Нашли в капусте• 29 марта 2023

Я погана мама? Кричу на дитину 1 рік

Якщо закричати одразу все розуміє, особливо коли треба спати, вона стає на ліжко і починає плигати. Або коли треба вдягатися постійно бігає треба силою ловити і вдягати. А якщо закричу, так тихо дає себе нормально одягнути на ручках, лягає в ліжечко і засинає. Нічого не працює крім крику.
Якщо що я одна з нею, чоловік на роботі з 7 до 11 з понеділка по суботу. Тобто приходить, вона вже спить. Тому коментарі в дусі комусь підміняти не варіант. Няню дорого визивати.
автор Нашли в капусте • 29 марта 2023
Ответ дляНалогообложу
І скільки дитина буде стрибати на ліжечку? П´ять, десять хвилин? Потім втомиться, ляже і засне. Скільки буде тікати від мами, не даватися одітися? Теж навряд чи це триває годинами. Питання в тому, чим саме матір хоче зайнятися, щоб не стояти біля ліжка, страхуючи, щоб вона не впала, чому матір так боїться вийти на вулицю на 10 хвилин пізніше. Якийсь робот Вертер, а не жінка.
Я вище писала.. годину (!) не вкладається, стрибає хоча тере очі, позіхає і міститься спати, але через секунду перевертається, ховається під ковдру і тд…. Вкласти нормально нереальнр(((

Білка в колесі• 29 марта 2023
Ответ дляSo_so
Пусть не спит, никому часовые укладывания и качания не нужны.
Ну тоже не всегда так пойдет. Ребенок переутомится и может начать истерить, по крайней мере у моей переутомление давало не сон, а истерики.
В таком варианте автор вообще наверно с катушек слетит.

Надо смотреть на режим дня, может ребенок спит до 7 вечера днем, потом скачет или смотрит мультики и конечно на ночь укладываться не хочет уже
7_кг_рыбы• 29 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
Що ви робите коли нерви здають?
Дуже не хочеться, щоб було так…. Але от як з цим сном… годину співаю, глажу, а в результаті дивиться на мене і «ха-ха»…… і нічого ж не працює( як же діяти?
Я дома боксёрскую грушу повесил. Когда сдают нервы то иду ее и бью. Так что в соседней комнате чашки на столе подпрыгивают. Помогает, советую )
А сигаретами лечить нервы не советую. Курят только проститутки
КвартираЧья• 29 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
Що б ви порадили?
Вона не розуміє… закричу - золоте дитя
Що, окрім крику, Ви ще пробували?
Спробуйте, наприклад, заспівати.
So_so• 29 марта 2023
Ответ дляБілка в колесі

Легче всего подстраиваться под ребенка. Ужасну Вас). У меня бывало дети засыпали в ползке, на полу, я просто укрывала одеялом сверху.
Никаких истерик и качаний.
С года у обеих один сон, с двух - не спят днём.
Пенек Возмездия• 29 марта 2023
Ответ дляБілка в колесі
В смысле как? Берет камни - взять ручку, аккуратно вытрусить камни и увести оттуда, если не идет - под мышку и домой или достаточно далеко чтобы не вернулась туда
Увести? В нашем случае это оттащить насильно. Потому что за руку она никогда в жизни не ходила, попрошу дать руку, например, дорогу перейти-неееет, я сама, говорит. Для нее дать руку маме или папе-это лишиться свободы. Так что только силой тащить, или взять на руки. А с рук она вырывается, орет как потерпевшая, люди из окон домов выглядывают. Дотащу до коляски, усаживаю,чтобы везти домой, с психами и ором вылазит из коляски и бежит от меня без оглядки. Вчера такая прогулка была что мне хотелось выйти в окно.
Петриківна• 29 марта 2023
Ответ дляБілка в колесі
Да, я понимаю что от бессилия кричит. Но дальше от бессилия начнет бить, потому что к крику ребенок привыкнет и он перестанет действовать. Так что нет, не считаю правильным жалеть автора, ей надо приспособиться жить с растущим ребенком.

И я пишу это не просто так, а имея опыт выращивания ребенка без помощи и еще и с работой. Так что считаю это реальным
В мене такий самий досвід, тому теж розумію цей стан безпорадності, безсилля. Мені теж інколи хотилось орати, все кидати, та просто забігти кудись, щоб не знайшли. Автор шукає тих, хто це теж відчуває, але вважає, що може, всі так и роблять - як хочеться, не зважаючи на наслідки. Ну, може її дитинці допоможе, якщо автор усвідомить, що це не єдиний шлях.
автор Нашли в капусте • 29 марта 2023
Ответ дляНалогообложу
І як ви витрачаєте ту ’годину на себе’? Слухаєте тік-токи пришелепкуватих психологів, які радять бити дітей, але тільки до 6 років, щоб не дай боже в садо-мазо не скатилися?
Тема не за мою золоту годину.
Хоча от сьогодні з’явилась ще година як бачте)) стлжу на порадниці) це гріх?
Любовь Калистратовна• 29 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
Що ви робите коли нерви здають?
У мене вже дитина постарше але теж не легко)
Коли взагалі вже відчуваю що бомбить, то вихожу з кімнати щоб заспокоїтись самій, так, не завжди це виходить але я намагаюсь
Якщо вас найбільше хвилює вкладання спати, то створіть якісь ритуали перед сном (купання, читання казки і тд)
У вас є режим? Дитина достатньо активна в день? Можливо їй треба більше прогулянок, щоб витратити більше енергії

Бочка порохУ• 29 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
І що шо годину вкладетеся лежіть поряд тай відпочивайте збоку . В чому проблема. ?
Кудряшка Сью• 29 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
Що б ви порадили?
Вона не розуміє… закричу - золоте дитя
Она просто боится. Но это не педагогичный метод,а основан на страхе. Когда перестанет работать крик,будете бить?
Налогообложу• 29 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
Дитина в ліжечку? В ліжечку. Світло вимкнули, поцілували, зачинили двері. Через декілька хвилин, якщо день пройшов активно, її нічого не болить, вона засне. Або гуляйте довше перед сном, щоб втомилася, або зменшіть денний сон. Ну і тиша повинна бути вдома. Звісно, якщо світло, телевізор і всі по телефонам говорять, вона не засне.
Бочка порохУ• 29 марта 2023
Ответ для7_кг_рыбы
Ти зворе наголову ? Бо тільки ідіоти вішают ярлики
Білка в колесі• 29 марта 2023
Ответ дляSo_so
Никаких истерик и качаний.
Так я написала про свою. Как будет у автора - неизвестно, но можно конечно попробовать и посмотреть, вдруг ребенок напрыгается и упадет спать.

В целом как я поняла проблема у автора в том что она хочет чтоб ребенок заснул, и заняться своими делами, и бесится что так не выходит. Я понимаю это чувство, но решать такое надо точно не криком.
Скажений гудзик• 29 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
По психології слухала, то хлопців можна бити, а дівчат лише до 6 років бо потім це на сексуальні вподобання впливає…… тому от і думаю.. чи крик буде працювати…. Вона вже бачу мене інколи боїться бо я пару разів розбивала посуд біля неі, але так, щоб не нашкодити. А от далі як питання
Видимо, Вы наслушались интограмных псевдо психологов.
КвартираЧья• 29 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
Навіщо такі як ти народжують???
Заведи собі тамагочі і бався.
Білка в колесі• 29 марта 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Да, оттащить, да, выгибается и истерит) такое тоже было)
Ничего, люди потерпят, а вы домой, восстанавливать свое состояние)
7_кг_рыбы• 29 марта 2023
Ответ дляБочка порохУ
В смысле хворе ?)) У меня сертификат от нарколога и психиатра есть. Специалисты точно уверены что я нормальный.
Скажений гудзик• 29 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
Що ви робите коли нерви здають?
А зачем Вы поете и гладите ребенка?
Вы сами создали себе проблему, не научив ребенка самостоятельно засыпать.
Вашему ребенку только 1 год.
Что с Вами и Вашими отношениями с ребенокм будет дальше?

Налогообложу• 29 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
Тема не за мою золоту годину.
Не гріх, звісно. Якщо ви цю годину не ’вибили’ криком і істерикою.
автор Нашли в капусте • 29 марта 2023
Ответ дляБілка в колесі
Когда дневной сон? И во сколько укладываете на ночь? Что делаете перед сном?
Денний сон коли буде сонна бо вкладати її коли вона не хоче - не вкладеться. Сьогодні це от зараз. Ввечері лягає в 8:50. Перед сном душ, складаємо всі іграшки, читаємо книжечку, я співаю, глажу, качаю, обіймаю… може пізніше вкладати? Але о 8:40 вже тере очі, позіхає… але я не зразу її в ліжко кладу, а читаємо і тд ще перед самим сном
Пенек Возмездия• 29 марта 2023
Ответ дляНалогообложу
Візьміть дитину, візьміть камінців повні жмені, ідіть на стадіон і кидайте камінці хто далі три години. Їй же цікаво, вона маленька, вона не розуміє вартості машини. Вона просто чує, як смішно камінчики ляскають по металу.
Так ей же нужно именно по машинам;) ей скадешь, пойдем на стадион, она не поймет. Подумает, что ее хотят лишить этого прикольного занятия. Или вы думаете, что я стояла и смотрела, как она по машинам лупит? Я ее на ее любимых котов переключала, мол, пойдем, котиков позовем. Нееет.Ей либо швырять камни, либо в рот их складывать. И таких кащусов масса. Ей лишь бы делать только так, как ей хочется.
КвартираЧья• 29 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
До якого віку?
Дуже неприємний образ вийшов((( навпаки, я хочу, щоб дитина слухалася, але була зі мною як з подружкою
Дитина тебе ненавидітиме усе своє життя.
Почитай про імпрітінг.
В неї імпрітінг - оруща дурна скажена жінка поруч замість лагідної та люблячої матусі.
автор Нашли в капусте • 29 марта 2023
Ответ дляSo_so
Якщо не спить весь день істерики. Це ще гірше
Тим паче в такому віці має бути сон
Скажений гудзик• 29 марта 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Моей дочке 3,5. Это тот ребёнок, который просьб, уговоров, обьяснений практически не понимает. Или через раз понимает, и то, только когда мы вдвоем, когда есть папа или бабушки с дедушками она практически неуправляемая. Все делает на зло. Недавно на улице набрала в руку мелких камушков и неодиданно для меня начала швырять ими по стоящим рядом машинам. Я камни забрала, сказала, что так нельзя, спокойно, без крика. Так она набрала еще камней и стала демонстративно их облизывать и ложить в рот. Я отнимаю камни, она за ними бежит, поднимает и смеясь мне в лицо снова их в рот тянет. И так много раз. Вот как с ней себя вести? По-хорошему ведь не понимает. Наорешь-немного попустится. И так во всем. Много пакостей делает, и ведь знает, что их делать нельзя, уже получала за это, но все равно делает. Вот как обьяснить? Как себя вести? Просто мямлить ’Катенька, не делай так, нельзя’ ×100 раз-это до одного места...это не работает.
Нет такого, что ребенок не понимает- если это ребенок без диагноза.Есть мать, которая НЕ нашла способ.
Крик- результат бездействия матери к решению и нахождению способа коммуникации с ребенком.
So_so• 29 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
Тим паче в такому віці має бути сон
Я не о том, что сон не нужен.
автор Нашли в капусте • 29 марта 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Пропейте успокоительное и научитесь с ребенком договариваться.
Можете порадите яке можна на гв? Бо лікар не рекомендував до закінчення
автор Нашли в капусте • 29 марта 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Можливо ви праві.. сьогодні спробую більше гуляти 🙏 цього ще не пробувала
Пенек Возмездия• 29 марта 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Вау. Как вы лихо рассправляетесь с проблемами и оценку даете. Хорошо, КАК разговаривать с ребенком, если она не понимает, игнорирует, делает на зло, не слушается, истеричит. Найдите способ и поделитесь им со мной. Иначе ваши слова-это пук в лужу. Уж простите.
Я така бойова• 29 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
Думка психолога, самі почитайте
Цікаво, що це за психолог