Трейдер кріпти• 31 марта 2023
Антидепресанти і лібідо
Чи був у когось досвід, щоб на АД залишилось нормальне лібідо?
Трейдер кріпти
• 31 марта 2023
Ответ дляВся в кредитах
У мене все нормально
А які АД ви вживаєте? Ніяких змін лібідо не було?
Трейдер кріпти
• 31 марта 2023
Ответ дляОднозначно
Не кончаю. Хотя желание есть.
Мабуть не дуже приємне відчуття
Ананомчикус• 31 марта 2023
Смотря какие назначили,можно принимать 2 один из них нивилирует данную побочку.
Трейдер кріпти
• 31 марта 2023
Ответ дляНевгамовна Бу
У мужа в ноль либидо. Просто катастрофа.
Було високе? Лікар не коригує?( страшно через це починати лікування
Вся в кредитах• 31 марта 2023
Ответ длямимАпроходила
Есциталопрам.
Ні, зовсім ніяких змін. Лібідо середня ( 2-3 рази на тиждень є статеве життя, мені достатньо)
Леннон_Жив!• 31 марта 2023
Ответ дляВся в кредитах
Есциталопрам.
У меня на этом препарате либидо-ноль. Раскачиваю,как могу(((
Трейдер кріпти
• 31 марта 2023
Ответ дляВся в кредитах
Есциталопрам.
Дякую)
Трейдер кріпти
• 31 марта 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Видно індивідуальна реакція, наперед не дізнатись :(
Леннон_Жив!• 31 марта 2023
Ответ длямимАпроходила
К сожалению. Но мы с мужем стараемся
Намазюкана нішою• 31 марта 2023
Ответ дляWitty
А мені есциталопрам лібідо взагалі вирубив. І позбавив можливлсті заплакати
Як у вас зі сном? Якось вплинув? І які були побочки?
Доставучая• 31 марта 2023
Межу несколько сложнее закончить.
А у меня либидо повысилось, потому что ушли тревоги, ПА и прочая ерунда)
Матраскин Брат• 31 марта 2023
Ответ дляWitty
Це і є дія АД. Неможливість заплакати. Ну і вони з лібідо головні вороги((
Матраскин Брат• 31 марта 2023
Автор, вам просто потрібно обрати наскільки вам це потрібно. Якщо ви досі задаєтесь питаннями, то може спробувати обійтись?
Зазвичай люди приймають їх коли вже так погано, що про лібідо думаєш в останню чергу. Може обійтись чимось легшим?
Трейдер кріпти
• 31 марта 2023
Ответ дляДоставучая
Межу несколько сложнее закончить.
Цікавий ефект) це мабуть рідкість
Трейдер кріпти
• 31 марта 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Думаю ви праві, якщо хвилююсь за лібідо, то ще не настільки все. Просто звичайні заспокійливі не беруть, переживаю що у звернусь до психіатра, то випише АД, а у них отакий ефект(
Телефон Рубика• 31 марта 2023
это закономерно: секс - это способ получать удовольствие и стимулировать серотонин, а ингибиторы обратного захвата серотонин увеличивают, логично что потребность в других способах добычи серотонина (сексе) падает. Так ад работают.
Телефон Рубика• 31 марта 2023
Ответ длямимАпроходила
такой побочный эффект далеко не у каждого человека, это зависит от диагноза - тревожное расстройство это одно. депрессия и какого она у Вас типа - это другое.
Если есть показания то препарат принимайте. отменить никогда не поздно, но если есть шанс улучшить качество жизни глупо не попробовать.
Матраскин Брат• 31 марта 2023
Ответ длямимАпроходила
Отбил вам їх ще і не виписали, а ви вже озадачились) Які заспокійливі пробували?
На травах мене теж нічого не бере.
Але і к АД я прийшла в свій час коли було вже нестерпно
На травах мене теж нічого не бере.
Трейдер кріпти
• 31 марта 2023
Ответ дляМатраскин Брат
На травах мене теж нічого не бере.
З аптеки багато пробувала. Те що пригадую, то приймала магній б6, барбовал, персен, нообут, біфрен, адаптол, іще купу всяких трав’яних, де валеріана/мелісса і подібне)
Матраскин Брат• 31 марта 2023
Ответ длямимАпроходила
Ну трав’яні то мимо))
А от біфрен і адаптол мали шанс. Біфрен циклом пробували? Може дайте шанс?) якщо не припекло дуже.
Ну а якщо ні, то вперед к АД. Мені взагалі життя на АД сподобалось) ні сльоз не переживань) крутяк.
Трейдер кріпти
• 31 марта 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Ну трав’яні то мимо))
Пила біфрен кілька тижнів, колись брало, зараз не бере(
Телефон Рубика• 31 марта 2023
Ответ длямимАпроходила
потому что бифрены, адаптолы и прочее варево не имеют никакого отношения к лекарствам- то, что доказано меняет биохимию и нейрофизиологию мозга только рецептурное, потому оно и рецептурное.
Трейдер кріпти
• 31 марта 2023
Ответ дляТелефон Рубика
Так, читала таку думку. Раніше мені біфрен чудово допомагав. І знайомим теж працював. А зараз його просто мало
Телефон Рубика• 31 марта 2023
Ответ длямимАпроходила
в медицині немає думок, це наука - препарат або доведено ефективний або ні і працює як плацебо, що буває достатньо для легких станів. Для серйозних розладів біфрени вже не працюють, більш того їх безпека ніким не доведена, є повідомлення взагалі про дуже важкі наслідки їх прийому. як і будь-яких ноотропів.
Це стосується не тількит ад, а всіх ліків, хоч ібупрофен, хоч ад, хоч антибіотики - закони доказовості однакові для всіх класів препаратів.