Твердая валюта• 30 марта 2023

Нужен ли фрезер для домашнего маникюра?

Делаю себе гель лак дома. Есть лампа и материалы. Снимаю пилкой вержний слой, дальше жидкостьюдля снятия. Использую ремувер для удаления кутикулы. Вот стал вопрос - нужен ли мне фрезер? Просто боюсь, что на себе ничего не получится. Кто делает сам себе, вы пользуетесь? Что им можете делать самостоятельно: снятие или и маникюр тоже? Или это бессмысленная покупка?
LIANA171185• 30 марта 2023
Ответ дляТвердая валюта
ААА))) У меня тоже правая красивее левой получается))). Короче заказала я фрезер таки, буду пробовать. Вот думаю, там в комплекте фрезы идут, они нормальные или сразу выбрасывать и новые заказывать?
Фрезы,в принципе,нормальные.Но лучше таки взять хорошие.Тем более,там нужных нет(у меня в наборе нет).Ту же пламя и шар надо брать отдельно,да и кукурузка лучше для снятия,чем та,что в наборе
автор Твердая валюта • 30 марта 2023
Вот такие брала. По наименованию или по продавцу может найдете. Фрезы тоже на Али брала, думала сразу фрезер купить, но потом засомневалась. Фрезер вот такой заказала, там в комплекте идут и насадки, оператор сказал, что качество там нормальное, такое же, как и отдельно продают. Я вот сегодня стемпинг смотрела. Какая красота... Но я наверно пока не готова. Может тоже с наклеек начну
Я Головна• 30 марта 2023
Ответ дляLIANA171185
Не поверите,реально.Сама в шоке.
Фрезер с ноября,делаю себе и свекрови.У нее за все время 1 пропил,у меня-0.Хотя ей снимать и делать маникюр гораздо легче,чем себе.
Из любого правила есть исключения)
Я работаю мастером...и многого насмотрелась)
Я Головна• 30 марта 2023
Ответ дляТвердая валюта
Внесу свое феее
Фрезы с алика часто не отцентрованы. В Украине они не так лорого стоят.
От гелей с алика бывает дикая аллергия, ногти просто поднимаются.

Но решать вам.
автор Твердая валюта • 31 марта 2023
Ответ дляЯ Головна
Внесу свое феее

Но решать вам.
Да от любых бывает аллергия. У моей подружки, например. Вообще не делает теперь. Базу и топ я на алике не беру, только коди. Пока сделала и себе и ребенку, нормально. Если не зайдет, что ж ...выброшу, коди куплю снова
Кукарикуууууу• 31 марта 2023
Автор, я Вас по іншій темі пам´ятаю 🤗 Фрезер Вам пригодиться і при нарощуванні гелевими тіпсами. Ви точно зможете, розпробуєте.
Правильно вище пишуть, на Алі можна взяти одноразку, декор, але не беріть там гель-лаки, це ризик...їде довго, економія сумнівна, у нас є пристойні марки 4-5-6 мл не дорого і фрези якісніші треба купить, для себе їх не багато треба, але це основа швидкості і якості обробки. Зараз хвалять фрези Дарк і Нісіма. Набір, який іде в комплекті до фрезера, не годиться, я залишила лише барабанчик (мандрель) і наждачкИ, ними шкіру стоп обробляю і натоптиші. Хоча є техніки іншого їх використання. Інші фрези з набору тренувальні, коротше, як заглушку можна потім брать. Ви в курсі, що в ручці фрезера має завжди бути вставлена фреза, ні зберігати, ні включати без неї не можна, реверс не переключайте на швидкості, вимкнути-переключити-включити. Це так, заодно інформація.
А я так і не навчилась робити повністю апаратний манікюр, роблю комбі, причому досі починаю безпечною фрезою вичищати під кутикулою, нею важко зробити пропил. Бокові я чищу алмазною фрезою, полум´ям чи краплею, конусом. Раніше зрізала кутикулу ножничками по-сухому і шліфувала зріз, зараз почала по ремуверу зрізати, шліфовки не треба і манікюр чистіше виходить. Головне нейтралізувати і змити добре, потім дегідратор.
Фрезер я використовую 5 років , зняття покриття, манікюр комбі, педикюр пальчики, натоптиші ( собі і чоловіку). Іноді розчиняю, попередньо знявши топ і трохи кольору, але коли там гель , то тільки фрезер плюс баф.
Якщо будете колись робити акригель/полігель на верхні форми, там теж фрезер треба опилити зверху сходинку і під низом довести до ідеалу. Знімати довжину потім, корекцію робити легше з апаратом.
Успіхів 🤗
Кукарикуууууу• 31 марта 2023
Стемінг...окрема любов, але мені чимало років і встидно вже, але зараз я вдома, не працюю, то відриваюся. Там як співпаде тріо пластина-фарба-штамп, то одразу все вийде, хоча з досвідом можна будь-який малюнок перевести. Фото різних років, але зараз нюдова термобаза з ’мрамором’
автор Твердая валюта • 31 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Успіхів 🤗
Дякую велике за таку інформацію ! Насправді не знала, що не можна фрезер без фрез зберігати і за переключення на реверс теж. Якщо можна, порадьте , які гель лаки нормальної якості і не дорого, бажано в маленьких фасовках. Хочу на вихідних купити тіпси гелеві та спробувати наростити дитині. Не впевнена, що вийде добре без фрезера, адже він наступного тижня аж приїде, а їй треба прямо на вчора ))). Педикюр ще маю освоїти, ще навіть відео не дивилась. Фрези подивлюсь, як буде. Як ні, то куплю інші в магазині.
Кукарикуууууу• 31 марта 2023
Рnb cosmetics - 4мл
Joia-vegan-6мл
Toki Toki, Fox spectrum, Nail apex, Arpiks, Tufi profi - 5мл
Кira Nails - 6мл і 1мл
От так в такому порядку приблизно йде і зменшення пігментованості. Є ще багато інших брендів. Але пнб підходить багатьом алергікам, останні колекції майже всі в один шар, джоя трохи дешевше колір виходить, але плотні, фокс спектрум теж одношарові, кіра сама бюджетна мабуть, але асортимент бомбезний, з цих ТМ тільки в неї є термо гель-лаки.
І багато Вам для початку не треба, пару кольорів і все, доречі є багато періодів знижок, акції і розпродажі, якщо підписатися на сторінки тм в інстаграмі, все будете знати.
Є ще багато брендів 8мл і вище. Це тільки ті, у яких є і міні флакони. На Токі Токі і Туфі профі зверніть увагу теж, прикольні рожевенькі флакончики, дівчачі.
автор Твердая валюта • 31 марта 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Рnb cosmetics - 4мл
Joia-vegan-6мл
Кira Nails - 6мл і 1мл
Дякую !! Кольори у Вас бомба , мені дуже подобаються, особливо рожевий на 1 фото. Ви в магазині купуєте чи десь замовляєте ? За pnb чула, що гарні, але так і не купила
Кукарикуууууу• 31 марта 2023
Ответ дляТвердая валюта
З першого фото замовляла на сторінці інстаграм Токі Токі, бо була новинка презентована, загляніть до них, зараз так гарно знімають на макро камеру викраску. 5мл - 85 грн.
І ще можу порадити барахолку, де бюджетно можна купить матеріали, іноді зовсім нові, я теж там виставляла.