Шпондєр• 31 марта 2023
«Девочка» Лобода.
Послушала эту песню. Случайно на неё попала. Она только вышла видимо.
Так почему-то до слез довела…и сегодня весь день играла дома. Так если задуматься, то наверное, у каждой было подобное, о чем в песне поётся. Тронула песня в общем.
Шпондєр
• 31 марта 2023
Вспоминала свою первую любовь( очень трагичную. Но было то, о чем в песне поётся
На паровозе• 31 марта 2023
Ответ дляШпондєр
Чего вы её постоянно вспоминаете здесь? Работа ваша? Вы вчера её песню хвалили другую.
Галя-краля• 31 марта 2023
Хрень полная. Чисто рашисткая попса, от которой противно. Уже второй раз читаю про эту песню тут.
Брехушечка• 31 марта 2023
Надо же, только Света Лобода в струю попала. Никто на такое не способен больше. (Сарказм).
Трольная темка про великую певицу с монументальным творчеством
Тирамісу на терасі• 31 марта 2023
це пішла реклама лободи тут останнім часом
а потім буде тема про кароль?
На паровозе• 31 марта 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3309711
Вот ваша тема, эта хитрожопая Лобода уже подзаколебала. Много её.
PORKA• 31 марта 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Зрадниця
Скоро лорачка приїде звинятись-теж сюди принесете
Задовбали ви уже. Дивіться а то так заграєтесь що проходячи поряд з дзеркалом почнете кричати Зрадниця.
Не цілуюсь з бодуна• 31 марта 2023
Ответ дляPORKA
Мені навіть перевзуаатись не довелось
Навіть в 14
Тому-довбайтесь
Навіть в 14
Тому-довбайтесь
Мішечок щастя• 31 марта 2023
Ответ дляPORKA
Поддерживаю!
Лобода прям вселенское зло. А те же Мишина и Сумская, у которых соответственно родители и дочурка прекрасно живут в Пидорасии - молодцы. И сами они после 2014 прекрасно снимались с пидорасинскими актёрами в той же ’Крепостной’ и постили в Инсте фоточки с ними - так это ’ашотакова’. Реально, уже тошнит от таких, которые льют помои на Лободу.
Не цілуюсь з бодуна• 31 марта 2023
Ответ дляМішечок щастя
Поддерживаю!
Та мені на неї начіхать, я про неї не думаю. Побачила тему-висловилась. «Да, какая разніца какая страна!!!» гаваріла ана. Як і ви, напевно
Директриссимо• 31 марта 2023
Ответ дляМішечок щастя
Поддерживаю!
Тема про лободу, до чого тут інші запроданки. Підстилок багато-Україна одна.
Просто вищезгаданій особі вдалось заскочити на підніжку останнього вагона: чи доїде до перемоги і що її чекає опісля-велике питання.
Ирина-bbd0• 31 марта 2023
Ответ дляНа паровозе
Ужас))))) их в двери.они со своей лободой в окно. Уже не знают как подвыподвернутся с возвращением звездульки в Украину
Мішечок щастя• 31 марта 2023
Ответ дляДиректриссимо
Тема про песню Лободы, а не о самой Лободе.
И если что, она уже больше недели живёт в Киеве, ходит по Крещатику, Пейзажной аллее, Большой Васильковской и других улицах и всё ОК! Никто на неё не кидается и кислотой не обливают. Так что не волнуйтесь за неё!
Директриссимо• 31 марта 2023
Ответ дляМішечок щастя
Яке щастячко осяяло Київ. Та кому воно треба. Поговоримо, як воно захоче грошики на концертах заробляти🤣
Без образів• 01 апреля 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Зрадниця
А у чому зрадниця?
Вона на боці парашки??
Не цілуюсь з бодуна• 01 апреля 2023
Ответ дляБез образів
А у чому зрадниця?
Вона на боці парашки??
Ну, до березня 22 прекрасно там жила і працювала
Війна в нас з 14, нагадаю
Без образів• 01 апреля 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Війна в нас з 14, нагадаю
Так там і Зеленський їздив після 14го року, і майже усі наші публічні люди. Теж прокляли?
Вже не знаєте що придумати їй Богу. Людина намагалася максимум активів звідти витягти перед тим як поїхати, правильно зробила, менше кацапам дісталося.
Не цілуюсь з бодуна• 01 апреля 2023
Ответ дляБез образів
Смішно
Я нікого не проклинала в житті
Як і не голосувала за зєлю
А ти, свєта-бот пишеш толсто
Тренуйся. Активи, кацапи
Я нікого не проклинала в житті
Як і не голосувала за зєлю
А ти, свєта-бот пишеш толсто
Тренуйся. Активи, кацапи
Без образів• 01 апреля 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Смішно
Я нікого не проклинала в житті
Як і не голосувала за зєлю
А ти, свєта-бот пишеш толсто
Тренуйся. Активи, кацапи
Я нікого не проклинала в житті
Як і не голосувала за зєлю
А ти, свєта-бот пишеш толсто
Тренуйся. Активи, кацапи
На срати на твого Зеленеського і за кого ти голосила.
Я тебе запитала - хто з наших публічних лдей не був у парашці з 14го року? Т вже усіх прокляла та зрадниками обізвала?
Ще й сама швидше за усе або їздила, або товари/послуги якісь покупала, а тепер корчить з себе святу та божу
Ліцемірство з усіх щілей так і пре в таких як ти,
Не цілуюсь з бодуна• 01 апреля 2023
Ответ дляБез образів
Лікуйтесь, жіночко.
Я впо 14 року.
Оте все, що ви розписали - для мене паралельний світ.
Це з треба так за якусь шм.ру завестись🤦♀️
Я впо 14 року.
Директриссимо• 01 апреля 2023
Ответ дляБез образів
Оце вас штирить. Хоча… які кумири-такі і прихильниці. Девочки-дешевочки.
Без образів• 01 апреля 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Лікуйтесь, жіночко.
Я впо 14 року.
Ти такий впо як я Лобода. Баєчки розповідає. Світ для неї паралельний, а брехні про своїх же поширювати - то норма.
Тьфу на тебе, ліцемірка.
Не цілуюсь з бодуна• 01 апреля 2023
Ответ дляБез образів
Тьфу на тебе, ліцемірка.
Дуже кумедно пишете, правда😂
Дякую, повеселили мене сьогодні
Без образів• 01 апреля 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Дуже кумедно пишете, правда😂
Дякую, повеселили мене сьогодні
Чарочку пропустили ж мабуть - і життя прекрасним одразу стало.
Не відмовляйте собі.