Пиши-пропало• 31 марта 2023
Zara тубероза стійка?
Дивлюся, що з в зарі стійке, щось ні. Цікавить саме тубероза. Стійка?
Не против• 31 марта 2023
І мені вонюча,ось ця,думала ніжніше буде,купила на розпродажі,то для мене дуже стійка,ледве з руки відмила,але подружка такою користується,то мені чути
Не против• 31 марта 2023
Дуже гарні і ніжні були ’твідлайт мув’,пнгл.не напишу,але після корони відбило від них,але вони ніжні і гарні
Пиши-пропало
• 31 марта 2023
Ответ дляНе против
Знаю цей аромат.
Пиши-пропало
• 31 марта 2023
Ответ дляНе против
Дякую!
Не против• 31 марта 2023
Ответ дляПиши-пропало
Дякую!
Та немає за що,запахи індивідуально,от моя подружка напшикається,а я кажу знову мені смердить,а їй пахне,бо вона таке любить,звісно не прямо шлейфи йдуть від зари ,але нормально відчуваються,чоловічі там мені подобаються і стійкі,беру всім на подарунки.
Пиши-пропало
• 31 марта 2023
Ответ дляНе против
Епл джус сподобався але не стійкий зовсім.
Не против• 31 марта 2023
Ответ дляПиши-пропало
Теж мала,не погані,дійсно не аж стійкі,але непогані,зараз ще маю deep garden,стійкі,але в флаконі гарні,а на мені вони надто відчутні,я люблю коли я не чую тільки збоку)
Пиши-пропало
• 31 марта 2023
Ответ дляНе против