Кудесница_с_пургеном• 01 апреля 2023
Чому українці такі расисти?
І не треба писати, а ось я не така😂 Живу рік за кордоном, з нами живуть біженці, які приїхали теж з України, але вони африканці, іранці, курди ітп
Не раз чула, як наші жінки кажуть, що не будуть з ними їсти, бо ті грязні ітп
Шо таке?
Love_Love_Love_• 02 апреля 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ну ваш чоловік не ображається на темношкірого , а в США вже не радять так називати людей з чорним кольором шкіри
Хто не радить? Тут чорних називають чорнимии, білих білими. Ніхто тут нікого афроамериканцем не називає,аж смішно.
Love_Love_Love_• 02 апреля 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Каже по вулицям гуляти і не хочется , допомоги від них і не проси, не дочекаєшся , непривітни зовсім люди, дивлятся типу , чого припрлась
То так українці які виїхали в інші країни 10 років + дивляться на тих хто виїхав зараз і ще гірше
Автор, це не тільки про українців. Я майже тридцять років тому гостювала в англійських родичів, в їхньому містечку був цілий район, заселений пакистанцями, від тих пакистанців сахалися як англійці, так і емігранти з Італії, Польщі, ну і наші також (взагалі там всі мирно вживалися, і корінні, і емігранти всіх відтінків шкіри, але пакистанці - то була окрема тема). Коли мої тітки дізналися, що я випадково зайшла в той район під час прогулянки, ледь з інфарктом не злягли, бо молода біла дівчина мала всі шанси звідти не повернутися. Я, звичайно, звернула увагу, що за мною викрикують і сигналять, але розумієте, в 90х і в рідному Львові не раз доводилося драпати від бажаючих затягнути в авто чи відшивати гарячих вірменських залицяльників, які торгували апельсинами на базарі, тому якось особливо не переймалася.
Мені здається, що наш національний расизм він такий більше на словах, як в тій байці про жінку, яка ненавиділа євреїв, але під час другої світової з ризиком для власного життя переховувала в себе єврейську дівчинку.
Бред. Никогда украинцы особым расизмом не отличались. У нас в классе и вьетнамцы учились, африканцы. Я наоборот считаю, что украинцы одни из самых толерантных наций в этом смысле. И при этом не по закону какому-то, а от души. Понятно, что дебилы есть везде, но мне не попадались. А окружение за всю мою жизнь было разное.
Svetlana-7070• 02 апреля 2023
Мені вони воняють і вони ну дуже голосні, ну вибачте, ну правда) коли вчилась у Вінниці, їх там в Меді повно вчилось, то поки з урожая до соборної доїжала то ледве дихала
Mariya Prokhorova• 02 апреля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Смійтесь , поки на вас хтось не поскаржеться
Не ввічливо називати ’ чорними’ , не ввічливо !
Khmelnichanka• 02 апреля 2023
Ответ дляAdvoco
У нас ще глибокий совок… і не тільки нетерпимість до іншої раси, а ще нетерпимість до людей з особливими потребами, до ,,нищебродів,,, до інтелектуалів…. Але це прямо залежне від рівня освіти і виховання і можливості подорожувати
Плюсуюсь.
Love_Love_Love_• 02 апреля 2023
Ответ дляlekon-lekon
А як виражався расизм у США на живих прикладах? Вони ж так там відстоюють права темношкірих, стільки випадків, коли темношкірих поліцейські абивають навіть неозброєних.
Я вище написала.
Багато чорних зловживають цим і це виявляється всюди. Наприклад я стояла в черзі в одну установу, була перша на вході, тут сім‘я темношкірих нагло пролізла, я почала обурюватись, охоронець каже типу : ладно забий, нашо тобі зараз той срач. Стояла в супермаркеті, велика черга, те саме, влізло дві темношкірі жінки і давай провокація на рівному місці, аби тільки я її якось притиснула словесно, а як ні то вона самоствердиться що загнала в кут білу дівчину.
То все від недостатку розуму, зі всіх сторін білих, чорних, жовтих, культурні розумні виховані люди расистами не бувають. Расизм це ущербність
Love_Love_Love_• 02 апреля 2023
Ответ дляSvetlana-7070
Хто воняє саме?
Mrs.Ochmonek• 02 апреля 2023
До чого тут расизм, якщо хтось брудний? Вам з українським брудним бомжем чи сусідом-алкашем , від якого тхне, було б приємно їсти просто тому, що він українець?
Love_Love_Love_• 02 апреля 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ок, а як ввічливо?
Love_Love_Love_• 02 апреля 2023
Ответ дляVeronikca
Называют black, но не niger.
А при чому тут нігер? Я десь сказала слово нігер?
Я сказала що називати чорних афроамериканцями це дуже смішно і такого поняття немає
Шматочок хмарки• 02 апреля 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Дякую за відповідь.
Mariya Prokhorova• 02 апреля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ок, а як ввічливо?
Приставку ’ афро’ додавати
Love_Love_Love_• 02 апреля 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Приставку ’ афро’ додавати
До чого додавати?
Типу афрочориний?
Ну вибачте, ви хоч розумієте що ви зараз людині яка живе 7 років з африканцем, спілкується зі всією сім‘єю доказуєте як має бути і при тому вважаєте що я не права, а ви права?
Типу афрочориний?
Nikol-9a2f• 02 апреля 2023
Ответ дляolga_lk
Почему только белые - расисты? Посмотрите американские фильмы последних годов, в большинстве которых все белые тупые, толстые и отрицательные персонажи. Или мусульмане с их призывами убивать всех неверных? Они не расисты? Точно-точно?
От буквально сьогодні подивилася фільм « Прощенний» Сюжет такий;
В пустелі Марокко, вночи, білі багатії, по дорозі в крутий готель (господарі якого голубі) де планується вечірка для таких же багатіїв, збивають на великій швидкості молодика мусульманина, який вибіг на дорогу, щоб продати сувенір, бо тількі так заробляв на життя. Ну далі лінія нерівності моралі,совісті, розплати… і все таке інше. Показані поганцями білі багатії, які жирують, поки нещасні курди видобувають закам‘янілості, щоб продавати багатим туристам. Тількі нюанс! Той молодик йшов не продавати, а вбивати «невірних підарасів» І коли він запитав у свого співучасника, чи не буде це гріхом, той відповів - ні, бо вони невірні. Але чомусь ця «дрібничка» на думку творців цього шлаку , не мала хвилювати глядача.
Mariya Prokhorova• 02 апреля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
До чого додавати?
Типу афрочориний?
Я вам кажу не про вашу родину , а про суспільство США
Як би ви на ту родину в установі заволали до поліціянта ’ ті чорні люди йдуть без черги ’ , то ті люди могли б заявити , що ви їх оскорбляєте
В США вже нові правила , ’ чорні’ більше не хотять , щоб їх називали ’ чорними’, поцікавтесь , ви недавно приїхали в США ?
Mariya Prokhorova• 02 апреля 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Афроблэк?
Афроамериканець , афроканадець , афроукраінець
Ви там , що газет не читаєте
Love_Love_Love_• 02 апреля 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Для чого ви зі мною спорите і перекручуєте одне з одним? Я в принципі не кричу на людей і про третіх осіб.
Я вас запитала як називати чорних? Я вам пояснила що поняття афроамериканець це смішно і совдепівська вигадка з претензією на толерантність, я запитала до чого додавати частку афро чи блек? Дайте мені відповідь….
Бо ви на третю тему перескочили
постою_послушаю• 02 апреля 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Звичайно оскорбляє. Тому що взагалі на кольорі шкіри акценту робити не треба. Просто ’ ці пані йдуть без черги’
Читаю по вечерам• 02 апреля 2023
У нас дуже багато людей, які всю школу курили за гаражами.
А в селі взагалі гній з під свиней діставали замість уроків.
От і рівень культури
А ще заводи всі рухнули, купа безробіття вже 30 р
Люди самі собі доказують ненавистю, що вони цяця
От і рівень культури
Love_Love_Love_• 02 апреля 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ви там , що газет не читаєте
В якій газеті ви це прочитали? Як назвати людину з африки в америці з паспортом Конго?