Звездолётчица• 30 марта 2023
Обмін квитків Ryanair
Дівчатка, хто стикався?
Чи можна відмовитись від вже заброньованого рейса і , наприклад, замість нього взяти на інший напрямок в інші дати?
Чи просто забути- змінились плани
Варена цибуля• 30 марта 2023
Смотря какой тариф Вы брали, если самый дешевый - ничего обменять/сдать нельзя, почитайте их правила на сайте
Звездолётчица
• 30 марта 2023
Ответ дляВарена цибуля
простий Priority
Фляшка на трьох• 30 марта 2023
Можна поміняти, але з доплатою 45 евро, якщо квитки були дешеві, то просто забути
Звездолётчица
• 30 марта 2023
Ответ дляВарена цибуля
Гугл не пробовали?
а Порадниця для чого по-Вашому?)