Ответ дляSlawaUkraine
Сейчас в ВСУ воюют сотни тясячь людей кто посещал церкви которые закрывают , как изменится их мотивация воевать когда забирают самое дорогое - возможность исповедовать свою веру согластно традиций ?отправлять службы ,детей крестить ? Все войны однажды заканчивается мирным договором даже с наполеоном и гитлером или представителями их стран, наступление же на веру и церковь ведет к столетним конфликтам и жертвам которых могли избежать.Любое разделение украинцев ведет только к негативным последствиям
Які церкви закривають в Україні?
Ответ для vihola
Це типу натяк що москалота зруйнувала що побудувала нам? А українці в цей час де були? Згноєні голодоморами, бездумними втратами другої світової, репресіями. Ті хто вижили сиділи й дивились як москальня нам заводи будує?
В такому випадку, ми маємо право знищити, відібрати сибір, яку українські політв’язні і заробітчани москальні побудували.
Всі нафто-газові, золотодобувні, діамантові родовища, над якими працювали українські інженери, на яких залишили здоров’я й життя мільйоном українців-наші, передай своїм улюбленим росіянам, через своїх улюблених москововмьких попів хай віддають українцям все наше.
Удалено администрацией...
Liebelebenn• 30 марта 2023
Ответ дляКатюндра
У Польщі, Німеччини,Румунії та ще у багатьох.
А ви знайдете хто створив секту мпт, коли і для чого?? Як не соромно ходити в сталінську секту. Що в голові в таких??
Ответ дляOlgusya
Чому це вони працюють на московію? Ви маєте докази? Спробуйте мислити критично і не вестися на лозунги. А монахів шкода. 220 чоловік вигнали на вулицю у Великий піст. У ПЦУ монахів немає, тому і сам не гам, і другому не дам. До ПЦУ перейшов тільки один монах.
А де докази того, що не працюють?
Де документи?
Якщо вони відділилися, значить не мають Томосу?
Значить не можуть робити багато з того, що робили раніше.
Чи ж таки ніхто не відділявся?
Спробуйте мислити критично.
Де документи?
Чи ж таки ніхто не відділявся?
Спробуйте мислити критично.
Ответ дляКатюндра
Я сама кожного тижня на службі (а то й по декілька разів)
Ніколи ніяких закликів не було.Навпаки,ми постійно збираємо гроші для наших хлопців.
А цей брєд чую тільки з інтернету.
А ваші хлопці то хто?
З огляду на те, що ваших слів, ваші росіяни побудували нам лавру і ще багато всього.
SlawaUkraine• 30 марта 2023
Ответ дляdarsi
Які церкви закривають в Україні?
смотрите тв , Лавра , для православной церкви мп она закрывается
Ответ дляLiebelebenn
БРЕХНЯ! Ви ж хоч історію створення секти рпц мп почитайте чи що ... Коли створили цю секту, хто і для чого, знаєте? То читайте. Дата створення секти Сталіна 22 вересня 1943, з Богом ця установа не має нічого спільного .
А тих офіцерів ФСБ в рясах можна обміняти на 5аших полонених Азовців. Перед цим кожному ряженому вирвавши кілька зубів по живому і відрубавши праву руку (це занадто) але тим паскудам, що засипають мізки зохлам малоросам непогано було б відрізати язик
Ну так, звичайно!
ПЦУ - мати всіх релігій світу
Liebelebenn• 30 марта 2023
Ответ дляКатюндра
Тому нашого Онуфрія всюди люблять і поважають.А клоунів Єпіфанія нікуди не пускають
Ви в курсі,що в православних церквах закордоном у людей питають,з якої саме вони української церкви?І причащають,тільки якщо з УПЦ.
Ви в курсі,що ПЦУ не признають?
Не соромно ходити в сталінську секту і облизувати руки офіцерам ФСБ ? Горіти в пеклі таким нетямущим, бо в кого є вуха, той має чути, і є очі той має бачити!
Ответ дляFilomena
А де докази того, що не працюють?
Де документи?
Чи ж таки ніхто не відділявся?
Спробуйте мислити критично.
Де документи?
Чи ж таки ніхто не відділявся?
Спробуйте мислити критично.
Що саме вони не можуть уже робити? Навіть миро варять
Mariya Prokhorova• 30 марта 2023
Ответ дляКатюндра
Ви ще скажіть,що й закордоном МП 😁
Не соромтесь
Тю , а які ж !
Вони свою агентуру по всьому світу розкидали !
Ответ дляКатюндра
Ну це все тільки з одного боку,якого вам показують.
А не думали,що вам показують тільки те,що треба???
Купа звернень від воїнів ,прихожан УПЦ не показували ж ,правда? А бо відспівування,та пожертви з допомога ми.
Що ви мені намагаєтесь довести? Що церква, яка керуються прямісінько з кремля працює на користь України? Так, я не сперечаюсь з тим, що там не всі агенти фсб, бо це було б повним провалом, вони дуже хитро працюють, але ніхто не буде копирсатись і кожного відслідковувати.
Liebelebenn• 30 марта 2023
Ответ дляКатюндра
Ви ще скажіть,що й закордоном МП 😁
Не соромтесь
Не соромно облизувати руки офіцерам ФСБ сталінської секти?! В Біблії сказано, в кого є вуха, той почує, хто має очі той побачить...бачити і чути сектанти Сталіна не хочуть, то де ваше місце
Mariya Prokhorova• 30 марта 2023
Ответ дляOlgusya
Ніхто не жене монахів !
Аврамії молодець ,що перейшов і закликав братію !
Nature is a miracle• 30 марта 2023
Ответ дляКатюндра
А треба слідкувати.Не тільки за феками ,та брехнею 1+1
Це тільки 5 скрінів.
Як ці ботоферми обридли. Це ж скільки бабла у воєнний час на них іде.
Ответ дляBejza
Так не за их деньги это все сделано, посмотрите лучше на чем разьезжают ваши попи и как жируют
Напевно Ви ходити пішки?
Чи попи ПЦУ на жигулях?
Чи може католицький на вєліках?
А може мусульмані та євреї на мопєдах???
Знайшли до чого,до машин причипитись!
Чи віруючі люди не мають права взагалі її мати???
Це вже навіть не смішно!!!
Чи попи ПЦУ на жигулях?
Чи може католицький на вєліках?
Знайшли до чого,до машин причипитись!
Це вже навіть не смішно!!!
Mariya Prokhorova• 30 марта 2023
Ответ дляOlgusya
Кошкіна - джинсовичака-конʼюнктурниця
А ну звісно Соня Кошкіна не така , бо дуже московських попів не любить