ЛюбимаЯНЬ• 29 марта 2023
Поділіться фотографіями своїх ванних кімнат
Добрий вечір. Допоможіть, будь ласка, з ідеями ремонту ванних кімнат.
Квартира в новострої.
Передивилася мільйон варіантів плитки, вибрати не можу.
Буду дуже вдячна за фото ванних кімнат , які робилися в останні роки.
Дуже дякую
Квартира в новострої.
Дуже дякую
Я тут с краю постою• 30 марта 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Тему почитайте, я в общих чертах рассказала. Или подождите, я все доделаю по мебели в санузел этот и напишу пошагово, тему сделаю
И я буду ждать вашу тему
Я_и_моя_собака• 30 марта 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
Давненько вже робила. Така
Це дуже дорогий варіант. Починаючи з площі ванної кімнати закінчуючи меблями, тіньовими плінтусами і сантехнікою. Якщо автор раптом, проста смертна це точно не для неї.
Гарантую неперелевки• 30 марта 2023
Ответ дляТётушка Лошадь
для чого писати ретро і допотопна? На першій сторінці гарна ванна з салатовою плиткою.
Бо так ніхто не робить уже, це тренд 15+ річної давнин, в нас в будинку у всіх таке буйство фарб, бо всі одночасно робили ремонти, заїжджали.
Я_и_моя_собака• 30 марта 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Еще есть вот такая) обещалась выставить детальный пост про эту переделку, но еще не все закончили, поэтому нужно подождать. Не готова дубовая столешница и новые шкафчики, а также еще бойлер не крашен
Остальное - моя собственная работа красками по плитке и развлекухи с трафаретами. Было-стало, на данный момент
Ви величезний, креативний молодець, браво вам і вашим рукам.
Творча особистість.
Бачу_майбутнє• 30 марта 2023
Да, ванни у всіх класні! Свою дешманську економ варіант не буду показувати
Сижу_и_плачу• 30 марта 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Я теж проста ))) Площу не міняли, всі мої сусіди там кухні поробили з переплануванням, а мені так шкода було цього простору. Потім шкодувала трохи, але вже звикла. А щодо вартості - так, робили для того, щоб було надовше. Тому багато зусиль і коштів ((
Гарантую неперелевки• 30 марта 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Умывальник у вас шикарный
Дякую, самий бюджетний в Леруа колись брали, десь гривень 800, потрібен був саме такий, бо під низом в ящиках не помістився б. Але якість хороша, хоч і китайщина ноунейм.
Відкушу все що стирчить• 30 марта 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Иногда ноунейм получше раскрученных бывает)
Этот умывальник в любом интерьере будет выглядеть выигрышно.
Смотрится великолепно.
Гарантую неперелевки• 30 марта 2023
Автор, а ще порада, можна плитку і сантехніку на стоках пошукати, буває і зі знижкою 70-80%, особливо, ящо не на великі площі. Ще є ті, хто зі знижкою значною продає сантехніку. Ми так душову взяли за 6 тис, ту, що 17 коштувала і на плитці знижка була грн 200 наскв.м. Правда заррз не знаю, чи є таке, тут дівчата, які ремонт робили останній рік, може підкажуть, чи є таке зараз.
Гарантую неперелевки• 30 марта 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
Смотрится великолепно.
Дуже приємно, дякую. Зараз здаю цю квартиру, то коли теперішні квартиранти зайшли, їм все подобалося, а я дивувалася, воно мені за 9 років так приїлося, здавалося таким старомодним і нудним.
Тётушка Лошадь• 30 марта 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Звідки ви знаєте, що так ніхто не робить? І там не буйство, що ви показали , а 2-3 кольори , один з яких основний.
Кольорова плитка продається, значить є попит. Далеко не всім подобається стиль ’дитяча поліклініка’ , або ’морг’.
Швидкоруч• 30 марта 2023
Керамічну плитку можна фарбувати?
для мене це відкриття. Є спеціальні фарби? Напишіть, хто фарбував. Як ’носиться’? Не лущиться від вологи?
Неправдиша• 30 марта 2023
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Мне понравилось, только пол подпортил всю картину.
Мы делали, чтобы нас нравилось. Нам нравится.
Я не Тролль• 30 марта 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Это моя
Вашу трешку помню, там другой был су
Вы сменили квартиру?
Оч@ров@Шк@• 30 марта 2023
Ответ дляКонтрольница
Сірі не в плані кольору, а в плані 0 фантазії.
Тупо , сіро і банально.
Як у всіх.
Тупо , сіро і банально.
Як у всіх.
Аби тільки не наляпано. Не квіти на стінах і тд
Кому там слова не давали• 30 марта 2023
Ответ дляЯ не Тролль
Вашу трешку помню, там другой был су
Вы сменили квартиру?
И какой же по вашему был?)
Завжди з рушником• 30 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Большой горшок для него. Очень. Они пока клубни на нарастят, будут сидеть так
Это там воды столько, что стоит над землёй?
У меня за 15 лет три пагона, я уже его выбросить хочу.
УраганнаЯ• 30 марта 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
20 красивых богатых ванн, от силы.
А участников форума сколько?
Я 10 насчитала … и сделала вывод, что таки стоит потратиться не дизайнера. Такие квартиры сразу выделяются. И это не только по этой теме с ванными комнатами сужу.
a.ostroverh• 30 марта 2023
Ответ дляЗавжди з рушником
Бывает)
Я когда рассаживаю, один вазон резко перестает расти и все
Я не тону• 30 марта 2023
Ответ длябЭйбА
Я останній раз у міні ванній так зробила, дешево і не зле як на мене...
Мне ваша больше всего понравилась
.люблю все белое
Гарантую неперелевки• 30 марта 2023
Ответ дляОч@ров@Шк@
Ооо, у мене ще й квіти є, а тут де ми зараз живемо - на чорному фоні бордово-золоті квіти були, відкриваєш двері і лякаєшся з порога.
Та никада в жизни• 30 марта 2023
Из 17 страниц и 120 фото, ни одна не запала в душу. Хотя некоторые дорогущие. Но без вкуса. Нормальная только мамая первая. В первом комментарии
А я кумедна• 30 марта 2023
Ответ дляДуша компанії
Ой, а расскажите как его вырастить таким высоким, как Вы ухаживаете? У меня пока вширь растет. Мама для меня посадила, теперь это память о маме, хочу этот цветок сохранить и вырастить большим
у вас другой сорт. в высоту не будет расти.
сЛАдКОежКА• 30 марта 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Дівчата, ще знайшла ретро ванну в себе на телефоні, їздила шукала саме салотово-зелену, а зараз бісить, Оліне перефарбування надихнуло, що можна буде якось малою кров´ю переробити, бо інший ремонт більш-менш базовий. А з ванною поплутав лихий мене.

Перепрошую за сміх, але я собі на дачі таку ж ванну зробила - щоив голові було? Веселенького зелененького захотілось 🙈🙊🙉
Часом також підбішує, бо наш стиль - класика і якесь таке вирвиоко - то тимчасові акценти посудом, текстилем, декором. Але плитку

Чого мене чоловік не спинив?
Запитую у нього. А він мені нагадав, що я все сама, таємно від нього робила. Він приїхав на ’коробку’ подивитись, а там вже - заселяйся та живи.
Але отака весела ванна. Та що в нашій спальні 🙉🙊🙈
Неновая почта• 30 марта 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Плитка трешняк. Особливо зелена.
це дуже модна плитка. Років через 5-10 буде у всіх
А я кумедна• 30 марта 2023
Ответ длясЛАдКОежКА

Чого мене чоловік не спинив?
а остальная квартира тоже такая веселая, как ванная?))
сЛАдКОежКА• 30 марта 2023
Ответ дляА я кумедна
Ні, в нас дерев´яний будинок, зруб.
Всюди дерево, дерево. От мені й захотілось ’веселенького’.
Ще у цоколі один санвузол, там де пральня - весь рожевий - унітаз, біде - все рожеве. Це я меншій дочці, їй тоді 5 років було, дозволила відірватися.
Мій не такий• 30 марта 2023
Ответ длябЭйбА
Гарно, стильно, затишно.
Ms. Похвала• 30 марта 2023
Ответ дляДуша компанії
Так у Вас не тот вид растения. У Вас низкорослый.