Loredana17• 28 марта 2023

Мобілізація в Києві

Що з мобілізацією в Києві, хто що чув? Роздають в магазинах?
herba fresca• 29 марта 2023
Ответ дляann
Да, впустил консьерж. И так они вошли в каждый подъезд нашего дома.
Смысл платить такому консьержу зп))))

Еленнн• 29 марта 2023
Ответ дляРойЛеля
В Броварах виїзд з ЖК перекривали на тому тижні, біля кількох супермаркетів роздавали також. Але пусті ж бази, їм треба зібрати інформації кого взагалі можна призвати. Як орки зайшли в Димерку, то архів спалили.
Капец, як все на волоску було. Готувались до можливої окупації міста
... ’Нацгвардієць Андрій Куліш про перший бій у Гостомелі: ’В основному бій прийняли строковики 18-20 років, бо основну частину нашої бригади відправили на схід.
Якби бою не було – ворожі літаки б здійснили приземлення в Гостомелі. Вже 24 лютого росіяни б могли увірватися в Київ.’’
--
..i ’про@балине’ було б щось інше..
ann• 29 марта 2023
Ответ дляherba fresca
Смысл платить такому консьержу зп))))
Есть статья, закон где четко прописано, что консьерж не имеет право впустить?
Консьерж также пускает сантехника, электрика, записав все данные в журнал 🤷‍♀️
Mira29-c3c3• 29 марта 2023
Ответ дляОксана_12
З міст теж беруть. Але якщо в Києві взяти 10 чоловік, то ніхто і не помітить. А якщо в селі - то це і є ’всі люди’. Об´єми різні.
Такі елементарні речі я розумію.
Просто ви так зневажливо написали про мешканців села ,неприємно читати.
mmi583@mail.ru• 29 марта 2023
Ответ дляherba fresca
Да да, забавно, что спортсменов и всяких там артистов не мобилизуют.
Усик, монатик, потап, Кошевой, итд

Арестович в Италию спокойно поехал, Тищенко в Таиланд.

Дети Данилова в Америке.

А представители тцк ходят группами по 3-6 человек, здоровенные лоси.
Спортсмени є, уже загиблих більше 120 чоловік здається. А ось до артистів великі питання. Наприклад чоловік Мамаріки комік з Одеси яким чином зміг виїхати? Що і де він збирає? Так мої інженери врази більше допомагають і перераховують грошей, один уже за рік війни майже два танки купив. То й же кошовий з його висловлюваннями, що з нього толку мало. Так з нього толку мало що у війську що в тилу. Ще мене зараз вибішують оці тупорилі програми по новому каналу, стб, і тд, у нас хлопців гребуть, а ці артисти в програмках ржуть, якісь концерти, ліги сміхів, і дт і тп проводять. Гидко. І зовсім не смішно. Паралельна реальність.
mmi583@mail.ru• 29 марта 2023
Ответ дляОксана_12
Я ось навіть влітку порівнювала статистику. Я підписана на групу нашого району(Київ). Так от лише за 3 місяці літа, загиблих лише з нашого району набагато більше ніж впорівнянні з кількістю загиблих за рік війни в усього району там де живуть мої батьки(центр країни). В містах теж багато беруть, просто на фоні кількості населення це не надто помітно, а загиблих більше і набагато.
SlawaUkraine• 29 марта 2023
Ответ дляTeonaa
Мені цікаво хто їй уповноважив, якщо всім відомо вже, що повістка «на коліні» - то не повістка
А у нас в стране все по нарошку- карантин , вакцинация, военное положение вместо войны, тцк вместо военкоматов, псевдомобилизация вместо всеобщей мобилизации .Когда военные ранены им лечится и протезы за свои деньги ,все сделано так что бы украиней не имел прав , не мог ни за вакцины в суд подать если осложнения- ему отвечают по документам вы все добровольно делали, так же с солдатами- вы добровольцы и государство вам ничего не должно ..
Болаболик• 29 марта 2023
Ответ дляann
Аа .. ну я б ни копейки больше ей / ему не платила ..ее функция никого не пускать .
Isa Dora• 29 марта 2023
Ответ дляherba fresca
Киев как другой мир. К сожалению.
Гребли бы как в Днепре, Харькове, Запорожье, как в селах, то по - другому бы тут писали советчицы.
Чего вы придолбались к Киеву?

Вы просто не жили видно в мегаполисе и не понимаете что тут соседей по этажу можно год не видеть.

Вот на суботнике узнала что у нас человек 50 с дома воюет. А вам кажется другой мир.

SlawaUkraine• 29 марта 2023
Ответ дляIsa Dora
Чего вы придолбались к Киеву?

в киеве 11 000 домов по 50 с дома это что пол милиона с киева взяли?)
Оксана_12• 29 марта 2023
Ответ дляMira29-c3c3
Такі елементарні речі я розумію.
Чому зневажливо. Вибачте, але як уже є. Хто толковіший - виїхав (там тих пару чоловік, що на землі працюють, то не прям кількість). А основна маса ’хлопців бідолашних’ швендяє по закутках, де що погано лежить і гулянки гуляють. А то я не знаю, що таке село. Розкажіть мені, бо я там не була, ага)
herba fresca• 29 марта 2023
Ответ дляIsa Dora
Чего вы придолбались к Киеву?

Потому что большинство советчиц из Киева, и вечно пишут, как все хорошо, мобилизации нет.
В Киеве нет. Как другое государство прям.
herba fresca• 29 марта 2023
Ответ дляIsa Dora
Чего вы придолбались к Киеву?

Одесса вон тоже большой город.
И Запорожье.
И Днепр.

Но там мобилизуют аж бегом.
herba fresca• 29 марта 2023
Ответ дляmmi583@mail.ru
Ну вот и я о чём
herba fresca• 29 марта 2023
Ответ дляann
Причём тут статья?))
Сантехника и электрика впускают для пользы жителей дома.

Зп консьержу платят жильцы.

Я бы такому больше ни копейки не платила.
ann• 29 марта 2023
Ответ дляherba fresca
Причём тут статья?))

Зп консьержу платят жильцы.

Ну Вы б не платили, ок. Наш консьерж предупредил в дом чат. Кому надо тот увидел информацию. Свои обязанности выполняет на 100%
SlawaUkraine• 29 марта 2023
Ответ дляherba fresca
в Киеве конечно тоже есть мобилизация , и команд тцк много ходит , но тут они - культурней- работают , потому что знают у всех на виду, и снятое видео быстро по интернету разнесут. в телеграм киев мобилизация можно почитать и фото посмотреть тцк киева по адресам
Болаболик• 29 марта 2023
Ответ дляYAINNA
Не хватает людей там,это правда.Недавно сын подруги перевелся с нуля,не знаю как ему удалось,но факт,ему все друзья на ноут сбросились,сидит занимается документами.Но если что,нужны будут люди,то опять бросят на нуль,так ему сказали.Он ,бедняга,только вот лучшего друга потерял в бою,весь в стрессе,молодой совсем,добровольцем пошел..
Бедолага 😢 ..
Но думаю доками могут и инвалиды заниматься.
Люсильда.ua• 29 марта 2023
Ответ дляHelloKitty18
А ви не знаєте до якого району Мінський масив відноситься, чи ви думаєте, що я понагнітати захотіла.
Звісно. Оболонський р-н. Там я не буваю. Тому не буду сперечатися. Сьогодні в Лавину їздили. Повно чоловіків. Нікого не ловлять, повістки не роздають.