28 марта 2023

Декрет та робота

Друзі, підкажіть. Хто має можливість працювати в декреті дистанційно, з якого місяця з’являється реально час на роботу? Можливо хто має досвід роботи в декреті. За чи проти? Всім дякую.
Результат:
вже голосів: 14
7 (50%) після рочку з’явився час
5 (35.71%) я працюю з 1-3 місяців
2 (14.29%) з 7-12 місяців
0 (0%) я з 4-6 місячного віку дитини
Госпожа Белладонна 28 марта 2023
Начала работать через недельку после родов, примерно на поставки. В 10 мес прекратила, т.к.ребенок стал требовать больше внимания

Работу выполняла в удобное для меня время.
Герцогиня 28 марта 2023
Без няни и помощников он не появится. Ребенок на 100 % не самостоятельное существо, он не может сам удовлетворять свои потребности, а свои желания выражает ором.
НЛОша 28 марта 2023
Я в роддоме уже работала )) Но если объективно, то где-то с пары месяцев если ребёнок не беспокойный и потом сложно этап когда ползать и ходить активно начинает и после чего уже с садиком легче но опять же если не болеет и нет войны и всякого ковида или есть с кем посидеть. Но то в целом, и ваше желание важно и здоровье. Раньше я например могла ночами что-то делать, а в последнее время это не работа вообще(
Рятівник Малібу 28 марта 2023
Начала работать в ребёнка 2.3 года, чуть не чокнулась, он вечно что-то хочет, я говорю с клиентом, одновременно меняю подгузник / кормлю супом, малой постоянно орёт и ему обязательно что-то надо когда у меня звонит телефон. Сейчас возраст 2.9, уже нормально более менее.
Бешене сарі 28 марта 2023
Автор а хто дитину глядіти буде?
Чи у вас штат няня та повар ще водій та прибиральниці є? Чи всі ці функції на вас будуть?
Тоді не раніше чим через рік ви будете взмозі зрозуміти який зараз день час та зможете нормально робити роботу. Не від хорошого життя жінки працюють в декреті, і якщо є можливість відкласти працю на рік то краще присвятіть цей рік і час дитині.
А то послухаєш тут деяких панянок то вони не виходячи в декрет біля станка що гроші робить і жили і працювали. Прям фантазії за фантазіями.
А поговорить? 28 марта 2023
Смотря какая работа. Если сдельная, то ещё что-то можно придумать. Если почасовка с четким графиком, то пока в сад не пойдёт, невозможно из дома полноценно работать и работодатель недоволен.
Матраскин Брат 28 марта 2023
Я не була в декреті жодного дня!!! Так от це жахливо, ви однією поппою на 2 стули ніколи не сядете. Це дуже важко, в першу чергу це поганий догляд за дитиною По нормальному якщо є 2-3 роки почекати - краще займайтесь дитиною. Як ні- то вас чекають важкі часи. Дратує те що дитина заважає, це постійні пісі, каки, болячки, годування. Ні роботи ні дитини. В цьому році пів року були в карпатах я закрила свої богодельні і нарешті за 6 років відчула себе щасливою жінкою та матір’ю
Теща дочки 28 марта 2023
Ответ дляБешене сарі
Автор а хто дитину глядіти буде?
Чи у вас штат няня та повар ще водій та прибиральниці є? Чи всі ці функції на вас будуть?
Тоді не раніше чим через рік ви будете взмозі зрозуміти який зараз день час та зможете нормально робити роботу. Не від хорошого життя жінки працюють в декреті, і якщо є можливість відкласти працю на рік то краще присвятіть цей рік і час дитині.
А то послухаєш тут деяких панянок то вони не виходячи в декрет біля станка що гроші робить і жили і працювали. Прям фантазії за фантазіями.
А я бы наоборот сказала, что до возраста год-полтора нормально работается (я подрабатывала в это время).
Когда же ребенок начинает уверенно ходить и везде лезть (а не лежать по два часа рассматривая погремушку), то работать становится гораздо сложнее. Ещё и время дневного сна сокращается.
Ангел-предохранитель 28 марта 2023
Если будет няня - хоть сразу можно начинать.
Если без няни и помощников - я с года начала работать, через 2 года такого режима чуть кони не двинула. Но у меня это была необходимость, к сожалению.
Матраскин Брат 28 марта 2023
За 10 секунд як я відволіклась на роботу, дитина стягнула на себе комод, а був час коли 3 хвороби підряд і я не виходила з квартири півтора місяці. Навіть згадувати той час не дуже хочеться. Важко. Дитина в мене дуже швидка була, не гіперактивна, але активна. Якщо є можливість вдома побути 2 роки то побудьте, насолоджуйтесь сім’єю та материнством.
Матраскин Брат 28 марта 2023
Замовкник телефонує а я дитину годую!! Та ну це знущання просто, при цьому всьому нервую, мене ця ситуація напрягала і виводила з рівноваги.
Ангел-предохранитель 28 марта 2023
Ответ дляТеща дочки
А я бы наоборот сказала, что до возраста год-полтора нормально работается (я подрабатывала в это время).
Когда же ребенок начинает уверенно ходить и везде лезть (а не лежать по два часа рассматривая погремушку), то работать становится гораздо сложнее. Ещё и время дневного сна сокращается.
Это если колик и прочих прелестей нет. И именно подрабатывать, а не полноценно выходить на работу.
Rocka Rolla 28 марта 2023
Не було часу, але зі мною весь час чоловік вдома, якщо б я хотіла то змогла би працювати. Якщо дитина на вас весь час, то працювати буде некомфортно
МашМааш 28 марта 2023
Я работала с конца 3 месяцев и до сейчас (2 года дочке), но моя работа это 1-5 часов в день, 3-6 дней в неделю
Сначала муж утром мог посидеть, теперь ест няня на несколько часов

До 3х месЕцв в целом у меня мозг не варил, не смогла бы физически работать, даже если бы ребенка было кому оставить
Коплю на груди 28 марта 2023
До 3х років без няні/бабусі це не реально. А от якщо є гарна помічниця, то одразу після виписки з роддому можна
Ласую колобками 28 марта 2023
Дивлячись, що за робота й скільки часу потребує. Й яка дитина. Заздалегідь складно щось спланувати.
По факту з першою дитиною з місяця працювала. З третьою і в роддомі. Але вважаю мені дуже пощастило що діти були досить спокійні.
Сорока-ворона 28 марта 2023
Ответ дляКоплю на груди
До 3х років без няні/бабусі це не реально. А от якщо є гарна помічниця, то одразу після виписки з роддому можна
Реально
Я о 10 народила, о 13:00 вже реєструвала податкові накладні. Чоловік на роботі брав декретну відпустку на 4 місяці( у них так можна. Або гроші, або відпустка). Працювати не припиняла. З року дитини з‘явилася няня на півдня. Я вийшла в офіс на 4 години. Офіс був в 200м від будинку.
Зараз дитині вже 6 років
Я шалунья 28 марта 2023
С первым ребенком как в сад пошел, до этого вечный движ, ор, ходить начал еще хуже стало.
Со вторым можно и сразу было работать. Ест, спит, гулит.