Кудесница_с_пургеном• 01 апреля 2023
Чому українці такі расисти?
І не треба писати, а ось я не така😂 Живу рік за кордоном, з нами живуть біженці, які приїхали теж з України, але вони африканці, іранці, курди ітп
Не раз чула, як наші жінки кажуть, що не будуть з ними їсти, бо ті грязні ітп
Шо таке?
Читаю по вечерам• 02 апреля 2023
Ответ дляСоветничаю тут
И я становлюсь расисткой, здесь очень много арабов, сирийцев - вокруг одна грязь, они где сели, там и побросали все
А в нас в електричці їдеш і все сємками запльовано, а в тамбурі мочаться, ригають і плюють окурки
Love_Love_Love_• 02 апреля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Звичайно оскорбляє. Тому що взагалі на кольорі шкіри акценту робити не треба. Просто ’ ці пані йдуть без черги’
Ну от, в тому то і справа що я б точно ніяк їх не відокремлювала, мені таке в голову не приходить
SlawaUkraine• 02 апреля 2023
То что у людей называют расами в животном мире это даже не разные биологические виды а надвидовые таксоны , есть сотня видов мышей или ворон и вы их внешне врядли сможете отличить . Расы людей отличаются по тысячам признаков ,строению скелета, мозга, зубов и мышц, костей, биохимии тела .Межрасовое потомство теряет все признаки полезные родительских организмов ,и идет путем вырождения или возвращения к родительским генетическим линиям обратно в следующих поколениях , новых рас не возникает.
постою_послушаю• 02 апреля 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Афроамериканець , афроканадець , афроукраінець
Ви там , що газет не читаєте
Колись, коли я жила в Україні, моя родичка із днр розказувала мені, як у нас в Україні все страшно, і нацисти, і бандерівці і т.д. і т.п. На моє зауваження, що я ж тут живу, і немає всього цього, вона сказала, що я просто не знаю, тому що телевізор не дивлюсь. Щось нагадали ви мені той випадок
Mariya Prokhorova• 02 апреля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
В якій газеті ви це прочитали? Як назвати людину з африки в америці з паспортом Конго?
Ви весь час переводити на себе розмову !
Ви розумієте , що є норми !
Так ось називати афріканцев ’ чорними’ не вічливо сьогодні !
Ви розумієте , що є норми !
Mariya Prokhorova• 02 апреля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Так отож )
Love_Love_Love_• 02 апреля 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ви розумієте , що є норми !
Я вас питаю, а як ввічливо?
І хто вам сказав про те що це не ввічливо?
Mariya Prokhorova• 02 апреля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Що ви змішали м‘яке з теплим ?
Багато людей темношкірих просят їх не називати ’ чорними’
Як ми кацапів просимо говорити ’ в Україні’ , а вони продовжують і навмисно кажуть ’ на Україні’
po_li_na-49a8• 02 апреля 2023
Да есть такое
Но блин...реально национальность в 90% случаев - это маркер, типа породы у собаки. Я не знаю как это работает
Цыгане - с колясками таборами грязные орут - факт? факт
арабы - наглые, некультурные, и тп - факт? да
русские жестокие, через слово мат у большинства, - факт
сирийцы и тп
украинцы тоже не идеал, если что. Если слышу ребенок орет на весь транспорт, в парке, и тп (не грудной, лет 6-8-15) , женщины громко разговаривают, по одежде видно, залезают с ногами на лавку - наши. У нас минус - низкий уровень культуры и отсуствия понятия НЕЛЬЗЯ. ну и халява
так что..думаю все расисты на самом деле
сирийцы и тп
Mariya Prokhorova• 02 апреля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Я вас питаю, а як ввічливо?
Ви же в США поцікавтесь , про приставку ’ афро’
Ввічливо чи не ввічливо казати ’ чорний’
Підійдіть до поліціянта і запитайте !
po_li_na-49a8• 02 апреля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Та всі всіх гноблять, я написала мене гнобиши і азіати ( найбільше тай корея) і чорні намагались, одні араби + - норм.
Але я сама по собі така що на мене де сядеш там і злізеш, мексиканці ще ті расисяки))))
Але це була перша робота, низькокваліфікована де працювали не дуже освідчені люди, от і висновок що расизм це не від ума та інтелекту, а навпаки. До речі велика повага людям з Афганістану, вони неймовірні завжди помагали, підтримували, пригощали, співчували, вивчили фрази українською, молодці, завжди казали що українці найкращі
поддержу! Я тоже сталкивалась с афанистанцами - они оочень эмпатичные, поддерживают, хорошие в общем.
Love_Love_Love_• 02 апреля 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Що ви змішали м‘яке з теплим ?
Вас особисто скільки темношкірих про це просили?
Nikol-9a2f• 02 апреля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Мені таке моя мати росказувала. Вона в Криму живе. От слово в слово
Love_Love_Love_• 02 апреля 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Підійдіть до поліціянта і запитайте !
Третій раз питаю, до чого ставити приставку афро до якого слова?
І як бути з чорними які відношення не мають до Африки?
наташа2406• 02 апреля 2023
Права можна качать у себя в стране , а не чужой когда ты временно. Тут такое не любят. Лучше помалкивать . А то и до суда может дойти. Выпрут за один день обратно .
Olenka_tit• 02 апреля 2023
Ответ дляпрасковья
А вы смогли бы с цыганами жить?!
Вот люди наивные на голубом глазу такое говорить..вы поживите сначала ,а потом наденете белое пальто
Я пожила с цыганями в лагерях и скажу так, цыгане цыганям рознь. Никогда бы раньше не подумала, так как с детства знала их только с плохой стороны.