта 2023
Ответ дляРаспутница
Тільки так можна подолати вашу фобію.
Може проблема в тому що я не знайшла свого спеціаліста. Але дуже розчарувалася і кинула цю справу ще багато років тому. Дякую, доведеться спробувати ще.
Самоучка• 28 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Перестаньте бояться, мне когда было страшно, еще с детства, я шла в страх, чтобы стало легче. Если за дверью бабайка, я шла и открывала ту дверь, хотя тряслась от страха. В вашем случае можно с регресологом поработать, что там с вами в прошлой жизни такого случилось, но модно сэкономить, все что было, то было, прошло, вы новая и сами выбираете и строите и все, что есть, это лишь вы с вашими эмоциями
Распутница• 28 марта 2023
Ответ дляФуліганка
від панічних атак не може бути інфаркт, якщо сердце здорове.
Для цього люди звертаються спочатку до кардіолога, якщо він не бачить патології, то лікують панічні атаки у психотерапевта.
После 18• 28 марта 2023
Все мои фобии и па может побороть хруст долларов,особенно когда жрать нечего
Люблю пиво• 28 марта 2023
Отдайте мне работу, мне 44, летать не боюсь, бывало в сутки по три пересадки.
Балаболка• 28 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Гештальт. Йшла до неї по відгуках.
Такие состояния не лечит гештальт-терапия, о чём вы. Я в теме. Ш
Она вас не должна была даже брать на лечение.
Вам классический психотерапевт нужен с мед.образованием.
Наведу на мысль: вы - контролирующий человек ( сами написали). При полете вы не контролируете ничего. От этого ПА. Степень страха пропорционален желанию контролировать.