Оно само купилось• 01 апреля 2023
Дівчатка, як підтягнути цю "унилість" в дом. умовах?
В звичайному житті активності вистачає. Але часу на спортзал не маю. Думаю, що 30-60 хв в день знайшла б для занять вдома. Але потрібно щось дійсно ефективно. Поділіться з власного досвіду.
пані Солоха• 01 апреля 2023
У Вас не уныло совсем. Уныло было у меня, тоже тему создавала. За два месяца махов, выпадов, становой тяги, ягодичных мостов вполне привела жопку в порядок, продолжаю работать дальше.
Оно само купилось
• 01 апреля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Ищите в ютубе тренировки , берёте и тренируетесь. Но не уверена, что силы воли хватит надолго. Я регулярно могу только в зале заниматься.
Живу за містом і мені до найближчого залу ще годину на авто. В минулому році мій тренер жартував, що я могла б просто пішки до них пройтися і назад додому і буде ще кращий результат))
Оно само купилось
• 01 апреля 2023
Ответ дляпані Солоха
По якому комплексу Ви займалися? Поділіться, будь ласка, відео.
Пліткарка• 01 апреля 2023
Ответ дляКудрі кручу сама
Так присідайтк правильно і все буде Ок з колінами . Масаж спини і ніг і сідниць .
Ви не в темі.
Пліткарка• 01 апреля 2023
Ответ дляНекомильфо
Тут на днях вещали, но я так и не поняла и видео не нашла, что приседать с больными коленями можно и нужно. Но. Приседать с опорой и прямыми коленями и ногами.
З опорою присідати можна обережно. І не по 100 разів, як у иій темі писали.
Ms. Доброта• 01 апреля 2023
Ответ дляВ кого тако було
Фітнес резинки.
Я як займаюсь, хоч 2 рази на тиждень, по 30 хв, то попа більш округла
Не займаюсь з осені, а так би показала.
Все налаштовуюсь
Не займаюсь з осені, а так би показала.
Все налаштовуюсь
Кстати, да. Офигенный эффект.
Некомильфо• 01 апреля 2023
Ответ дляПліткарка
Речь не о кол-ве раз и повторов, тут любому ясно, что начинать с 10-15 раз. Я не поняла, как это с прямыми ногами делать. Колени под прямым углом это понятно, а ноги прямые как при этих приседаниях? Или люди так криво изъяснились или я не могу вникнуть....
Оно само купилось
• 01 апреля 2023
Ответ дляОтчебучкина
А что не так?
Не вистачає підтянутості.
Отчебучкина• 01 апреля 2023
Ответ дляОно само купилось
Не вистачає підтянутості.
Та норм опа) Как по мне, даже маловата)
Оно само купилось
• 01 апреля 2023
Ответ дляОтчебучкина
Та норм опа) Как по мне, даже маловата)
Якраз хочеться підкачати об´єму
Фрекен бок• 01 апреля 2023
С утяжелителями можно. Без приседаний подкачать. Упражнения на коврике
Отчебучкина• 01 апреля 2023
Ответ дляОно само купилось
Якраз хочеться підкачати об´єму
Тогда если у вас нет противопоказаний, то приседания для начала.
Фуліганка• 01 апреля 2023
Ответ дляОно само купилось
Уточнення. Присідання не варіант - коліна((
Сідничні ’мостики’ - погугліть. Лежачі на спині, ноги зігнули у колінах і піднімаєте таз догори. Потім ноги ширше. Потім жабкою.
Гарно формуються сіднички.
Я також плоскожопка, то підкачую собі так.
Гарно формуються сіднички.
Фрекен бок• 01 апреля 2023
Ответ дляОля_с_киркою
И я такая. Каждый день, но в зале
Оно само купилось
• 01 апреля 2023
Ответ дляФуліганка
Гарно формуються сіднички.
Дякую
КаваЗМолоком• 01 апреля 2023
У вас гарна попа) є тренування на ютуб якраз нове Міла Тимчук - для попи, без присідань і випадів. Я ще люблю Хізер Робертсон, теж га ютуб, є тренування і в неї без присідань. Pamela Reif теж класна, і багато для попи комплексів вправ
Оно само купилось
• 01 апреля 2023
Ответ дляКаваЗМолоком
Щиро дякую Вам 🌷
Анчо Ус• 01 апреля 2023
Ответ дляОно само купилось
Ютуб, инстаграмм - комплексы фитоняшек. Валом упражнений
пані Солоха• 01 апреля 2023
Ответ дляОно само купилось
По довільному) Просто сама склала собі схему - 4×15 випади, 3×20 станова (вага гантелей в мене невелика 5 кг), 4×20 мостик, 4×20 махи з зігнутою в колінах ногою, 4×20 просто махи вверх. Зараз придбала резинки, подивлюся в інсті якісь вправи з ними. І розтяжка в кінці, це вже на ютубі знайшла.
пані Солоха• 01 апреля 2023
Ответ дляФуліганка
Гарно формуються сіднички.
Я ще кладу ноги на опору вгору, в мене поручень крісла. І в жабці теж добре м´язт відчуваються.
Я пласка з квадратними сідницями, об´ємнішею не стала, але принаймні нічого не висить унило.