Для Украины, для своей семьи, для себя лично?
Я надеюсь, что все будет хорошо у нас. Мы справимся с врагами, экономическая ситуация наладится.
И мы будем достойно жить в своей стране.
Потому что, если в это не верить, как тогда жить и справляться с трудностями сейчас?
А Вы в это верите?
СвітланкаОК• 31 марта 2023
Ответ дляLusapasika
ничего себе позади.вы видели в пробке хоть один жигуль?а какие частные дома люди строят и явно не халупки с 2 комнат.в египты-турции места забиты
достатньо вчорашню тему ванних кімнат подивитись )))))
ага, прям Африка
Lusapasika• 31 марта 2023
Ответ дляElenaMari
Что вы говорите, помимо что он ветеран войны у них еще что то было, почему то ветераны войны дома не могли покупать и машины, раньше им квариры выдавали машины давали, а деньги копейки. А вот кто наших сдавал и пришел типо ветеран войны у того бабла было много, у мамы в селе такая гадость ходила с гордо поднятой головой, по его наводке наших солдат убивали.
у бабушки с дедом была всегда корова,свиньи,куры гуси ,огород.работа в селе.и все они имели и в областном центре детям купили домище с землей и 2 машины бо первую зять разбил.а продукты и деньги каждую неделю или дети к ним или они к детям.так что не надо ля ля.
СвітланкаОК• 31 марта 2023
Ответ дляLusapasika
Але я думаю там людина писала про дещо інші речі. Наприклад, в науковому та науково-дослідницькому плані, інноваційному виробництві, технологічних галузях та виробництвах повного циклу - ми дійсно безнадійно відстали.
Все що у нас є - це крупновузлова збірка, нетехнологічні види промисловості, сировинні підприємства ((( На жаль, йти до омріяного технологічного прогресу треба лише через науку. А у нас ця сфера мабуть найбільше принижена, розтоптана та знищена.
Ответ дляElenaMari
Мы и так плентались позади, а сейчас не на один десяток назал откинуло нас, завидую кто смог уехать и начать жизнь за границей. Нужно тоже что то думать, зарплату сокращают , цены растут, просвета нет, за пенсионеров вообще молчу(
Треба брати сили і ресурси
Вірити в себе
Не місце прикрашає людину, в людина місце, вірити в себе в перша чергу !
І не заздріть!
Треба повністю відійти від того страшного менталітету про заздрість, осудження один одного, якась ненависть між собою у українців і всюди осуд (
От як від того відійдемо, то буде шанс на розвиток
Вірити в себе
І не заздріть!
Mariya Prokhorova• 31 марта 2023
Ответ дляFlower Girl23
Не хочу углублятся в тему, ибо забанят. Именно Украина, по большому счёту не нужна никому... Как и украинцы... Это борьба двух систем... Поймите - две системы, абсолютно противоположные по духу и осмыслению жизни, пожизненно борятся друг с другом, за сферы влияния на земном шарике. И ни одна не уступит другой НИКОГДА! Скорее наш шарик прекратит своё существование((
Ми потрібни самі собі !
Досить жити у векторі якомусь , хтось прийде і навчить вас , або озолотить !
Україна прийняла бік демократії , крапка !
Позбавляйтесь комплексу меньшовартості , ото ви своїх онуків навчити , бути маленькими людьми , а не громадянами своєї держави
Mariya Prokhorova• 31 марта 2023
Ответ дляСhanelKa
Повністю погоджуюсь і дуже стараюсь так робити.
І виховувати дитину на певних цінностях
І це супер
Mariya Prokhorova• 31 марта 2023
Ответ дляМурнетка
Не сам себе на уме, а полностью поддерживает рашу.
Общались с одним китайцем случайно, так у него вся страница в советских открытках, матрешках и пионерах..
О чем говорить вообще
А що вас дивує ? В Китаї комуністична партія при владі !
Там всі одним строєм др світлого майбутнього !
Ми також 70 років йшли , як з‘ясувалось не туди
Ответ дляСhanelKa
Треба брати сили і ресурси
Вірити в себе
І не заздріть!
Вірити в себе
І не заздріть!
100 。/°
Катя Катерина• 31 марта 2023
Ответ дляdajkiri-irina
Напишу непопулярное мнение,вечно все жалуются. Не верю с 2014 года,не будет нормальной жизни.
Соглашусь.
К сожалению люди с того времени все сами делали, заново в жилье вкладывались, вытягивали себя, а теперь второй раз все потеряли многие + еще очень много их других областей ВПО стало.
Хорошо не будет скоро, увы.
Mariya Prokhorova• 31 марта 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Але який парадокс, що зростила цього монстра не раша, а США та інші Західні країни. Рятували від бідності, розміщували там своє виробництво, і от на тобі... Могли б хоча б там демократію запровадити, а вони в комуняк вкладали гроші, а тепер думають що з цим робити.
Скільки вовка не годуй , президент Ніксон зробив цю помилку
Досі Захід шукає логіку в їх діях , сумно
Ответ дляСвітланкаОК
Вчора під під’їздом двоє п’яних голосно розмовляли, чую фразу: а што єслі бі оні (кацапи, я так розумію) зашлі? Наша б жізнь нікак не помєнялась

Отакі кончені люди є. Коли одні гинуть, інші бугаї здорові напились і філософствують.

Думаю, они надеются, что от этого коммуналка подешевеет и пенсии вырастут
Ответ дляСвітланкаОК
Погоджуюсь з Вами, але є розумні люди і спеціалісти, є таланти, значить є і шанси
Наша молодь дуже талановита!
Жаль, що війною розганяють всіх по світах
все , що для розвитку треба, то стабільність і відсутність корупції
З обома пунктами проблеми не скоро закінчаться
Наша молодь дуже талановита!
СвітланкаОК• 31 марта 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Я тут дещо підтримую Трампа, він не зробив нічого з того, про що казав, але казав правильно. Мейк Амеріка грейт еген - це справді гарне гасло, бо що ж то за грейт кантрі, яка величезний відсоток свого виробництва тримає у третіх країнах, зокрема у Китаї? Це ж цілковита економічна залежність.
Mariya Prokhorova• 31 марта 2023
Ответ дляПавела
Можливо це нагнітання, але може таке бути, що так званий демократичний захід піде у зеніт, а першість на арені буде за Китай, росія, Іран, саудити, одним словом схід.
Ні , планові економіки програють ринковим
СвітланкаОК• 31 марта 2023
Ответ дляСhanelKa
Наша молодь дуже талановита!
Немає реалізації для цієї молоді. Ви багато знаєте людей 25-30 річного віку, котрі б працювали науковцями? Це непрестижно та невигідно.
Маю на прикладі чудовий винахід. От якщо просто повірите на слово - він корисний не лише тим, що полегшить деякі процеси, а й врятує людські життя. Чиновники сказали - круто, але грошей не дамо. От і фініта ля комедія.
А зацікавились західні інвестори. Розумієте парадокс? Корисне саме для нашої країни, а воно нахер нікому не треба, бо золоті яйки закупляти вигідніше, ніж вкладати гроші в інновації.
Mariya Prokhorova• 31 марта 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Це дуже велика помилка , бо світ став занадто матеріяльний ( , там ще не так шмотки , як виробництво фарми 50 відсотків в Китаї
Ответ дляLife is Beautiful
Как относитесь к тому, что люди сами программируют своими мыслями свое будущее и свою жизнь?
Мысли - это как бы запрос во Вселенную и где-то они считываются)
Це маячня сивого коня.
Ото потрібні ви дуже тому Всесвітові, щоб думки кожного з 8 млрд придурків ’счітивать’, та ще й усі бажання їх здійснювати. Які взагалі -то у цих 8 млрд придурків ще й взаємовиключаючі.
Kusalochka• 31 марта 2023
Ну как сказать, сегодня вилела видео, как ИИ дизайн интерьера делает) интересно, где будут работать люди в будущем
Ответ дляArgesha
Це маячня сивого коня.
Мысли - энергия, нет?
Mariya Prokhorova• 31 марта 2023
Ответ дляKusalochka
так і будут , інтелект зчитує інфу і робить висновки , а людина враховує помилки
Все рівно людина на першому місці буде
Ответ дляСвітланкаОК
Ні, небагато знаю
Мало такої молоді, бо не має стимула, реалізації
Подруга науковець захистила роботу по захисту лісів і екології, то заробила на зарплатню в 7000 тис грн в аграрному універі ( ще до війни )
Хоча, виграла і міжнародний конкурс, облітала півсвіту семінарів
Навіть стала сама в жюрі згодом
Зараз працює в Австрії 🤷♀️
Навіть стала сама в жюрі згодом
Зараз працює в Австрії 🤷♀️
Kusalochka• 31 марта 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Все рівно людина на першому місці буде
Вы так говорите, как буд-то люди не ошибаются... ИИ тоже развивается.
Mariya Prokhorova• 31 марта 2023
Ответ дляKusalochka
Навпаки помиляються і виправляють , а інтелект заснован на інформації яку завантажили