Я супер-пупер• 29 марта 2023
Сусідка попросила мишку, тепер вона перестала працювати
У сусідки зламався тачпад на ноуті, зайшла до мене і попросила мою мишку на час. Потім повернула і мишка почала погано працювати, тормозить, не можливо нічого робити нею. Налаштування перевірила. Хтось знає, що це може бути? І чи можна щось зробити? Згадала, колись чоловік мінявся залізом з другом і теж потім жалівся, що зіпсувалося. Якісь проблеми були з компом у друга, хотіли перевірити. Потім мій нові деталі купував. Ще й казав, що не можна давати деталі на комп, в якому щось не працює.
Я супер-пупер
• 29 марта 2023
Ответ дляДивне створіння
Подивіться, може де пилюка забилась і тре почистити
Де саме? В USB?
Фиона Шрековна• 29 марта 2023
Разрядилась?
Села батарейка?
Может грязь какая-то попала она руками грязными лапала
Села батарейка?
Фиона Шрековна• 29 марта 2023
Я не знаю что можно за час сделать, чтобы она прямо перестала нормально работать, у меня мышки годами живут
Я супер-пупер
• 29 марта 2023
Ответ дляЩебетуха
Може ви погано під´єднали.
Це тиждень тому було. Під´єднувала у різні гнізда. Не допомагає.
Я супер-пупер
• 29 марта 2023
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Може батарейки сідають
Мишка провідна.
ЯяяКакаджамбо• 29 марта 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Мишка провідна.
Почистить. Не поможет - купить новую и никому не давать.
Я супер-пупер
• 29 марта 2023
Ответ дляФиона Шрековна
У мене теж ця мишка кілтка років уже. Чоловік каже, що це саме через під´єднання до несправного пристрою. От я ніде не можкїу таку інфу знайти. Чи можливо таке?
Девальвация• 29 марта 2023
Можете вважати мене дивною, але для мене техніка, як рідна. В універі був комп, який починав страшенно глючити, коли я дозволяла комусь ним користуватись🤭 я просто ненавиджу комусь давати свої гаджети, техніку, машину, бо вони всі можуть за це помститись. Якщо ж специ на сайті, то може озвучать мені діагноз😀
LIANA171185• 29 марта 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Почему не давать?Давать.Но старую)Особенно этой же соседке)
Дивне створіння• 29 марта 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Де саме? В USB?
І usb, і там де вогник світиться. У мене на роботі було що волосина забилась туди, де вогник червоний горить на ’пузі’. Так мишу глючило добряче
Ларсон Петерсон• 29 марта 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
автор, старо как мир. Технику вообще нельзя давать в учжие руки. это знают все. после этого она больше работать не будет никогда.
я вот тоже пылесос давала сосдеке на час. она реально толкьо пылесосила. и все, сдох.
Кастрюлька• 29 марта 2023
Если начала зависать- возможно повлияло именно вынимание из разъема. Как вариант переустановить драйвера, возможно именно программная ошибка /ос, по.
А вообще да, свои вещи (техника, инструменты)- не нужно никому давать. На личном опыте было такое- что эти вещи плохо потом работали из-за неумения ими пользоваться и неаккуратности.
И лучше быть жлобом- но иметь рабочие свои вещи, чем добрым человеком, но с глючными вещами.
Фиона Шрековна• 29 марта 2023
Ответ дляДевальвация
да я тоже такая же. я даже детям своим не даю ничего
Девальвация• 29 марта 2023
Ответ дляФиона Шрековна
Те саме. Мої діти знають, що мій ноут і телефон - табу.