Матраскин Брат• 30 марта 2023

Переїдання - як справитись?

Вирішила трохи скинути до літа, почала рахувати калорії (1800 в день). Стараюсь вміщати в них все, і дозволяти при цьому все по-трохи, щоб не було зривів. Але бувають дні, коли все одно переїдаю, бо хочеться щось з´їсти за ноутом, або просто захотілось чогось солоного/солодкого і тд. От сьогодні переїла знову, і не розумію чому так. Не було жорстких обмежень, через які так може бути, тоді чому я переїдаю?
Вообще не факт• 30 марта 2023
Нейронные связи так быстро не разрушить.
Советчица Года• 30 марта 2023
Привчити себе до трьохразового харчування без перекусів.
автор Матраскин Брат • 30 марта 2023
Ответ дляСоветчица Года
От я думала, можливо, не наїдаюсь під час основних прийомів їжі і тому потім добиваю перекусами
Отжигающая• 30 марта 2023
Замінюю перекуси яблуком, склянкою води/кефіра, чаєм
Встидаюся запитать• 30 марта 2023
Бо у Вас совісті нема у мене значно менший колораж і намагаюсь не переїдати.
автор Матраскин Брат • 30 марта 2023
Ответ дляВообще не факт
Уявляю що було б, якби я повністю деякі продукти викинула з раціону, пішла б в жосткий зажор(
КоролеВешна• 30 марта 2023
Пересмотрите рацион. Вероятно, мало белка. Ешьте на ужин клетчатку и белок (яйца, творог, нежирное мясо, рыбку). Не есть за ноутбуком, тщательно жевать и пить достаточно воды. Попробуйте убрать перекусы и есть три раза в день. Мне так легче, например.
Відкушу все що стирчить• 30 марта 2023
Дело не в отсутствии жестких огранчений, а в том, что Ваш образ жизни не изменился.
1800 это очень много.
У меня 1500 калорий, в доме нет ничего сладкого. При сильном голоде варю яйцо и к нему делаю немного овощей.
Отжигающая• 30 марта 2023
Але я купую шоколад і не їм, це вже якийсь заскок. От в мене дієта 3 тижні, я купила 2 кг шоколадок і складаю його, ще було 2 то тепер 4. І каву стала чимось ароматизувпти), без солодкого так складно
Советчица Года• 30 марта 2023
Ще як дуже хочеться їсти і щоб не робити перекус між прийомами їжі, то просто п´ю склянку теплої води - але прям тепла, а не просто кімнатною температури. Допомагає.
автор Матраскин Брат • 30 марта 2023
Ответ дляОтжигающая
Треба і себе привчити до корисних перекусів, бо я тут не обмежуюсь
автор Матраскин Брат • 30 марта 2023
Ответ дляВстидаюся запитать
З меншим я не виживу) Або виживу, і буду дуже погано почуватись
автор Матраскин Брат • 30 марта 2023
Ответ дляКоролеВешна
Дякую, спробую
Зараз піст, повноцінно його не дотримуюсь, але старалась по можливості виключати м´ясо з раціону, тому білок дійсно не добиваю, і за основні прийоми їжі не наїдаюсь
автор Матраскин Брат • 30 марта 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
1800 это очень много.
Розраховувала калораж по декількох калькуляторах - 1800 якраз норм, щоб худнути повільно, без стресів, плюс враховуючи мій зріст, поточну вагу і кількість тренувань на тиждень
Думаю, що можу свій калораж до 1700 урізати, але не менше, 1600 вже буде малувато для мене
Гуру троллинга• 30 марта 2023
Примите участие в марафоне похудания, научитесь сбалансированно питаться.Общения в чате,собственные результаты и результаты других участниц не дают сорваться. И через время правильно питаться входит в привычку.
МашМааш• 30 марта 2023
1. Убрать перекусы
2. Убрать быстрые углеводы, совсем
3. Пить больше именно чистой воды

Это все сделает так, что уровень глюкозы/инсулина не будет скакать туда сюда и чувство голода уменьшится , намного . Из личного опыта человека с компульсивным перееланием?)

Ну и психологические причины покопать не помешает
Вообще не факт• 30 марта 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Ні, ви не зрозуміли. Треба дати час для створення нових звичок. Це швидко не робиться. Тому що свої «погані» звички ви напрацьовували роками.
Встидаюся запитать• 30 марта 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Я взагалі не знаю , що то треба їсти на 1800 ккал не кажучи про більше. Сьогодні перевищила свій колораж то й цукерки, пастила, фрукти, добрий шматок сиру і все це 1600ккал. Це окрім основної їжі.
Кондуктор маршрутки• 30 марта 2023
Ответ дляСоветчица Года
Я бы здохла.
Тушьмушьнюшь• 30 марта 2023
Ответ дляВідкушу все що стирчить
1800 это очень много.
1800 - это немного, но если заниматься спортом.

Автор, во-первых, попробуйте к еде более осознанно подойти. Отследите привычки, которые приводят к перееданию: точить что-то во всему просмотра сериала, например.
Во-вторых, возможно, вы едой заедаете какие-то эмоции? Прокрастинацию, тревогу. В какие моменты тянет перекусить? Возможно, не хватает дофамина - пытаетесь компенсировать сладеньким.

Короче, тут психология, привычки и осознанность. Ну и активность, спорт - очень важно добавлять.