Dashko007• 30 марта 2023

Всі хто хотів виїхав (чоловіки) навіщо тоді кордони закриті

Навіщо тоді не пустують дітей на навчання, якщо по логіці ( тих хто так пише) хто хотів той виїхав?
Ще реєстр планують зробити для ухилянтів. … їх імʼя публікувати щоб був суспільний тиск … кидайте тапками, але це якась Корея
Реверанс• 30 марта 2023
Ответ дляJave
Тю, так квартал 95 продавав свою продукцію в росію і знімав з російськими акторами фільми і це після 2014 року і нічо преЗЕдентом став
І зараз продає і нічого поганого не бачить в тому.
Шуляк каже,що норм все .
Путьом...
Takamaka• 30 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
доберутся) в школе уже даже для детей вернули военную подготовку с 6класа , скажут а ведь и хорошо ,нужно уметь, меня удивляет другое 8 лет война и не вводили военн подготовки в школы ,почему сейчас??
А вам радостно от того, что до женщин доберутся?
tanysha777• 30 марта 2023
Ответ дляАлекса43
Війна була з 14,а вот виіджати б дозволили вважаю при Порошенко.Який сенс тримати студентв,18 -21 рік,чому не випускають?Що всі на фронті повинні бути,а навчатись хто буде?Комендантьська ще ця,навіщо вона?
Порошенко якраз під час війни підписав зміни, які дозволили повернути з АТО навіть вже мобілізованих
S.s.s.• 30 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Можна картинкою поясню.
До Пороха армія була номінально і 2014 пішли голі-босі.Треба було все.
Так що лапшу на вуха ви нам не причепите
22 сентября 2017 года. В Донецкой области вблизи села Новоянисоль прогремели взрывы на складах боеприпасов.
23 марта 2017 года. В результате пожара и взрывов на большом складе оружия в городе Балаклея Харьковской области, где хранилось 125 тысяч тонн боеприпасов, погибла одна женщина, еще пять человек получили ранения.
29 октября 2015 года. В городе Сватово Луганской области произошел взрыв на складе, где хранилось около 3500 тонн боеприпасов. В результате погибли трое военнослужащих и гражданских .
наверное, Зеленский взрывал.
Metelitsa• 30 марта 2023
Всім, хто писав, що хуженєбудєт!
Ось вам: (обгрунтування підвищення тарифів особливо ’дотепне’)
Lusapasika• 30 марта 2023
Ответ дляГитаристка
як відкриють кордони всі як повалять до жінок та дітей, тут напевно лишаться одні військові
ну да.как повалят и там сразу им и работа,и жилье на халявку,и медицина,и машин накупят,и учеба детям бесплатно.)
ДевочкаКрасавица• 30 марта 2023
Ответ дляОксана-004e
Можем знать, могли, если бы думали
Вам же открытым текстом обещали перестать стрелять
Так а что вы знаете, что было бы? Расскажите нам, тем кто не знает
Takamaka• 30 марта 2023
Ответ дляMetelitsa
Всім, хто писав, що хуженєбудєт!
Обґрунтування 🤯
«Геніально».
Ось такі «професіонали» в нас((
Реверанс• 30 марта 2023
Ответ дляnata.ant
Ну якби,запчастини для танків,це не конфетки
Та да.
Послідовно валили оборонку не при Пороху
S.s.s.• 30 марта 2023
Ответ дляMetelitsa
Всім, хто писав, що хуженєбудєт!
так а чо
все для блага наших правоохр органов. им нужна высокая зп.
а пенсионеры пусть вымирают.
S.s.s.• 30 марта 2023
Ответ дляMetelitsa
Всім, хто писав, що хуженєбудєт!
а ткаже бензин дорожает на 20%
и единый налог будет как раньше
Реверанс• 30 марта 2023
Ответ дляTakamaka
Це Ви лише маленьку частку всього виклали.
А дубінський вже знов десь нещодавно засвітився на українському телебаченні, «чекаємо» на друге пришестя портнова
Ківалов вже повернувся,може й портнову знайдеться ще посада.Хто зна?
Takamaka• 30 марта 2023
Ответ дляРеверанс
🤯😞
Про ківалова не знала…
Элли Иванова• 30 марта 2023
Ответ дляMetelitsa
Всім, хто писав, що хуженєбудєт!
Конченные люди. Налоговая система, значит, вернётся в довоенное состояние, а вся страна останется в военном состоянии. Сюр просто.
Реверанс• 30 марта 2023
Ответ дляole4kakissa
А вы пробовали по собственному желанию попасть в армию?
Никому женщины там не нужны.
Кому не нужни?
Є медики,є морпіхи,є розвідка,сапери,снайпери
Нащо оце пишете?
Элли Иванова• 30 марта 2023
Ответ дляWomAnn
Зачем это все мусолить? Лично вы никак не повлияете на эту ситуацию. И мы тоже
Ну, это такая иллюзия, что мы вроде не совсем Северная Корея. Пока боты не набежали с криками ’все - матрёшки’, можно успеть чего-нибудь обсудить.
Lusapasika• 30 марта 2023
Удалено администрацией...
Реверанс• 30 марта 2023
Ответ дляS.s.s.
вам яка потрібна?
01014, м. Київ-14, вул. Петра Болбочана (колишня Командарма Каменєва), 8
о боже, якби ви ще знали, що хто екзамени не здав і не пройшов атестацію, всі працюють.... нахіба вам та прокуратура?
Не мені,вояки шукають.
Після портнова
Natalie 37• 30 марта 2023
Ответ дляВолшебная лампа
Скажите спасибо, что до женщин не добрались(((
Скоро)
Реверанс• 30 марта 2023
Ответ дляMetelitsa
Всім, хто писав, що хуженєбудєт!
гетьманцева,як шкідника за законами воєнного часу пора
Metelitsa• 30 марта 2023
Ответ дляTakamaka
Обґрунтування 🤯
«Геніально».
Ось такі «професіонали» в нас((
Випускники трускавецької школи економіки, яка розміщена у спа- салоні)
Реверанс• 30 марта 2023
Ответ дляMetelitsa
В цеї владм всі такі специ,що ой.
резніков на Рамштайні взагалі спиною сидить,так йому там цікаво
Metelitsa• 30 марта 2023
Ответ дляЭлли Иванова
Для влади війна вже закінчилась.
Тому пішла передвиборна агітація та вижимання на неї коштів
Реверанс• 30 марта 2023
Ответ дляMetelitsa
Для влади війна вже закінчилась.
В повний зріст при чому
Takamaka• 30 марта 2023
Ответ дляРеверанс
Я б просто порадила всім, хто не знайомий з професійним шляхом та політичною діяльністю, ознайомитись та подумати.
S.s.s.• 30 марта 2023
Ответ дляLusapasika
тю, правоохр уже накупили туточки за последний год
k1488• 30 марта 2023
Ответ дляMetelitsa
Воно і видно, що не Зебот..

Саме для того і позаміновували перешийок, зону розмежування та акваторію Азовського моря???
Щоби легше було здати?

Я правильно розумію логіку тих, хто типу не зебот, але так пише?
Правильно, не ЗЕбот
А ви -Порохобот) А я ні те, і ні те, та вам мабуть важко усвідомити, що ж інші політичні сили, лідери…
k1488• 30 марта 2023
Ответ дляTATATA1973
Викиньте вже ту методичку. Ще свинарчуків приплетіть і взриви на складах боєприпасів. І чому ’б’ здали? ЇЇ і здали. Не валіть з хворої голови. Послухаю ваші аргументи. А то такі мелють язиком все, що по Г+Г їм вливають, а довести - тішіна.
Я не казала, шо здадуть, я спитала. Чи ви знак питання не бачите? Телевізор не дивлюсь, методичок немає. А між прихильниками різних політ. сил - завжди будуть суперечки, це ж логічно
SlawaUkraine• 30 марта 2023
Ответ дляTakamaka
Конечно, тогда наступит обещанное демократией равноправие
Takamaka• 30 марта 2023
Ответ дляSlawaUkraine
Ну как до вторжения и всеобщей мобилизации, то все мужчин устраивало: и топовые должности в первую очередь мужчинам, и меньшие зарплаты для женщин на равноценной должности (я же кормилец и глава семьи, знаю не один пример), и быт на женщине, и дети - занятия, уроки, досуг, и «кто бабу за руль посадил». А как воевать, то первыми про равенство заговорили мужчины.

Я не мужененавистник вообще, если что. И мне одинаково жаль всех людей, независимо от пола и возраста. Но справедливости ради, то, что я написала выше, имеет место быть. Вы готовы к абсолютно равным правам и возможностям для женщин, в том числе, в управлении политическми и экономическими процессами? Вот когда это произойдет не на словах, а на практике, поговорим про обязанности женщин.