Там-тарарам• 28 марта 2023
Мені тільки що запропонували роботу яка мені дуже потрібна, але
я не можу.
Я задовбалася. Конкретно. Робота-будинок-магазини-кухня. Я дістала своїх постійним контролем, втомилася від себе. Хочу щось міняти в житті. І тут вона. Робота яка мені цікава. Перспективна. З.п. 2500 євро. Пов"язана з командировками (це саме те що треба мені і моїм). Але треба літати. А я панічно до всирачки боюся літаків. Це не просто страх. Це фобія. Неконтрольована, страшна. Коли задихаєшся, коли метушишся в пошуку виходу. Не просто страх. І за 45 років його не поборола. Засмучена, капець.
Балаболка• 28 марта 2023
Ответ дляРаспутница
ні, гештальт для фобій - як мертвому припарки)
вибачте за таке порівняння.
Але для тривожних розладів гештальт - не найкращий вибір.
вибачте за таке порівняння.
Всё верно, я не понимаю зачем её вообще брали,как пациента.
Голена блондинка• 28 марта 2023
Такая зарплата моя мечта( у вас сейчас тоже работа с таким доходом?
Свекруня• 28 марта 2023
Арт-терапію або тілесні техніки пробували? Подібного роду страхи базуються на підсвідомих реакціях, ніякі бла-бла-бла не допоможуть. Треба працювати саме через тілесні реакції, з підсвідомістю. Але потрібно знайти гарного спеціаліста.
Там-тарарам
• 28 марта 2023
Ответ дляРаспутница
вибачте за таке порівняння.
Так воно і вийшло. Що ходила що не ходила. Вона наче і психоаналіз пробувала - ну таке...
Балаболка• 28 марта 2023
Ответ дляСвекруня
Какая арт-терапия при таких состояниях?
Здесь нужна классическая терапия плюс медикаменты, их назначить может только психиатр.
Свекруня• 28 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Психоаналіз в ту ж купу, що й гештальт... не ті методики для Вашої проблеми.
Фуліганка• 28 марта 2023
Ответ дляРаспутница
від панічних атак не може бути інфаркт, якщо сердце здорове.
Для цього люди звертаються спочатку до кардіолога, якщо він не бачить патології, то лікують панічні атаки у психотерапевта.
Я не лікар. Але я бачила що сталося, всі реанімаційні процедури на взльоту літака. Це такій собі досвід, разом з переляканими дітьми, якіх 6 годин не випускали з літаку. Коли той літак знову злетів, я вже думала, що в мене станеться серцевий напад.
Распутница• 28 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Може проблема в тому що я не знайшла свого спеціаліста. Але дуже розчарувалася і кинула цю справу ще багато років тому. Дякую, доведеться спробувати ще.
Найкраще у випадку простих фобій - експозіційна терапія (загугліть), КПТ також містить експозиційну.
Є спеціалісти КПТ, які працюють переважно з такими фобіями. У мене коллега за час роботи вже вивчив будову літака і всю фізику польоту)))
На жаль, він з росії.
Але я думаю і в Україні є такі спеціалісти.
На жаль, він з росії.
Голена блондинка• 28 марта 2023
Ответ дляТумба-юмба
Так действительно
Что за работа?
Сидите дома, живите магазином кухней и контролем близких
А отдайте тому, кто и летать не боится и готов перешагнуть
Пишите, мы счас живо вашу работу пристроим в надежные руки
Что за работа?
Вы думаете автор 45 лет дома сидела, и резко без опыта работы ей такую предложили. А она жила до этого на деньги мужа , который и больше зарабатывал поэтому ей деньги не нужны?
Звожу з розуму• 28 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
там треба певна освіта.
У меня два образования
А вдруг подойдут)
Балаболка• 28 марта 2023
Ответ дляСвекруня
Не пишите того,в чём вы некомпетентны абсолютно,как мимимум.
Классической психотерапией занимается врач-психиатр, с мед.образованием, специальным обучением и годами личной терапии.
Да будет так• 28 марта 2023
Когнитивно-поведенческая терапия, как и советовали выше. И у меня, например, в поездах бывает паническая атака (если душно и я на верхней полке). Я 1. Имею при себе корвалмент (он реально помагает. Я так понимаю мятный холодный, отвлекает мозг), во вторых включаю видео в наушники и смотрю, в третьих делаю это когда понимаю, что ’начинается’, а ни когда уже в пике сорвалась. И в четвертых, я знаю, что это. Т.е. я знаю, что в реале я не умираю и не задыхаюсь.
Уверена, что с самолетом все сложнее, поэтому КПТ вам в помощь + мои методы в поддержку :)
Там-тарарам
• 28 марта 2023
Ответ дляБалаболка
Такие состояния не лечит гештальт-терапия, о чём вы. Я в теме. Ш
Она вас не должна была даже брать на лечение.
Вам классический психотерапевт нужен с мед.образованием.
Наведу на мысль: вы - контролирующий человек ( сами написали). При полете вы не контролируете ничего. От этого ПА. Степень страха пропорционален желанию контролировать.
Я думала над цим. Але розуміння цього (про контроль) мені няк не допомогає. Я от просто, в період п. атаки, нічого не розумію, не можу себе взяти під контроль. Це лякає ще більше. Я розумію цей ланцюжок. Але поки що мені ці знання нічого не дають. Мабуть таки дійсно треба з компетентним спеціалістом попрацювати.
Распутница• 28 марта 2023
Ответ дляБалаболка
не знаю)
гештальт в умілих руках - дієвий метод, але точно не для тривожних розладів, тим більше для фобій)
Скоріше можна ще більше загострити стан.
Хоча і КПТ часто косячать...прийшов клієнт з ОКР, передчасно застосували певні техніки, додався ще і панічний розлад))
Диверсификация• 28 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Справа втому, що то не звичайний страх. Я його не контролюю. Наприклад боюся стоматолога. Але контролюю себе при цьому. А цей страх не контрольований. В мене вже страх страха.
Рецепт -їдьте в Україн. Зарплати нормальної не знайдеш.Літаки не літають. стоматологія -дурні ціни.
Распутница• 28 марта 2023
Ответ дляСвекруня
ні, не треба)
З фобіями працюють інакше, не треба там ніякі підсвідомі реакції усвідомлювати.
Распутница• 28 марта 2023
Ответ дляФуліганка
ну так може в неї просто звичайний інфаркт стався?
Там-тарарам
• 28 марта 2023
Ответ дляБалаболка
Грошей мабуть хотілося. Бо спочатку я обговорила по телефону проблему з тим психологом. І кожен сеанс починався її питанням - що ви хочете від цього сеансу? Мене це питання ставило в ступор. А нашо я до тебе прийшла?!
Балаболка• 28 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Однозначно медикаменты перед полётом и нужно прояснять вообще про это состояние, чем оно вызвано. Но это долго, вы не успеете так быстро, как вам нужно, скорее всего.
Там-тарарам
• 28 марта 2023
Ответ дляГолена блондинка
Ні звичайно. Далеко не та.
Там-тарарам
• 28 марта 2023
Ответ дляСвекруня
Ні, такого не пробувала. Так це щось підсвідоме, не осознане.
Дама с собачкой• 28 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
У психолога була. Не допомогла. У психіатра була - не допоміг.
Хреновые значит специалисты.
Ищите толковых или дальше будете наматывать свои адские круги работа-дом-магазины-кухня. От этого дыхание не перехватывает, неее?))
Там-тарарам
• 28 марта 2023
Ответ дляДама с собачкой
Хреновые значит специалисты.
Не те слово. Але виявилося, що знайти хорошого спеца - то ще пошукай. Нє, не перехоплює. Бо там все моє, контрольоване. Я в цьому житті керую балом. А не страх мною.
Распутница• 28 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
немає універсального методу, який би вирішував всі запити.
Тому не для всього підходить гештальт, які і не під всі запити підходить КПТ.
А якщо ще і взяти до уваги, що вибір свого спеціаліста навіть в рамках одного напряму психотерапії, це дуже індивідуально, то взагалі досить скадна місія виходить))
Фуліганка• 28 марта 2023
Ответ дляРаспутница
Там було як автор написала, паніка, що посилювалась, людина намагалася себе контролювати, щось пила, може й перепила.
культУра• 28 марта 2023
Ответ дляТам-тарарам
Гештальт. Йшла до неї по відгуках.
З фобіями чудово працює саме КПТ. Там будуть конкретні техніки, а не просто розмови
Там-тарарам
• 28 марта 2023
Ответ длякультУра
Дякую! Вона мені також давала техніки (рухи очима, дихання). Але все це до сраки. Я навіть не знаю в який саме момент мене схопить та клята ПА.
Помеха справа• 28 марта 2023
Ответ дляБалаболка
А для чего гештальт? И как понять в какое направление идти? Есть какой то перечень с чем куда?