ЛюбимаЯНЬ• 29 марта 2023

Поділіться фотографіями своїх ванних кімнат

Добрий вечір. Допоможіть, будь ласка, з ідеями ремонту ванних кімнат.
Квартира в новострої.
Передивилася мільйон варіантів плитки, вибрати не можу.
Буду дуже вдячна за фото ванних кімнат , які робилися в останні роки.
Дуже дякую
Ms. Похвала• 30 марта 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
А знавці квітів, підкажіть, будь ласка, як швидше виростити заміокулькас, я в жовтні один пагін посадила, так він і стоїть один, може є способи (добрива) стимулювати, пришвидшити. Буду вдячна.
Буде довго рости. Вазон великий. Рослина поки наростить підземну частину, то верх не сильно буде рости.
Фенте Фря• 30 марта 2023
Цікаво , що немає ні одної відповіді автора, стільки ідей позичили, це може дизайнер новачок кормушку влаштував, от молодець, чим тобі не printest, ще й підкажуть де що взяти, що вдале а що ні, а порадниці як завжди вуха розвісили, та безкоштовно працюють .....
ПоЗиТиВнАя• 30 марта 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Плитка трешняк. Особливо зелена.
а мені особливо зелена подобається
бЭйбА• 30 марта 2023
Ответ дляУраганнаЯ
У Вас вся квартира классная получилась. Продали уже или сдаете ?
Продали дуже дорого на 7й день продажів (58 тис $ чистими, з коморою то 62тис вийшло)! Дуже тішились :) бо з початку війни гроші тягнув той ремонт...
Тракторні війська• 30 марта 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Плитка Mainzu Chaouen и Opozchno Rustic Bronze. Сантехника Ravak, Creavit, смесители Impreza
Кот любит купаться?
Душа компанії• 30 марта 2023
Ответ дляMs. Похвала
Так у Вас не тот вид растения. У Вас низкорослый.
Спасибо. А как называется тот, что в высоту растет?
Душа компанії• 30 марта 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Дівчата, ще знайшла ретро ванну в себе на телефоні, їздила шукала саме салотово-зелену, а зараз бісить, Оліне перефарбування надихнуло, що можна буде якось малою кров´ю переробити, бо інший ремонт більш-менш базовий. А з ванною поплутав лихий мене.
Давайте будемо відвертими, що такі санвузли були популярні десь о 2010 році. Пам´ятаю колекції Kerama Maracci, тільки таке.Робила замнвниці проєкт: то на 3 санвузли така плитка потягнула на 30 000 у.е. і це зі знижкою. а зараз мода на мінімалізм, сканді, сучасний та трохи мідсенчурі.
Ласунка• 30 марта 2023
Ответ дляКинДза
Вот так мы подбирали плитку. В теме про ремонт осенью мне написали что ужас ужасный на это фото
А в якому магазині вибирали?
Xlimit• 30 марта 2023
Дом/квартира. Сори, фото с вайбера, удалила с телефона, не подготовилась)
Уходя дверю не хлопать• 30 марта 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Красивые есть здесь ванные
Но мне не понять. Ванны по 15 метров и ставить в ней унитаз. Часто прям возле душевой. Ну такое.
И еще вопрос, есть ли в этих квартирах или домах 2 туалет.
Посрал, понюхал и помылся. Сорри

Мы строим дом. Ванна и туалет однозначно у нас отдельные
Как и в квартире
У нас два санузла в квартире: ванная (умывальник, ванная, унитаз и стиралка), а во второй санузел (где было место на унитаз и умывальник, добавили душ-кабину, за счет коридора- передвигали стену). Так нам этих 2 санузлов на 3 и 4 человек мало. Представляю если бы был один унитаз, и две ванны. Муж - утром и вечером блокирует санузел и сидит там. А вообще удобно, хочешь помыться, не нужно уже раздетым - одеваться и выбегать в туалет по-маленькому.
Уходя дверю не хлопать• 30 марта 2023
Ответ дляКому там слова не давали
Я фотку прикрепила там выше в комментариях. Вот всё что на фотке - и ушло) грунт на стены и на пол - 2 банки (otex), ведро краски на стены (luja 7), баночка краски на полы, плюс часть из нее тонировала в отдельных мисочках для работы с трафаретами (betolux akva)
только дошло, вы просто перекрасили стены и пол перекрасили и нанесли трафарет? Если это так, то гениально.
Inna_ko• 30 марта 2023
тільки закінчили. Але будемо продавати
Кому там слова не давали• 30 марта 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Ну да, в этом же и фишка. Ни одна плитка не узнала удара кувалды)
Лепетун• 30 марта 2023
Очень красивые санузлы у всех!
Мне больше всего нравятся те, где есть цвет!
В танке• 30 марта 2023
Ответ дляВЫВсеВрете
Красивые есть здесь ванные
Посрал, понюхал и помылся. Сорри

Как и в квартире
По два туалета и ванных?

В этом суть. Один туалет - это мало. Проблему запаха решает вытяжка
Лепетун• 30 марта 2023
Ответ дляБорець за гаманець
В мене на першому поверсі вана з туалетом, на другому душова з туалетом. Хз чому не розділили🤷🏼‍♀️
Так это ж правильно - сразу и подмылся!
Гарантую неперелевки• 30 марта 2023
Ответ дляДуша компанії
Саме так, ремонт робився кінець 2009- початок 2010 року. Так керама мараці були дуже популярними, але в мене не вони, а польська плитка, вже бренд не згадаю, щось брала Опочно, а інший не пам´ятаю, з двох слів називався бренд, брала на Петріаці в Керамхолі, там ще дизайнер розкладку робила. Плитка недорога була - 350 грн/кв м, і на підлогу в коридор і кухню теж в таку ціну була.
Гарантую неперелевки• 30 марта 2023
Ответ дляMs. Похвала
Дякую, вже діачатка написали мені.
ИзЮмрудная• 30 марта 2023
Ответ дляА Я Самая Самая
фото
Уе ж фотки з інтернету.
Робот Вертер• 30 марта 2023
Маю маленьку ванну кімнату 2 кв.м. ремонт робили восени і задача була зробити дуже бюджетно.
ГЛЮкоза• 30 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
На кого в инсте была подписана, там и трафареты, и какие-то ещё приблуды для мебели, и краска... И второй аккаунт тоже похожего плана
Интересно за этим наблюдать)

Я своей ’фу, зелёное’ малюткой довольна до сих пор)
Я вас узнала милая советчица по интерьеру и коту,переживала за ваш красивый ремонт,вы ведь с Ирпеня?Даже создала тему в начале войны,хотела узнать,что вы целы и дом ваш в порядке.Я рада,что все у вас хорошо и кота уже два.
Мольфарочка• 30 марта 2023
Ответ дляКинДза
А Вы в курсе что Вы на стены подожили напольную плитку? Есть в такой же цветовой гамме и размерах,но настенная,,,,
КинДза• 30 марта 2023
Ответ дляМольфарочка
вообще пофиг как вы ее назовете
на стены формат 90*60, на пол в туалете такая же 60* 60, на полу в ванной 45*45
иначе некрасиво
Куда_бежать• 30 марта 2023
Ответ дляГарантую неперелевки
Подскажите пожалуйста размеры вашей ванной комнаты. Думаю про такую расстановку, как у вас.
a.ostroverh• 30 марта 2023
Ответ дляГЛЮкоза

Приятно слышать
Гарантую неперелевки• 30 марта 2023
Ответ дляКуда_бежать
Площа 4 кв м з маленьким хвостиком, одна стіна 1,8 м ( де ванна стоїть, якраз стала від стіни до стіни), інша відповідно площа поділена на 1,8 м за мінусом короба.
Гарантую неперелевки• 30 марта 2023
Ответ дляМольфарочка
А в чому проблеми, що на підлогу можна, то і на стіни не заборонено, головне не навпаки.
ТигрЛьвович• 30 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
Интересно за этим наблюдать)

Очень красивая ванная. Интересна и вся квартира, она большая? Кухня в том же стиле? Заинтриговали)))
a.ostroverh• 30 марта 2023
Ответ дляТигрЛьвович
45 метров всего
ТигрЛьвович• 30 марта 2023
Ответ дляa.ostroverh
45 метров всего
Класс, это двушка или однушка большая? Наверное судя по размеру кухни однушка. Очень стильная