Сестры Гримм• 30 марта 2023
Ответ дляAnnaOst
Ні. Я належу не те що до іншого патріархату, а до іншої конфесії. І якось не хочеться на це дивитися.
Я вважаю що все це правильно, мпц дійсно виконує роль агентурної мережі для кремля. Але як християнці мені боляче на це дивитися. Як би це смішно не звучало, але якось за Христа обідно)
Христос казаві : не будуйте мені храмів. То дійсно, обідно.
Mariya Prokhorova• 30 марта 2023
Ответ дляchild3child
Ну то де ці висновки? Які умови порушено? Ось це мене цікавить. Зараз все виглядає як чув звін, та не знаю, де він.
Згідно Цивільного Кодексу України договір може бути розірвано в односторонньому порядку !
Ответ дляГитаристка
в одному він правий, за зе дійсно голосували ті хто був за яника і проти пороха. І тепер їм капець як обідно.
Неправда, я голосувала не за Януковича, але після правління Порошенко розчарування і голосувала за Зеленського. Так голосували багато моїх знайомих За. Януковича жодного разу не голосували.
Mariya Prokhorova• 30 марта 2023
Ответ дляСестры Гримм
Ісус прогнав всіх торговців з церкви , як побачив той бізнес
Столи поперевертав , бичом прогнав !
А не просив лагідно покинути приміщення !
Столи поперевертав , бичом прогнав !
Гитаристка• 30 марта 2023
Ответ дляLuda1307
При чому тут саме ви, за януковича голосувало +-40%, вони ж потім голосували за бойка, а пізніше за Зеленського.
Mariya Prokhorova• 30 марта 2023
Ответ длястихи
Всі хто обговорює тут церкву, ви що неділі ходите до церкви, дотримуєтеся посту і виконуєте всі церковні правила? Думаю ні, то як так можна гнівити Бога, ви не боїтеся його покарання? Пишу це не з осудом, мені справді дуже страшно це читати...
Паша -Мерседес і Бог то геть різні речі !
Mariya Prokhorova• 30 марта 2023
Ответ длястихи
Все його життя це служіння Богу, якщо б він не був завгодний Богові не був би настоятелем
Ви його промови чули ? Прокльони на голови людей посилає
І це духовна особа ?
Братія обирає настоятеля собі , сподіваюсь так і буде , коли ті фсбешні агенти в рясах вийдуть з нашої СВЯТОЇ ЗЕМЛІ !
І це духовна особа ?
Ответ дляMariya Prokhorova
І це духовна особа ?
Ви були що неділі в лаврі на службі і чули ці прокльони?
Mariya Prokhorova• 30 марта 2023
Ответ длястихи
Я не хожу в церкву де Бога немає !
А прокльони він в прямому етері каже !
Кадиловці , на пенопласті стояли , а не на землі , коли прийшли до президента України
А прокльони він в прямому етері каже !
Mariya Prokhorova• 30 марта 2023
Ответ дляdarsi
Я про Павла. Був депутатом . Нашо? Він повинен про душі вірян піклуватись, а не за закони про розподіл комунального майна голосувати.
Бо його душі вірян меньш всього хвилюють !
Автівки його пристрасть !
Ответ дляMariya Prokhorova
Я не хожу в церкву де Бога немає !
А прокльони він в прямому етері каже !
Чую дзвін,не знаю де він.
Пенопласт їм люди принесли,бо було дуже холодно.
Бо наш президент зустрічається з усіма,крім православних.
Цікаво,щоб з ним було,якби він продинамив так мусульман,або євреїв!!!