Кубик Рубика• 29 марта 2023

Колишній чоловік нарцис

Майже кожний день потерпаю від психологічного насилля, маніпуляції зі сторони лишнього чоловіка, тема дитина ьа аліменти
Є спільна дитина
Дитина проживає зі мною , на моєму утриманні
Зустрічі у батька і дитини є, через тиждень на повні вихідні
Але він мені погрожує
Набрав в опіку, там йому сказали що він має право
І почалось …. Смс з питанням в якому садку дитина, ло цього 4 роки не хвилювало, і типу я папа і маю право
Я не проти, але Я не розумію шо у нього в голові
Я боюсь що може забрати дитину мені назло
Говорю нехай подає ло суду, шоб були офіційно визначені дні побачень
Але він не йде
Розповідає що я не даю дитину, а у мене є докази скільки разів на місяць він брав дитину до себе, тобто дитину ніхто не скриває
Шо робити ??
Я вже починаю потрошки сама їхати головою від цього психологічного насилля
автор Кубик Рубика • 29 марта 2023
Ответ дляНехай щастить
а ви що кажете дитині?
мені просто цікаво?))))))))))))))))))
Нічого не відповідаю навіть на таке
Просто переключає тему і починаємо грати і тд

Пьяная вишня• 29 марта 2023
Ответ дляКубик Рубика
Якою такою ? Я повинна виконувати все що хоче він ???
Ще раз - у батьків рівні права.
Або ви домовляєтесь самі або через суд. А коли дитина підросте стане ще ’веселіше’.
Нехай щастить• 29 марта 2023
Ответ дляКубик Рубика
Тобто зустрічі через вихідні на всі вихідні з ночівлею це не норм ?
Телефонний контакт з дитиною до 21:00 в будь який день це не норм ??
то ж ви кажете, що тато здатний заподіяти шкоди дитині, через те, не даєте номер садочку
і при цьому ж сама відправляєте через тиждень на всі вихідні дитину до нього
це якесь безглуздя
Вумна, аж страшно• 29 марта 2023
Ответ дляКубик Рубика
Він не питав у вас нічого особистого. А спитав інформацію про дитину. Яку ви приховуєте. Ваша поведінка є приводом до конфлікту. Так зрозуміліше?
автор Кубик Рубика • 29 марта 2023
Ответ дляПьяная вишня
То чому він не може у вільний час забрати дитину з садочка?
Бо він не знає графіку дитини і навіть не запитує
А просто «я хочу, мне опека сказала»
автор Кубик Рубика • 29 марта 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Ну тут по теме автор, конечно же, говорит, что про отца ничего плохого.
Но кто бы признался, если она тут защищается?
На деле, думаю, будет что-то про предателя и ушедшего и ненадежного отца.
У них до сих пор детские обидки, уже развелись, а достойно себя вести по-прежнему не могут.
Я працювала і працюю з психологом
Дитині про батька я не говорю нічого
Я можу запитати чи хоче він до пари поїхати і все!!!
Нехай щастить• 29 марта 2023
Ответ дляКубик Рубика
А просто «я хочу, мне опека сказала»
а ви як адекватна, доросла жінка не взмозі йому пояснити? про графік, про садочок, сісти і як дорослі все погодити???
як що ви так відповідаєте йому як і нам то хто тут ще нарцис?
Пьяная вишня• 29 марта 2023
Ответ дляКубик Рубика
А просто «я хочу, мне опека сказала»

Так ви ж не кажете йому.
Чого ви його не додали у батьківську групу в вайбері або тг? Не дали контакти вихователя?
автор Кубик Рубика • 29 марта 2023
Ответ дляНехай щастить
да да)) як раз по темі ми бачимо))
то б то дитині ви кажете їдь..а батькові ви кажете не дам дитини бо вкрадеш??? на скажу номер садочка бо вкрадеш? а дитині..твій тато найкращий, хочеш до татка їдь?
ага)) прям бачу як ви це робите і говорите

ви доросла жінка, яка маніпулює своєю дитиною, что б наказати чоловіка за тільки вам відомі образи
ви не вмієте домовлятись з чоловіком за для благополуччя вашої ж дитини
ви такий самий нарцис як і ваш чоловік
якщо
Я ні слова не сказала що я не даю дитину
Я сказала що переживаю що може вкрасти

Вумна, аж страшно• 29 марта 2023
Ответ дляКубик Рубика
А просто «я хочу, мне опека сказала»
Він не знає графіку подається під соусом «нашкодить дитині»? Ви також ще той маніпулятор
автор Кубик Рубика • 29 марта 2023
Ответ дляНехай щастить
Я пробувала
Людина мене давить тільки на своє
Що повинно бути тільки як того хоче він
Нехай щастить• 29 марта 2023
Ответ дляКубик Рубика
Я працювала і працюю з психологом
Дитині про батька я не говорю нічого
я вам скажу, що ви нерозумна жінка, зовсім
як би налагодили відносини з колишнім чоловіком у вас було б ще своє особисте життя, більше благ від колишнього для дитини і щаслива дитина
а так ви своїми руками робите це все гівно, бо вам в ньому приємно жити , ви ним наказуєте колишнього ...але і свою дитину.
дитина не винна в тому, що 2 дорослих людей вирішили сексанутись і народити її, а жити разом і виконувати батьківські задачі не навчились
мені тільки дітей жаль в цих відносинах
і ще жаль, що вважаєте дітей тупими
діти прекрасно відчувають ставлення до себе і вміють робити висновки
Тишком_нишком• 29 марта 2023
Ответ дляНехай щастить
чим?
от чим він нашкодить дитині?
Ну от мене батько забрав зі школи і повів на річку.
Ледве не втопив.
Хоча мама вчительку попереджала, що не треба йому мене давати.
Різні батьки бувають :(
Нехай щастить• 29 марта 2023
Ответ дляКубик Рубика
Я сказала що переживаю що може вкрасти
так він може вкрасти і в ті дні коли він з нею?
чи те, що він забере житину із садочка, що б у вечері прогулятись це= вкрасти?
ви себе чуєте?
Пьяная вишня• 29 марта 2023
Ответ дляКубик Рубика
Я пробувала
Людина мене давить тільки на своє
Що повинно бути тільки як того хоче він
Поки що все як хочете ви, з барського плеча 4 дні на місяць виділили і бувай здоров. Уявляю який вираз обличчя робите колі він дитині телефонує.
автор Кубик Рубика • 29 марта 2023
Коли люди не бувають в такій ситуації, то легше всього взяти і обгадити з ніг дотголови
Ситуація і в правду складна
Бажаю, щоб жодна із вас ніколи не знала що це таке
Нехай щастить• 29 марта 2023
Ответ дляКубик Рубика
Я пробувала
Людина мене давить тільки на своє
Що повинно бути тільки як того хоче він
так може він хоче нормального
бо по вашим відповідям ви хочете тупо маніпулювати
Зрадорозганячка• 29 марта 2023
Ответ дляКубик Рубика
Я сказала що переживаю що може вкрасти
А коли дитина у нього усі вихідні перебуває, вас це не бентежить? Тоді не може вкрасти?
Нехай щастить• 29 марта 2023
Ответ дляТишком_нишком
Ледве не втопив.
Різні батьки бувають :(
ваш тато алкаш? нарік? втопив як? взяв за голову і почав топити?

Нехай щастить• 29 марта 2023
Ответ дляКубик Рубика
Ситуація і в правду складна
да, тільки ви у всьому світі розведена з дитиною
автор Кубик Рубика • 29 марта 2023
Ответ дляНехай щастить
мені тільки дітей жаль в цих відносинах
і ще жаль, що вважаєте дітей тупими
Він за увесь час ніяких благ для дитини не зробив
Про які блага ви говорите
Я все тягну сама
Дитина все розуміє
Бачить відношення
Я слухаю дитину
Хоче він чи ні
Пропоную зателефонувати батькові але дитина не хоче
За зустрічі також запитую у дитини
Я запитала і дитини чи він хоче щоб папа його з садочку забрав - каже ні
Пьяная вишня• 29 марта 2023
Ответ дляКубик Рубика
Ситуація і в правду складна
Я була на вашому місці і таки дочекалася ’викрадення’ дитини. Як мізки на місце встали, так і спілкуватися почали нормально.
автор Кубик Рубика • 29 марта 2023
Ответ дляПьяная вишня
Мені все рівно
Дитина сама вирішує
Спілкуватись чи ні
Нехай щастить• 29 марта 2023
Ответ дляКубик Рубика
Про які блага ви говорите
Я все тягну сама
Дитина все розуміє
Бачить відношення
Я слухаю дитину
Хоче він чи ні
За зустрічі також запитую у дитини
так ви ж не даєте)) що б ті блага були)
і судячи з того, як ви пишите і формулюєте речення, ви маніпулятор і дитина все бачить) ви з чоловіком говорите по телефону? а про чоловіка по телефону з подружкаою, мамою і т.д.?) дитина не хоче вас розчаровувати
якраз ви конкретний нарцис і маніпулятор
Женщинас• 29 марта 2023
Ответ дляКубик Рубика
Ситуація і в правду складна
У меня была такая же ситуация. Подавали в опекунский на определение месте жительства и на определение графика свиданий с папой. Папа тоже нарцисс и манипулятор. Развелись в 5 лет ребенка, и также не знал до этого где дочь, что с ней делать, чем кормить, как одевать. А после развода началось...
В общем, несмотря на график, если малая к нему не хотела, я ее не давала. Ничего за это не будет никому.
Но. Нарциссы живут проблемами. Если вы будете идти на все уступки, не станете скандалить, а включите режим унылого серого камня - ему быстро все это надоест и он отстанет. У нас года хватило
Боневтікла• 29 марта 2023
Ответ дляПьяная вишня
Расскажите, пожалуйста, подробней)
Как вы начали общаться и что для этого поняли и сделали. Сама в такой же ситуации, ребенка отец украл, еле вытянула со службами.
Сейчас интересно, как наладить общение после этого.
автор Кубик Рубика • 29 марта 2023
Ответ дляНехай щастить
Батьки рідні бувають
Я вже пройшла з ним суди по аліментам
Розподілу майна
Розлучення
У виконавчій службі людина влаштувала такий скандал, що викликали поліцію
Поїхав в загс забрати св про розлучення - влаштував скандал
Де він не буває - влаштовує скандали
автор Кубик Рубика • 29 марта 2023
Ответ дляПьяная вишня
Це як ? Що спонукало і кого ?
Эскиз бесконечности• 29 марта 2023
Ответ дляНехай щастить
у вас дитина теж спосіб маніпуляції
він тато такий самий як і ви мама
має право
Зачем ему эта информация?
Что он с ней будет делать?
Почему его не волнует в какой ребенок обслуживается поликлинике?
Он ребенка записывал в садик?
Он ребенка водит в садик?
Ответ - нет.
Запрос неадекватен текущей ситуации.
автор Кубик Рубика • 29 марта 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Зачем ему эта информация?
Что он с ней будет делать?
Он ребенка записывал в садик?
Он ребенка водит в садик?
Ответ - нет.
Запрос неадекватен текущей ситуации.
Коли дитина хворіє
Я йому пишу
Його відповідь : нехай одужує
До цієї ситуації він не питав що і як
Оплата садочка його не хвилює
Оплата спорт секцій його не хвилює
Лікування, стоматолог, вакцини - нічого не хвилює