Jasmin1912• 03 апреля 2023
Ответ дляNastaсья777
Мені ні. За березень там в не прийшло. Я сподіваюся що в квітні прийде за два місяці.
Будем надеяться
elizavetapkt• 03 апреля 2023
Ответ дляYulia-58a4
Була в ЦНАПі, що я вам скажу, це був перший і останній раз коли користувалася дією. Якщо ви міняєте через дію місце фактичного проживання то будьласочка йдіть одразу і пишіть нову заяву до соц.захисту, бо я пролетіла в березні з виплатою
Я змінювала адресу, з київської області у Київ, у лютому була затримка сходила до районного соц захисту перевірили все нормально було, сказали затримка фінансування очікуйте, виплата прийшла 28 лютого пізно вечері