Нашли в капусте• 29 марта 2023
Я погана мама? Кричу на дитину 1 рік
Якщо закричати одразу все розуміє, особливо коли треба спати, вона стає на ліжко і починає плигати. Або коли треба вдягатися постійно бігає треба силою ловити і вдягати. А якщо закричу, так тихо дає себе нормально одягнути на ручках, лягає в ліжечко і засинає. Нічого не працює крім крику.
Якщо що я одна з нею, чоловік на роботі з 7 до 11 з понеділка по суботу. Тобто приходить, вона вже спить. Тому коментарі в дусі комусь підміняти не варіант. Няню дорого визивати.
Нашли в капусте
• 29 марта 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Моя мама на меня орала всю жизнь, с раннего детства. Я не хотела даже домой со школы идти. Мне 31. До сих пор стоит перед глазами эта орущая рожа, брызжущая слюной. Отличный путь вы себе выбрали
До якого віку?
Дуже неприємний образ вийшов((( навпаки, я хочу, щоб дитина слухалася, але була зі мною як з подружкою
Білка в колесі• 29 марта 2023
Ответ дляГрабля
Нормы поведения закладываются в раннем возрасте.
Норма поведения - не кричать и не бить детей.
И то как будет понимать зависит от родителей, если им легче рявкнуть, чем 100раз повторить, то это проблема не в ребенке
Нашли в капусте
• 29 марта 2023
Ответ дляSo_so
Вам нужно поменять приоритеты. Вы хотите, чтобы ребенок занимал минимально времени и усилий и Вы могли делать то, что для Вас более важно.
Це погано?
Бочка порохУ• 29 марта 2023
Співчуваю малюку ( далі будегірше буде мама кричати все частіше ( сил йому ) мама забита життям і виомлена далі гірше
Грабля• 29 марта 2023
Ответ дляБілка в колесі
Ну тогда значит мужу вас тоже можно бить и на вас орать, ну чтобы лучше понимали, или соглашались когда не согласны с его мнением
Не путайте взрослых людей и детей.
Бжоли-бандерівці• 29 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
По психології слухала, то хлопців можна бити, а дівчат лише до 6 років бо потім це на сексуальні вподобання впливає…… тому от і думаю.. чи крик буде працювати…. Вона вже бачу мене інколи боїться бо я пару разів розбивала посуд біля неі, але так, щоб не нашкодити. А от далі як питання
А там не написано, что можно бить непутевых мамаш, которые считают, что кричать на детей и бить их можно? Так хочется заехать вам в хлебало, по книжке можно? Или можно бить только тех, кто физически не способен за себя постоять? Какое же вы дно
Білка в колесі• 29 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
До якого віку?
ну-ну, как раз именно такие отношения вы и строите))
Нашли в капусте
• 29 марта 2023
Ответ дляГрабля
Не обращайте внимания. Тут каждая вторая суперпсихолог и мать года 25 раз подряд. Только почему-то темы ’он меня не слушает’, ’подросток неуправляемый’ не заканчиваются. Да, крик - это не лучший инструмент воспитания, но иногда нужно именно рявкнуть, чтобы внимание переключилось на маму и ребенок начал слушать.
Дякую
Катастрофа• 29 марта 2023
Да. Обратитесь к психологу, пока ваш ребенок психом тоже не стал из за вас
whenallissaidanddone• 29 марта 2023
Ответ дляБілка в колесі
Не знаю как другие, но до 3 лет я вообще не повышала голос. Потому что у всего поведения есть причины, и решать надо явно не криком. Позже 3 - единичные разы, но четко понимаю что это было когда мой ресурс истощался, а не потому что ребенок что-то прям ужасное сделал.
Так что все проблемы в голове у матери
Да конечно. Это мать делает, то ,что нельзя?
Помаранчова душа• 29 марта 2023
Ответ дляПетриківна
Готуйтесь, через деякий час крик теж не буде працювати. Це тупіковий шлях ви обрали.
100%
Білка в колесі• 29 марта 2023
Ответ дляГрабля
Не путайте взрослых людей и детей.
Дети - это такие же люди, только маленькие и требующие большего участия, в том числе и больших объяснений, повторений и тд
Если можно бить ребенка, значит можно бить и его маму, все логично
Бяки-козяки• 29 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
Це не для старших?
Ні. Хоча спочатку дитина реагуватиме скоріш на ваш тон та впевнений настрій, але вона росте і все правильне прописуватиметься у мізках і буде ставати зрозумілим.
Бочка порохУ• 29 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
Можливо напишуть, що також так роблять
Я не роблю , йду курити айкос в туалет дитині даю іграшку , перекурю і норм зуби почищу , мені вистачає випустити ПАР
Весела пiсенька• 29 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
До якого віку?
Вона вас буде люто ненавидіти. НІКОЛИ ви не будете подружками.
Зізнайтеся, що ви не хотіли дитину.
булоТАЙминуло• 29 марта 2023
Коли Ви станете старою і ваша дитина буде на вас орати, а ви плакати і питати її, чому і як так сталося, згадайте цей момент)
Любовь Калистратовна• 29 марта 2023
Вам важко і ви не витримуєте, тому кричите
Намагайтесь прибирати це, дитина слухає вас бо боїться вашого крику, з часом вона до цього звикне і тоді крик працювати не буде
Розумію вас, бо теж мама і теж буває нерви не витримують. Але я знаю живий приклад коли крик для дитини, яка вже підросла, став як білий шум, тобто «кричи-кричи, мені голос твій приємний…»
Нашли в капусте
• 29 марта 2023
Ответ дляЛялька в колисці
Прекращайте кричать, реально. Я на такую маленькую не кричала, а когда подросла повышала голос, это не выход , потом крик перестанет работать
А що у вас працювало?
От вчора вкладала її годину….. нічого не допомагало, а от крикнула - 10 хв і спить…
Бочка порохУ• 29 марта 2023
Ответ длябулоТАЙминуло
Так і буде буде їй 15 буде бити тарілки біля маминої морди
Петриківна• 29 марта 2023
Ответ дляГрабля
Связи нет никакой вообще.
А вы автора почитайте. Вона вже й посуд била поряд з дитиною, якій всього рік. Стримання ніякого. І бити посуд - це вже не кричати. До момента, коли вона ударить дитину - півкрока.
Помаранчова душа• 29 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
Що б ви порадили?
Вона не розуміє… закричу - золоте дитя
Це легкий шлях, який через час буде зовсім не дієвим.
Весела пiсенька• 29 марта 2023
Ответ дляКатастрофа
До психотерапевта
Білка в колесі• 29 марта 2023
Ответ дляБочка порохУ
И будет права, справедливо вполне
Ответ дляНашли в капусте
Це погано?
Да. Это означает, что ребенок мешает Вам делать то, что действительно имеет значение в Вашей жизни.
И это вызывает агрессию, ребенок, я имею ввиду. Сначала вербальную, потом Вы начнёте его бить.
Ведь (!) он бы мог быстренько сделать то, что нужно и не создавать осложнений, а он создаёт.
Нашли в капусте
• 29 марта 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Вас потрібно позбавити батьківських прав.
За те, що я любляча мама?) смішно
Аби отруту пустити
Нашли в капусте
• 29 марта 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Думка психолога, самі почитайте
Чеширская кошечка• 29 марта 2023
ну а как Вы думаете? Вы выбрали самый легкий пусть - насильственный
Помаранчова душа• 29 марта 2023
Ответ дляНашли в капусте
Психолог казав, що можна бити дитину? Це що ви таке читали?
Білка в колесі• 29 марта 2023
Ответ дляПетриківна
Я вообще не понимаю за что кричать на годовалого ребенка
Не спит - или переутомился, или наоборот режим дня не выстроен и спал недавно. Как бы родители виноваты
Бегает, а не стоит на месте - ну так естественно, ребенку год, странно ждать что будет истуканом стоять.