Барабан для дорослих• 29 марта 2023

Рецептурні препарати. Що купити заздалегідь.

Частково список склала, може щось забула...
Що може знадобитись терміново.
Що у Вашому списку?

https://www.kmu.gov.ua/news/moz-rozshyriuie-elektr...

Для того, щоб спростити процес призначення ліків, зробити його ефективнішим та сучасним, весною 2023 року МОЗ впроваджує електронний рецепт на всі рецептурні ліки. Також це дозволить посилити контроль за відпуском рецептурних ліків у аптеках.
Зауважимо, що до цього переліку належать також антибіотики, протисудомні засоби, гормональні препарати (у тому числі й протизаплідні), препарати для лікування артеріального тиску, серцевих хвороб та інші. Важливо, що ряд деяких звичних для нас ліків проти болю, кашлю чи заспокійливі також можуть належати до препаратів, відпуск яких повинен здійснюватися виключно за рецептом лікаря.
Бибер-анонимер• 29 марта 2023
Ответ дляБратья Капли
Міняйте лікаря. Це реально і легко робиться, навіть розривати попередню декларацію не треба, просто перезаключаєте з новим лікарем і все. Я так робила
Вы где живете?

Братья Капли• 29 марта 2023
Ответ дляСумчатая кошка
Посмотрите на свои ответы. Вы нахамили уже всем в этой теме. Может хватит?
Скрін будь ласка, де я хамила хоч комусь
Пік Антна• 29 марта 2023
Ответ дляБратья Капли
Оце ви вважаєте нормальна відповіть незнайомій людині?
Що з вами?
А з вами? Ви лізете до незнайомої людини з тупими порадами і теж вважаєте це нормальним)
Кредитная• 29 марта 2023
Ответ дляЦветочница
Вы, наверное,не мне хотели ответить. Я как раз написала,что это гормональная бомба
Отвечала мадам, которая считает что это витаминка
Бибер-анонимер• 29 марта 2023
Ответ дляКредитная
😄😂😂😂😂
Методичка классная у вас
а Вы съездите да поболейте там чуток чем-то типа ковида, глазки заодно раскроются
Пффф 100%• 29 марта 2023
Я куплю капли в глаза,
От цистита
И противоаллергическое.
Пожалуй все.
Сумчатая кошка• 29 марта 2023
Ответ дляБратья Капли
Хамят исключительно только вам. Вы одна хорошая, а вокруг одно хамло. Задумайтесь
Цветочница• 29 марта 2023
Ответ дляКредитная
Я так и поняла.
Ms. Любмая жена• 29 марта 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Вы где живете?
У світі рожевих поні вона живе, видно, що ситий голодного не зрозуміє.

Братья Капли• 29 марта 2023
Ответ дляПффф 100%
А вашей,? В чем причина вашей агрессии и навязчивости?
Де в мене агресія?) Я розказала свою історію і порадила, що треба зробити, бо уе якби форум)
Бибер-анонимер• 29 марта 2023
Ответ дляБратья Капли
І що? Моя прабабуся вмерла від пологів дома . То що з того? Не народжувати?
лучше б помолчали, за умную сойдете
Кредитная• 29 марта 2023
Ответ дляПік Антна
Це у вас в голові якась нереальна картина світу, де люди мають можливість перебирати лікарами, мають час до тих лікарів бігати, а лікарі сидять в мессенджерах і спілкуються з пацієнтами цілодобово. Ну і ліки виписують ті, які ви скажете, а не ті, які вважають ща потрібне.
У меня?
Это у вас вон Галя аптеки ночью открывает 😂😂😂
А у меня все так, как в современным мире, когда люди ходят к врачу и не занимается самолечением
Пффф 100%• 29 марта 2023
Ответ дляБратья Капли
Сумчатая кошка• 29 марта 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Могу написать свою историю. Операция и тромбоэмболия после в европе. Это будет в 100 раз опасней ковида. Как видите, живая.
Млинець Мій• 29 марта 2023
А фервекс, колдрекс, ношпа, валериана, мелатонин, спазмалгон, магнезия ампулы, пирацетам, это по рецепту?
Бибер-анонимер• 29 марта 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
От і я про це.
Від цистита однозначно потрібно купити.
Дякую за нагадування.
я б еще капли в уши взяла
Братья Капли• 29 марта 2023
Ответ дляПік Антна
Дивна в вас реакція. Це форум і тут спілкуюттся. А тупість вам здалася бо ви оцінили через призму свого досвіду. То рроблема не в мені, подумайте над цим і не кидайтесь на людей
Цветочница• 29 марта 2023
Ответ дляКредитная
😄😂😂😂😂
Методичка классная у вас
Не много на самом деле. Всё к тому и идёт,а умножить на специалистов,которые получаться после дистанционки так вообще.
Братья Капли• 29 марта 2023
Ответ дляСумчатая кошка
То скріну не буде, так?)

emerald_88• 29 марта 2023
Ответ дляБратья Капли
Чим захворів що прямо померти можно? І як ви самі себе вилікуєте? Ви лікар?
Стеноз у дитини, наприклад. Це коли вдень лаючий кашель, а вночі приступ задухи: дитина задихається, через це лякається, починає плакати, панікує, а це ще більше ускладнює ситуацію.
І це не такий вже й рідкий випадок.
Ну це один із прикладів на ваше запитання.
Братья Капли• 29 марта 2023
Ответ дляБибер-анонимер
лучше б помолчали, за умную сойдете
Вас і це не врятує
Нашли в капусте• 29 марта 2023
Ответ дляБибер-анонимер
почему бездумный, нам всем врач прописывал. Я вообще теперь поняла поняла почему в Европе такая смертность дикая при ковида была. С такой-то мед системой это вообще ожидаемо
Потому что кроворажижающие назначали просто так

Уволить нужно врачей, которые без анализов назначали кроворажижающие
Пік Антна• 29 марта 2023
Ответ дляКредитная
У меня?
Так, відчиняє, якщо треба. Якщо ви ніколи не виїздили з міста, то вам важко уявити сільські реалії.
Кредитная• 29 марта 2023
Ответ дляБибер-анонимер
Болела ковидом в Европе. Что не так?
Бесплатно сделали 3 теста:ковид и два вида гриппа. Обнаружили Ковид, выписали лечение, взяли кровь. Что не так?
Бибер-анонимер• 29 марта 2023
Ответ дляБарабан для дорослих
Дівчата, може щось по темі напишимо.
Поки тільки дві поради Дексаметазон і від циститу.
в Европе, кстати, шприцы тоже по рецепту. Точнее, иголка к ним))) я недавно обалдела, когда шприц выдали без иголки, с иголкой - по рецепту. А мне вообще физраствор набрать, чтоб в маленькую бутылочку налить и нос промывать))) а местные врачи такой идеи не понимают - иди и покупай за деньги фасованый солевой раствор

Но это ж «самолечение» по мнению местных умников
Кредитная• 29 марта 2023
Ответ дляПік Антна
Нет, я выросла в селе и у меня дача в селе, поэтому мне смешно слышать такие рассказы про Галю, которая не спит ночью из-за того, что кому-то лень ехать в больничку
Бибер-анонимер• 29 марта 2023
Ответ дляЧумачечая_
Мне врач отказывался давать рецепт на антибиотики при пневмонии.
Лечил разными сиропами, таблетками, пока я не попала в больничный стационар присмерти.
Не у всех есть время и нервы бегать по врачам платно и искать кто даст рецепт
и не всегда человек бывает «в кондиции» этим заниматься
Бибер-анонимер• 29 марта 2023
Ответ дляБратья Капли
Міняйте лікаря
где Вы живете? город?
Пік Антна• 29 марта 2023
Ответ дляБратья Капли
Спілкуються, кєп. А не встають в позу гуру і починають всіх повчати. Подумайте над цим і не кидайтесь на людей
Кредитная• 29 марта 2023
Ответ дляБибер-анонимер

И это правильно!