Гуру троллинга• 28 марта 2023

Який найважчий період у вас з немовлям?

Дитині завтра тиждень. Думаю коли трошки стане легше і налагодиться сон?
Плаче в ночі і просинається.
Поділіться своїми історіями. Як було у вас.
Що порадите мені щоб добре себе почувати.
Допомоги немаю ніякої.
tarveldy• 28 марта 2023
Ответ дляДуб береза
Когда переложила ребёнка в свою кровать, сразу резко стало легко
+++

автор Гуру троллинга • 28 марта 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Годину?) У нас практически круглосуточно на руках была. 3 месяца. Перепробовали все возможные средства. Ой даже вспоминать не хочу. А потом четко в 3 месяца наладилось все. Как и не было.
Я просто паду в ночі як хочу спати. Чесно. В нього коли приступ коліків він не може заспокоїтися
tarveldy• 28 марта 2023
Найважче було з 6 по 20 тиждень вагітності
автор Гуру троллинга • 28 марта 2023
Ответ дляМуркамурковна
Автор, саме ВАМ треба прийняти те, що все, як раніше ніколи не буде, ви зараз собі не пренадлежите, прийміть це, пристосуйтесь і стане легше, шо б не було, ваша дитина індивідуальна, але вона від вас залежить на 1000000000% , просто сприйміть це все як те, що закінчиться, плаче.. Носіть, заспокоюйте, вона спить і ви спіть, якщо можете, все інше зараз на 10 плані. І запам ятайте, що спокійна мати.. Спркійна дитина. Ви нервуєтесь.. Дитина теж..
Ну і плаче.. Бо ж це єдиний інструмент взаємодії з вами
Все буде добре!
Дякую вам . Стараюся тримати себе в руках
Mede• 28 марта 2023
Стане легше після 18 років і то не факт...
Вкуси мене• 28 марта 2023
Час проведений з немовлям згадую як найщасливіший в материнстві. Коли чула, як інші не впоруються, не розуміла з чим і чому. Є підгузники, манежі, колисалки, слінги і все щоб полегшити життя молодим мамам. Так було рівно до року, з року і до шести це був безконечний кошмар, не віриться що я це пережила і не зійшла з розуму
автор Гуру троллинга • 28 марта 2023
Ответ дляtarveldy
Я останній місяць не спала від великого живота і болей в спині. Дуже хотіла народити. Не думала що буде важко. Чесно. Як все забувається. В мене старшому 2.3
Помеха справа• 28 марта 2023
Ответ дляMede
Ой не факт
Муркамурковна• 28 марта 2023
Ответ дляДобрая свекровь
Вот только уложила спать,встал через 20 минут,и все плачет не понятно что нужно,сейчас муж качает. Достал уже,нет сил. Зубы лезут сейчас,но он так всю жизнь свою покоя не дает
А прикіньте як йому.. В нього зуби болять, йому погано... А тут ще й маму з папою він достав((( ... І нічого зробите не може. Ні підти від вас ні поїхати((
У вас коли шось болить.. Ви як себе почуваєте?? Ви в веселому настрожніїї? Радосні? Гуморески читаєте? Чи хочете, що б вас пожаоіли, обняли? А ще й представте, шо говорити не можете і всі ваші єемоції це сльози? ....
Нашо ви рано так вкладаєте? Ложите, лягаєте рядом, включаєте кейко матцуї, тихенько, книжечку і читаєте... Він лазить по вам, ви його гладите, читаєте і тд...

Попа как у Кардашьян• 28 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
В мене навпаки. Тільки кладу самого він буде кричати. Спить біля мене
Вот когда ребенок приучится сам спать, будет и ему спокойно и вам, а приучите с собой спать будете радоваться)
Попа как у Кардашьян• 28 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
В мене старшому 2.3 і я маю дати уваги йому
Ну вы ведь понимали что рожаете себе, и что легче с двумя не будет(
JENYABEST• 28 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Поэтому вам и тяжело,
Старший маленький совсем и да за ним еще смотреть и смотреть.
Держитесь!
Муркамурковна• 28 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Та не тримайте, сядьте поплачте, попсіхуйте один раз, а потім подивіться на своє сонечко, бо то ви... Маленька) вам понано, вас щось турьує, вам треба мамуська , ручки і тепло
Попа как у Кардашьян• 28 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
А как двухлетка не хочет с вами спать, он ведь тоже еще маленький?
Ща как дам• 28 марта 2023
До года хотела пустить себе пулю в висок. С года до двух были мысли об окне, но подбухивала и попускало. После двух полегче. Сейчас 2.9, все отлично, хоть и характер проявляется, но все равно отлично.
Стрекоза любви• 28 марта 2023
Мені було важко одразу після народження. Дитина народилася доношеною, але з доволі посередньою вагою. Лікарі казали, що його потрібно будити кожну годину і пхати йому вдень і вночі грудь, щоб він їв. Коли дитина вдень спала, я теж так робила. Мені все одно було відносно їжі і порядку. Єдине вважаю, що годувала довго груддю, до 1,6 років. Потрібно було закінчувати в 6 місяців і впевнена, спала б набагато краще.Дуже вам співчуваю, що немає ніякої помічниці. Це справді важко. Але зі всього мого досвіду можу сказати, що вам стане легше, коли ви почнете більш менш нормально спати вночі. Від недосипу почуття жахливі.
муха в кедах• 28 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Це ваша друга дитина, напевне вже повинні знати , коли стане легше. Уявляю, як вам важко з двома такими маленькими. Тримайтесь , ще рік- два і трохи попусте.
Стрибну в гречку• 28 марта 2023
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Мой тоже работал. Но умудрялся мне помогать, носил на руках, давал мне возможность хоть немного переключиться. за что я ему очень благодарна.
У всех разный график и разная степень выносливости. Мой бывший муж при графике 2/2 или 3/1 мог помогать мне с ребенком только в свои выходные. Потому что в рабочие дни вставал в 5-6 утра, а домой приезжал в полдвенадцатого ночи
tarveldy• 28 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Всі дітки різні, в мене перший місяць був суцільний кайф, далі почались приколи з коліками, потім з какашками, а от зараз їй по приколу верещати , знаєте такі трєлі розкати визгу і так весело їй, ми зі старшим вже сьогодні ледь не ридали, а ще вона не спить вдень і під вечір в неї вселяється демон, а зранку знов найкраща в світі малючка , сміється і намагається з´їсти ногу

Неместная Я• 28 марта 2023
мне было тяжелее всего, когда уже пошел/пополз/полез вездееееее, а нихрена ещё не соображает и не разговаривает и договориться и объяснить нельзя

и тяжело морально, когда орет, а не поймёшь, шо оно ему надо
Кундалина• 28 марта 2023
Ответ дляMede
Є таке прислів´я ’ Малі діти - малі клопоти, великі діти -великі клопоти ’
Марфа Українівна• 28 марта 2023
Для меня самый сложный период был с 1,3 года когда начал ходить , лезть везде , но ничего не понимал . До 2 лет .
А потом садик, школа , лицей пошел и жизнь прекрасна
Марфа Українівна• 28 марта 2023
Ну а первая неделя - ребенок постоянно спит . А чем вы реально занимаетесь целый день ?
автор Гуру троллинга • 28 марта 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Приділяю увагу старшому.
В мене в день нема проблем
Справа в ночі. Що він має коліки саме в ночі
автор Гуру троллинга • 28 марта 2023
Дякую, прочитала всі коментарі
муха в кедах• 28 марта 2023
Ответ дляНеместная Я

А в мене до року , це було таке пекло, ні вдень ,ні в ночі не спав. А потім він виріс і почав швендяти ночами по дівчатах, як ви думаєте я могла спокійно спати?
автор Гуру троллинга • 28 марта 2023
Ответ длямуха в кедах
Ні))
Марфа Українівна• 28 марта 2023
Ответ дляГуру троллинга
Приділяю увагу старшому.
В мене в день нема проблем
Ааа , то у вас вже є дитина . Тоді ви прекрасно все знаєте .
Просто хочете пожалітися, щоб вас приголубили , поспівчували.
Тримайтеся , ви знали на що йшли
автор Гуру троллинга • 28 марта 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Тримайтеся , ви знали на що йшли
Чесно не знала
Я все забула. І з старшим помогав чоловік бо тоді не працював. Тобто я була не сама. Тепер я одна з малими дітьми.
Я щаслива за моїх дітей. Просто тема для поговорити і побачити як було у інших.
Позаземний розум• 28 марта 2023
Ні дня легше з кожним днем і роком більше турбот і проблем. 12 років моєму немовляті... жду коли прийде час і з´їде
Але щаслива, що він в мене є