Зупинилася на цих варіантах. Так як це моє третє весілля і мені в принципі все одно вже. Взагалі б не парилася, але наречений просить не повсякденне якесь (таке було на моє друге).
Дякую)
Результат:
вже голосів:
133 (34.55%)
100 (25.97%)
87 (22.6%)
45 (11.69%)
20 (5.19%)
Татьяна_М5• 31 марта 2023
Ответ дляfrumoasa17
Вирішили поязвити?
Автор, не обижайтесь, правда жизни) мужья - это как дети. Первого холишь и лелеешь, у второго колено само заживёт, третий, если ест из миски кота, так то проблемы кота, а после третьего, детей, как и мужей, уже особо не считают)
Ответ дляТатьяна_М5
Не погоджуся, але то не тема для цього обговорення
Модные мальчишки• 31 марта 2023
Я за 2 і 4. В платті номер 3 буде не зручно, постояти на фотосесії і все.
фото 2 найкраще ,з тих що вибрали ви .Бачу багато рекомендують 3,воно з нюансами,можливий дискомфорт через верх,а номер 2 абсолютно ідеальне і в плані комфорту,і без рюш і всяких кружевних деталей .А взагалі автор ,третій шлюб,чоловік просить помпезності,беріть дизайнера і зробіть щось своє індивідуальне,або подивіться укр дизайнерів ,щоб душа розвернулась на повну .
Ответ дляkeybx
У нас компроміс. З мене сукня така щоб не було буденно, але і не щось там так... а з нього притримати коней щодо пафосу та помпезномості.
Nata.t.1970• 31 марта 2023
Ответ дляviika65
ничего там спадать не будет, все шьется так, что будет удобно.
Так Автор будет покупать это платье, а не шить на себя
Nata.t.1970• 31 марта 2023
Ответ дляviika65
так, оно уже пошито удобно. сейчас столько приспособлений, что будет держаться железно.
Все может быть( спорить не буду),но мне маловерится
Ответ дляfrumoasa17
Не обмежуйте чоловіка,як хоче помпезності,хай так і буде,для нього це важливо мабуть,це величезна рідкість що чоловіки так сильно хочуть яскравого шлюбу і щоб наречена виглядала як богиня .Всесвіт вам подарував таку можливість,не ставте рамок ,наші укр дизайнери такі чудесні весільні сукні роблять,хоч розгляньте можливі варіанти.
Ответ дляkeybx
Дякую. Мабуть я подумаю.
Ответ дляsea_zezik
Во-первых, поздравляю вас с решением и предложением!
Помню вашу недавнюю тему с сомнениями.
Мне нравится третье по фото, но проголосовала я за 4 вариант, т.к.однозначно вам в нем будет удобнее весь день. И оно тоже очень красивое, я люблю кружева.
Помню вашу недавнюю тему с сомнениями.
Дякую. Так, сумніви були.