Христина2211• 31 марта 2023

Как ваши дети пьют нурофен или панадол?

Всем привет! Сыну 2,4 категорически не хочет пить сироп, вообще ни в какую. Вчера пыталась уже силой дать, потом пожалела, так как ребенок испугался. Тепер виню себя, что мама я никудишняя. Помогите советом)
Ms. Доброта• 31 марта 2023
Клубничный парацетамол и Панадол тут же возвращает обратно через секунду. Не даю уже давно.
А апельсиновый Нурофен из шприца отлично.
Может дело вкуса?

автор Христина2211 • 31 марта 2023
Ответ дляMs. Доброта
Может дело вкуса?
У нас дома є полуничний парацетамол і апельсиновий нурофен! Я думаю діло в смаку він такий в‘язкий і дуже солодкий! Бо іноді мені противно його пити! Іноді якщо таблетки під рукою немає, п‘ю цей нурофен, то справді гидко. І з одного боку розумію дитину. Але ж треба температуру збити, патова ситуація)
Ms. Доброта• 31 марта 2023
Ответ дляХристина2211
Давайте запить водой.
Кокосиха• 31 марта 2023
Ответ дляФФФФристайла
У дочки от сиропа рвота. Причем, когда совсем маленькая была пила нормально, а лет в 7 такое началось. Перешли на свечи, а что делать. Таблетки не получается глотнуть.
А растолочь таблетку?
Ушла и Пришла• 31 марта 2023
Ответ дляФФФФристайла
Кроме того, в свечах нет красителей и вкусовых добавок, что тоже +
Так, рекомендуют лікарі малим дітям свічки ставити. Але не всі підряд)) анальдім не можна, наприклад. Є дослідження, що він пагубно впливає на кишківник.
Байрактарна• 31 марта 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Даю нурофен форте с клубникой, нормально пьёт и там в два раза меньше объем нужен, чем обычного нурофена. Панадол силой, если надо. Свечи не подходят, сразу в туалет идёт после них в течении минуты
Мої теж п´ють нурофен з полуницею лише.
Апельсиновий ніяк.
А панадол не п´ють, бо гіркий і мерзотний на смак.
Старшому вже 12 і нарешті почав пити таблетки.
Сироп не розводила ніколи, бо чим його менше, тим легше пити. Давала завжди запивати теплуватою водою.
Байрактарна• 31 марта 2023
Ответ дляХристина2211
Полуничний парацетамол спробуйте самі. Він гидотний.
Полуничний нурофен нормальний на смак.
Цвіпканя• 31 марта 2023
Ответ длянаКоблучках
Якщо хтось виховує недогадливих ідітей, то їхні проблеми. В 2 роки нормально можна відкрити рот і ковтнути тих 2,5 чи 5 мл нурофену.
Якщо в дитини відхилення в і психіці, то треба консультації з лікарем.
Відхилення у психіці, видно, у вас. А діти у роки не розуміють, що щось треба зробити, щоб вилікуватися. А у Вас діти з першого місяця говорять, з 1 року заробляють, а з 3 років переїжають від вас?
Цвіпканя• 31 марта 2023
Ответ длянаКоблучках
І є люди у яких страх ковтати і у дорослому віці

Цвіпканя• 31 марта 2023
Ответ длянаКоблучках
Нурофен - сироп. Який реальний рефлекс? Тим більше, що є різні смаки.
4 рази з дитиною лежали в лікарні , ніхто там теж не церемониться: уколи , капельниці Ів т.д. Пріоритет- життя в здоров´я дитини, а не її не хочу/ не буду.
Мда, у вас правда відхилення у психіці