Чебурастик• 06 февраля 2014
Чай Curtis
Добрий вечір, сьогодні коштувала цей чай надзвичайно смачний, але він привезяний з Москви. Чи можливо в нас десь його придбати?? Порадьте хороший чай(чорний)або з добавками!
АсобеннАя• 06 февраля 2014
у нас он по всем магазинам есть. уже 4 года его пила. но последнее время перешла на другую марку
Очень-очень• 06 февраля 2014
продается этот чай почти в каждом супермаркете. А Ваш текст очень тяжело читать.... Куштувала, привезений..