ТаЕщеОптимистка• 29 марта 2023

Порадьте праску

Хочу поміняти праску, обираю між Тефалем і Електролюксом. Дівчата, якими прасками ви користуєтеся? Де купували?
П´яна вишня• 29 марта 2023
Купила Тефаль, головним при виборі було, щоб відключалась сама, бо прасувати не люблю, а от мала любитель сорочок, і мені важливо знати, що вона не спалить хату.

Чаклунка-ведунка• 29 марта 2023
Вот просто очень советую присмотреться
https://epicentrk.ua/shop/utyug-electrolux-edb1720...
Очень довольна!
П´яна вишня• 29 марта 2023
У мене tefal fv9830. Мені її співробітниця порадила, сьогодні вранці вирішила спробувати, то зручна, нагрілася миттю, попрасувала швидко і якісно, без додаткових зусиль з мого боку.
Подмигашка• 29 марта 2023
В мене така парова, то супер👍
Сейчас на неї гарна скидка в коміі біля 3 тис.