kuskus• 30 марта 2023

Слідкуєте за виселенням Паши Мерседеса із браттями?

Катюндра• 30 марта 2023
Ответ длясладика
Ви серйозно вірите в те що пишите?!!!
Ага, все за свої гроші. Аякже! 😆
Методичка МП .
Чули, як Кохановська кричала, що Бог приватизований? Бог, мабуть , сам в шоці від такої заяви
Хворі люди. Тут навіть психіатрія безсила
Нє,за ваші

У вас все методічка.На все одна відповідь.
SlawaUkraine• 30 марта 2023
10 марта 1961 года под предлогом «ремонтно-реставрационных работ» Киево-Печерская Лавра была закрыта. А 13 марта в Киеве на Куреневке произошла катастрофа: в Бабьем Яру, куда в течение долгого времени свозили отходы с Петровских кирпичных заводов — прорвало дамбу. И грязевой поток тяжелой пульпы высотой 14 метров и шириной – 20 метров, со скоростью 5 метров в секунду, ринулся вниз к Подолу, сметая все на своем пути. Грязевой поток сносил дома, выкорчевывал деревья, сметал транспорт. Стоит ли говорить, что у людей, которые попались на пути стихии, не было шансов выжить. Даже трамваи, весом в 10 тонн, не могли выстоять на пути разрушения. Стадион «Спартак» был затоплен полностью, не было видно даже верхушек ограды. Затоплен был и трамвайный парк. Ситуацию усугубило то, что вовремя не поступила команда отключить электроснабжение. В результате много людей погибло от поражения электрическим током. Застывшая пульпа, превратившаяся в камень, достигала высоты в 3 метра. Тогда погибло более двух тысяч человек. Тела погибших извлекали еще около месяца. Власти тщательно скрывали информацию о произошедшем, но киевляне упорно связывали эти два события – закрытие Киево-Печерской Лавры и Куреневскую трагедию
il-mari• 30 марта 2023
Ответ дляКатюндра
Мощі ніхто не вивозить.І мощі для деяких експонати,та мумії...

Вони ,як мінімум за ними доглядали всі роки.Ви знаєте,які умови мають бути для зберігання?А пошив ризи для них?а дерев´яні раки для мощей?а ломпади та масло,коло кожної раки? А догляд після щоденних екскурсій???

Ви ж не вкурсі всього цього
ну, доглядали, бо в них робота така, їх що, заставляли це робити?
SlawaUkraine• 30 марта 2023
Удалено администрацией...
Катюндра• 30 марта 2023
Ответ длясладика
Ваша УПЦ ніде не згадується в диптиху. Вам відомо що це?
Так, Згадується РП, на чолі з Кирилом. А ваш Онуфрій, теж підпорядкований Кірілу. То робіть висновки, яка ви церква. Як не назвіться - ви все одно є московська або російська церква. Церква, яка благословила війну , назвавши її священною, задля об´єднання Русі.
Тому нашого Онуфрія всюди люблять і поважають.А клоунів Єпіфанія нікуди не пускають

Ви в курсі,що в православних церквах закордоном у людей питають,з якої саме вони української церкви?І причащають,тільки якщо з УПЦ.
Ви в курсі,що ПЦУ не признають?
сладика• 30 марта 2023
Ответ дляКатюндра
Нє,за ваші

То дайте свою достойну відповідь відповідь
НамСвоюРобити• 30 марта 2023
Ответ дляЛуна-Натали
Ну тому що був петя...а ввн типо лояльний..
Ахаха, такий лояльний, що довів до результативного кінця узаконення (з канонічної точки зору) власної української церкви.
Що, доречі, і уможливило це виселення.
Donnafugata• 30 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Удалено администрацией...
Перемога України на всіх фронтах
Катюндра• 30 марта 2023
Ответ дляFilomena
Тобто ми українці приносили кошти до церкви( не попам) багато років, а тепер виявляється, це гроші попів?

Кожен баче,тільки те,що хоче бачити.

Скільки,особисто Ви потратили грошей у цій лаврі?
Тільки чесно
флена• 30 марта 2023
Ответ дляКатюндра

Ви в курсі,що ПЦУ не признають?
А Кириллу теж всюди раді? Тоді треба вже замислюватися дуже серьезно.
Бо МП це дійсно не дім Божий.
seami• 30 марта 2023
Ответ дляПодрысь
Чому ж не можна? Як раз за ноги та винести геть.
З залученням екзорцистів.
автор kuskus • 30 марта 2023
Ответ дляКатюндра

Ви в курсі,що ПЦУ не признають?
У яких саме країнах?
Bejza• 30 марта 2023
Ответ дляHelloKitty18
Ні не чула, але я здогадуюся.
Я ні в якому разі не за те щоб вони залишалися в нашій країні.
Я вчора читала, що в Полтавській обл. У м.Лохвиця, мати загиблого панахиду хотіла замовити за загиблим сином в УПЦ МП, а їй відповіли , що ваш син вбивця і відмовили їй, тому я хочу щоб вони просто здалися без бою, а вони давлять на жалість людей, прикриваючись Богом .
В нашому місті з 200 загиблих лиш одного хоронила мп, і те тому що мати там фанатична прихожанка, ні один московський піп не провів і не вшанував жодного воїна. Вони тут жипують за гроші фанатиківі чекають на руський мір
Катюндра• 30 марта 2023
Ответ дляЕвгения_Д
Вы постоянно пишите как провокатор. Или кричите или рассказываете, что все остальные идиоты.
Вы же выше написали, что все это делалось на деньги благотворителей или на доход от бизнеса ( продажи икон и т.д).
Думаю, что наличие мощей в Лавре и привлекало туда паломников и благодетелей и таким образом и строился бизнес, а не наоборот. Спрос порождает предложение. И никак иначе.
Ви ще скажіть,що це саме я створюю тут провокативні теми!

Подивимось,скільки людей будуть приїжджати до мощів після виселення монахів.І як цей ’бізнес’ утримає Єпіфаній.

Бо по наявності у нього прихожан,судячи з прямих трансляцій,він сам не знає,що робити з цим всим
Valia13• 30 марта 2023
Катюндра• 30 марта 2023
Ответ дляil-mari
Не робота,а послушаніє.Їм за це не платять.

А у ПЦУ взагалі ніхто це не буде робити.Вони взагалі половину повикидають,дивлячись,як вони відносяться до святих та святинь
SlawaUkraine• 30 марта 2023
Ответ дляDonnafugata
Перемога України на всіх фронтах
Удалено администрацией...
Евгения_Д• 30 марта 2023
Ответ дляКатюндра

Посмотрим, конечно.
Главное, чтоб Петро Дмитрович Лебідь вспомнил, что он тратил деньги прихожан, а не свои собственные.
Катюндра• 30 марта 2023
Ответ дляkuskus
У яких саме країнах?
У Польщі, Німеччини,Румунії та ще у багатьох.
НамСвоюРобити• 30 марта 2023
Ответ дляЛуна-Натали
Я слідкую.мололець Зеленський!
Так зараз вже приперло, що куди там лояльничати)
А от у травні 2020року на відповідну петицію він ще міг відповідати, що то не його компетенція, а Уряду.
Так що, виходить, то Уряд тепер молодець)
Donnafugata• 30 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Удалено администрацией...
Як казала Ліна Костенко- І кожен фініш це по суті старт.
Так, це кінець всьому расєйському, а початок сильної України.
Filomena• 30 марта 2023
Ответ дляКатюндра

Кожен баче,тільки те,що хоче бачити.

Тільки чесно
Ви серйозно?
Ви заперечуєте, що все робилося на гроші українського народу?
Ще разок поясніть за які СВОЇ гроші попи щось роблять в церквах?
Катюндра• 30 марта 2023
Ответ дляBejza
А у нас навпаки,жодного похорону у ПЦУ з початку війни.При цьому,що у церквах УПЦ кожного тижня похорони солдат
сладика• 30 марта 2023
Ответ дляКатюндра

Ви в курсі,що ПЦУ не признають?
Слухайте, що ви пишите? Ви на рівні сільської бабки, чесне слово.оь що вложили в голову е й бубните.
Поясню - Не признають ПЦУ у Почаївській Лаврі і у Київській донедавна. Не причащали і не визнавали, не молилися за здоров´я чи упокій, і навіть не ховали героїв загиблих , або дітей маленьких, якщо хрещений в ПЦУ.
Варфоломій , вселенський патріарх надвав церкві Томос - це не визнання? як гадаєте? Чи у вас вище Киріла нікого немає?
Катюндра• 30 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Удалено администрацией...
Це все давно робилось і планувалось.
Саме з мови й починалося.
Катюндра• 30 марта 2023
Ответ дляЕвгения_Д
Посмотрим, конечно.
Ви б так дивились,куди держава ваші гроші витрачає.Та чи взагалі,додає вам.
Куди йдуть гуманітарки,допомоги,податки.

Чому ж ви так само у них не питаєте? Чому депутатів не женете з їхніх хором???
Filomena• 30 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Удалено администрацией...
Нічого не буде. Не ліпіть.
В світі існує купа церков: православна, католицька, протестантська та інші.
І все Ок.
А ще є буддисти і тд.
Намагаєтеся тиснути на ніжну жіночу психіку.
Катюндра• 30 марта 2023
Ответ дляFilomena
Ви серйозно?
Скільки Ваших грошей вкладено у цю лавру???

Це ж просте запитання
Liebelebenn• 30 марта 2023
Не розумію чому немає волі не вигнати їх, а обміняти на наших полонених??? Хлопців з Азову щодня катують, а в нас такий обмінний фонд офіцерів ФСБ в самому центрі Києва . ЧОМУ?? на обмін їх
Mariya Prokhorova• 30 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Удалено администрацией...
Так Лавру ніхто не закриває !