Петриківна• 29 марта 2023
Тимчасове водійське посвідчення. Порушення
Ви сильно переживали, коли отримали штраф чи попередження при тимчасовому водійському посвідченні? Що робили після? Клали права на полицю і чекали постійних чи продовжували їздити?
Кофе в лобби• 29 марта 2023
Тьфу, тьфу не было нарушении, штрафов тоже. В августе менять права на постоянные надо
Кофе в лобби• 29 марта 2023
Автор, а чего нарушаете? Может Вам пдд повторить, а не права на полочку ложить и ждать постоянных?
Петриківна
• 29 марта 2023
Ответ дляКофе в лобби
Повторю. Але зараз я розгублена і хочу дізнатися чужий досвід
Непонятно• 29 марта 2023
А чего переживать? Ездите по той бумажке и все. За что забрали? Если будет суд, то штраф оплатите и заберёте права.
Петриківна
• 29 марта 2023
Ответ дляНепонятно
Права не забирали. Просто виписали попередження
Петриківна
• 29 марта 2023
Ответ дляМаю натхнення
Два нарушения и постоянные уже с пересдачей.
Зачем нарушаете?
Я не спеціально. Чесно
Маю натхнення• 29 марта 2023
Ответ дляПетриківна
Я не спеціально. Чесно
Бывает.
Просто повторите пдд и ездите по правилам.
Ноу коммент• 29 марта 2023
Ответ дляПетриківна
А что нарушили?
Непонятно• 29 марта 2023
Ответ дляПетриківна
Тогда старайтесь больше не нарушать, чтоб не идти на пересдачу. Штраф оплатите, чек сохраните. Будете менять на постоянные - могут спросить за чек
Свекруховна• 29 марта 2023
Їжджу дуже рідко і дуже обережно, чекаю постійних прав, ще трошки - 3 місяці залишилось. Навіть машину прийшлось на чоловіка переоформити, щоб його електронні штрафи (бо він їздить також іноді на цій машині) автоматично мені не приписали.
На вашому місці, краще б положила права у шухляду, бо вже один штраф маєте.
Петриківна
• 29 марта 2023
Ответ дляНепонятно
Дякую
Мішечок щастя• 29 марта 2023
Ответ дляПетриківна
Дякую
Автор,а за що штраф ?
Сама тільки два місяці як з посвідченням і постійно боюсь,щось порушити (
Хоча пдр здала з першого разу з однією помилкою
Всеодно боюсь щось утнути
Кредитная• 29 марта 2023
Ответ дляНепонятно
Вона переживає, бо з тимчасовими правами допустимо 2 порушення, якщо буде третє, то при заміні на перездачу на екзамени відправлять.
ТигрЛьвович• 29 марта 2023
Ответ дляНепонятно
Временные,в случае автора, это первые после сдачи на права, они временные, на два года))
Кредитная• 29 марта 2023
Ответ дляМішечок щастя
Автор,а за що штраф ?
Всеодно боюсь щось утнути
Не бійтеся, просто старайтеся вивчити де у місті камери стоять, які фіксують швидкість, пропускайте пішоходів і не їдьте на жовте світло. Це основні порушення у місті. Я в жовтні змінювала права з тимчасових на постійні, порушень не було, хоча об´їздила за 2 роки пів України за кермом.
Мішечок щастя• 29 марта 2023
Ответ дляКредитная
Та я швидко не їжджу,пішоходів пропускаю
На жовте пару разів рушала було діло (,бо стояла перша,боялась заглохнути…
Кредитная• 29 марта 2023
Ответ дляМішечок щастя
Тут більше про жовтий, коли доїзжають, рушати в принципі, то не критично.
Мішечок щастя• 29 марта 2023
Ответ дляКредитная
Значить все ок,я зупиняюсь на миготливий зелений,вже не пролітаю
Локшина на вухах• 29 марта 2023
Ну якщо ви тимчасове від постійного посвідчення не відрізняєте, то мабуть кладіть на поличку.
Петриківна
• 29 марта 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
А ваш коментар тут до чого?
Локшина на вухах• 29 марта 2023
Ответ дляПетриківна
А ваш коментар тут до чого?
Ну може до того що ваші права на два роки мають статус постійних, а не «тимчасове посвідчення», і якщо ви не розумієте елементарного, то мабуть і не треба воно вам.
Петриківна
• 29 марта 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Не мають вони статусу постійних
Локшина на вухах• 29 марта 2023
Ответ дляПетриківна
Не мають вони статусу постійних
Та ви шо?
І на якій підставі вам видали тимчасове посвідчення водія?
Петриківна
• 29 марта 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Та ви шо?
На тій підставі, що я вперше здала на права
Локшина на вухах• 29 марта 2023
Ответ дляПетриківна
Якщо ви «вперше сдали на права», то у вас «посвідчення водія що видано вперше», це постійний документ, зі строком дії - 2 роки, ніяк не тимчасове посвідчення.
Петриківна
• 29 марта 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Воно так і називається
Локшина на вухах• 29 марта 2023
Ответ дляПетриківна
Воно так і називається
Як?
Документ називається «посвідчення водія що видано вперше».
Петриківна
• 29 марта 2023
Ответ дляЛокшина на вухах
Як?
Тимчасове посвідчення водія