frumoasa17• 31 марта 2023

Яка весільна сукня з цих краще, яку б вибрали?

Зупинилася на цих варіантах. Так як це моє третє весілля і мені в принципі все одно вже. Взагалі б не парилася, але наречений просить не повсякденне якесь (таке було на моє друге).
Дякую)
Результат:
вже голосів: 385
133 (34.55%) 3
100 (25.97%) 2
87 (22.6%) 4
45 (11.69%) 1
20 (5.19%) 5
Dark_Yasna• 31 марта 2023
,1 и 3, 3 толтко идеальное тело должно быть
Татьяна_М5• 31 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Вирішили поязвити?
Автор, не обижайтесь, правда жизни) мужья - это как дети. Первого холишь и лелеешь, у второго колено само заживёт, третий, если ест из миски кота, так то проблемы кота, а после третьего, детей, как и мужей, уже особо не считают)
_ladyinred_• 31 марта 2023
Якщо фігура вам дозволяє, то 3 виглядатиме дуже стильно
ok1904• 31 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Так.
Без особливого кохання з моєї сторони. Він мене кохає, прекрасно відноситься до мене і дитини. Я його поважаю і ціную за все що він робить для нас. Мені цього достатньо.
То і є гармонічні відносини, без гойдалок
ok1904• 31 марта 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Не погоджуся, але то не тема для цього обговорення
Модные мальчишки• 31 марта 2023
Я за 2 і 4. В платті номер 3 буде не зручно, постояти на фотосесії і все.
LyudaT• 31 марта 2023
Dark Kosta• 31 марта 2023
keybx• 31 марта 2023
фото 2 найкраще ,з тих що вибрали ви .Бачу багато рекомендують 3,воно з нюансами,можливий дискомфорт через верх,а номер 2 абсолютно ідеальне і в плані комфорту,і без рюш і всяких кружевних деталей .А взагалі автор ,третій шлюб,чоловік просить помпезності,беріть дизайнера і зробіть щось своє індивідуальне,або подивіться укр дизайнерів ,щоб душа розвернулась на повну .
Lena-Lena12• 31 марта 2023
Мені 5 варіант. Для будь-якої фігури. Дуже гарне.
Просто я• 31 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Ось і у мене вибір більше між 2 або 4. Йому сподобалось 5.
Я за 2. Или 4.
viika65• 31 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
++++Полностью согласна
И постоянно буде дергаться,чтобы бретельки поднять/поправить
ничего там спадать не будет, все шьется так, что будет удобно.
Просто я• 31 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
30 років. 181 см, 87/63/89.
Ведьма.
автор frumoasa17 • 31 марта 2023
Ответ дляkeybx
У нас компроміс. З мене сукня така щоб не було буденно, але і не щось там так... а з нього притримати коней щодо пафосу та помпезномості.
Nata.t.1970• 31 марта 2023
Ответ дляviika65
Так Автор будет покупать это платье, а не шить на себя
viika65• 31 марта 2023
Ответ дляNata.t.1970
так, оно уже пошито удобно. сейчас столько приспособлений, что будет держаться железно.
Nata.t.1970• 31 марта 2023
Ответ дляviika65
Все может быть( спорить не буду),но мне маловерится
keybx• 31 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Не обмежуйте чоловіка,як хоче помпезності,хай так і буде,для нього це важливо мабуть,це величезна рідкість що чоловіки так сильно хочуть яскравого шлюбу і щоб наречена виглядала як богиня .Всесвіт вам подарував таку можливість,не ставте рамок ,наші укр дизайнери такі чудесні весільні сукні роблять,хоч розгляньте можливі варіанти.
Ольга255• 31 марта 2023
2 и 3
sea_zezik• 31 марта 2023
Во-первых, поздравляю вас с решением и предложением!
Помню вашу недавнюю тему с сомнениями.
Мне нравится третье по фото, но проголосовала я за 4 вариант, т.к.однозначно вам в нем будет удобнее весь день. И оно тоже очень красивое, я люблю кружева.
автор frumoasa17 • 31 марта 2023
Ответ дляkeybx
Дякую. Мабуть я подумаю.
автор frumoasa17 • 31 марта 2023
Ответ дляsea_zezik
Помню вашу недавнюю тему с сомнениями.
Дякую. Так, сумніви були.
masjavka• 31 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
И мне
Nerses• 01 апреля 2023
4 платье очень красивое и подчеркнёт шикарные параметры автора.
Nerses• 01 апреля 2023
3 тоже классное, но не придется ли весь день думать о том чтоб не показать гостям лишнее , не наклонись особо, не повернись. Да эффектное, для фотосессии супер вариант.
MarselDomini• 01 апреля 2023
Третье очень даже. Остальные обычные, банальные, незапоминающиеся.