Кудесница_с_пургеном• 01 апреля 2023
Чому українці такі расисти?
І не треба писати, а ось я не така😂 Живу рік за кордоном, з нами живуть біженці, які приїхали теж з України, але вони африканці, іранці, курди ітп
Не раз чула, як наші жінки кажуть, що не будуть з ними їсти, бо ті грязні ітп
Шо таке?
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Так звісно расист, тупий коментар насправді😂
А якщо мені з жінкою спати фу, то я за вашою логікою сексистка?
Ви путаєте поняття, расизм - це світова хиба, вона не властива конкретним націям (за вашим текстом українцям) - вона властива конкретним людям. Тому вам краще промовчати про дискримінацію
ViktoryjaG• 02 апреля 2023
Автор, давайте там за нас со всеми неграми и арабами, вы же не расистка, надеюсь? 😏
А мы уж тут дома со своими)))
Love_Love_Love_• 02 апреля 2023
Ответ дляMilanaher
Охотно верю.И не удивительно. Негров веками гнобили и сейчас у них ответная реакция.
Та всі всіх гноблять, я написала мене гнобиши і азіати ( найбільше тай корея) і чорні намагались, одні араби + - норм.
Але я сама по собі така що на мене де сядеш там і злізеш, мексиканці ще ті расисяки))))
Але це була перша робота, низькокваліфікована де працювали не дуже освідчені люди, от і висновок що расизм це не від ума та інтелекту, а навпаки. До речі велика повага людям з Афганістану, вони неймовірні завжди помагали, підтримували, пригощали, співчували, вивчили фрази українською, молодці, завжди казали що українці найкращі
На самом деле толерантность не так давно появилась. Украина только на пути к этому. Я удивилась, например, что в 20 веке афроамериканцам в США не продавали элитные автомобили, квартиры, не селили в отели, даже если это были известные спортсмены, врачи и инженеры. Расизм в СССР всегда был, а сейчас по наследству перешёл к бывшим республикам.
Love_Love_Love_• 02 апреля 2023
Ответ дляViktoryjaG
А мы уж тут дома со своими)))
Боже
чесно, мені аж стидно за вас
Скільки вам років, у вас є освіта?
чесно, мені аж стидно за вас Скільки вам років, у вас є освіта?
Love_Love_Love_• 02 апреля 2023
Ответ дляNat-li
Я не знаю как ответить на подобную глупость..
Ну в чому глупость?
Глупость це називати всіх темношкірих людей афроамериканцями, в мене чоловік чорний в нього 2 паспорта, то він хто? Афроамериканець чи афроукраїнець? Чи україноамериканець?
Ответ дляПишу каліграфічно
Чесно, в мене чоловік темношкірий. Расисти для мене ущербні неосвідчені люди.
Особливо ржачно коли у Франції наші переселенці два слова до купи не могли зв‘язати, а він зі всіма бігав по всіх інстанціях, все перекладав дехто ще возмущався чому на українську, а не на русскій бо їм тяжело оні нє понімают, а потім самі ж мордою воротили як вже допоміг.
Зараз живемо в США, ясно що і англійську він ідеально знає, але всі двері на легко відкрились завжяки його українській.
Так от, більшого расизму ніж в США я не зустрічала ніде, відчула на власній шкурі
А як це проявилось в сша? Цікаво
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну в чому глупость?
С чего вы взяли, что я говорила о всех? Это только ваши фантазии.
lekon-lekon• 02 апреля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
А як виражався расизм у США на живих прикладах? Вони ж так там відстоюють права темношкірих, стільки випадків, коли темношкірих поліцейські абивають навіть неозброєних.
Mariya Prokhorova• 02 апреля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
При чому тут гугл, я у вас питаю де ви понабирались того - афроамериканства?
Моя сусідка з Африки, зараз має паспорт американський, але сумніваюсь що ви таких як вона колись зустрічали
Вони ображаются , коли їх чорними називають
за негра , взагалі , до поліції можно заявити
Тому їх називають афроамерикаці
Дивно , що ви не знаєте
А у нас афроукраїнці )
Тому їх називають афроамерикаці
Дивно , що ви не знаєте
А у нас афроукраїнці )
Ответ дляolga_lk
Почему только белые - расисты? Посмотрите американские фильмы последних годов, в большинстве которых все белые тупые, толстые и отрицательные персонажи. Или мусульмане с их призывами убивать всех неверных? Они не расисты? Точно-точно?
Все ответы в истории. Вспомнить хотя бы позорные крестовые походы против мусульман и рабское угнетение чёрного населения. А чем африканцы насолили украинцам, я не понимаю?
lekon-lekon• 02 апреля 2023
Ответ дляхутряна володарка
Ага, сьогодні знайомій 4 колеса пробили через те що номера АН, ще і записку залишили «ставьте машину у себя во дворе», а двір то той де вона квартиру і знімає))
А свекр так само квартиру знімає в Одесі, закритий двір, паркомісце своє, якась неврівноважена каже «що ви сюди приїхали, я вам на машині z намалюю», розфарбувала машину з балончика.. і що, поліція заявку прийняла, а робити нічого не робе.)
Піпец, треба тій бабці теж щось патріотичне нанести такою ж фарбою.
woman Warrior• 02 апреля 2023
Ответ дляMs. Искренность
Ну, тогда мы расисты верим в вас, чтобы вы очистили наше имя в мировом сексе)
показательно.Корме секса, мысли есть?
Ответ дляНадя М
Ну в Америке, если скажешь что не любишь чёрных, могут быть последствия. У нас болтают об этом постоянно и ещё гордятся этим.
Mariya Prokhorova• 02 апреля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Дійсно , ви прави , подруга доньки зараз в Кореї Південної , в шоці від місцевих (
woman Warrior• 02 апреля 2023
Ответ дляПенек Возмездия
Ну кацап це дійсно фу, що з свинею сексуватися. Хто в здоровому глузді про таке навіть подумати зможе
В здравом уме люди могут понимать, что многие семьи создавались не с начала войны.
И свиньи не те, кто давно замужем за такими, а вполне очевидно кто.
Разумеется,чоловік, що п´є по чорному, б´є жінку та дітей, але українець, значно краще за місцем народження.
постою_послушаю• 02 апреля 2023
Ответ дляMs. Искренность
А если фу, то сразу расист? Интересные критерии.
А что, не расист? Если не зная человека, заведомо только за цвет кожи он фу. Если не расизм, то что это?
Love_Love_Love_• 02 апреля 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Тому їх називають афроамерикаці
Дивно , що ви не знаєте
А у нас афроукраїнці )
Тому їх називають афроамерикаці
Дивно , що ви не знаєте
А у нас афроукраїнці )
Не пишіть єрунду будь ласка. Я живу в америці, мій чоловік темношкірий
Love_Love_Love_• 02 апреля 2023
Ответ дляVeronikca
Ваші уявлення про америку сильно перебільшені. Тут ти можеш не любити що завгодно, навіть Байдена люто ненавидіти і всім про це розповісти
Шматочок хмарки• 02 апреля 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
О, цікаво. А що саме не так? Нещодавно підсіла на їх серіали, там не дуже зрозуміло, яке в них відношення до представників інших країн.
Mariya Prokhorova• 02 апреля 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну ваш чоловік не ображається на темношкірого , а в США вже не радять так називати людей з чорним кольором шкіри
Mariya Prokhorova• 02 апреля 2023
Ответ дляШматочок хмарки
Каже по вулицям гуляти і не хочется , допомоги від них і не проси, не дочекаєшся , непривітни зовсім люди, дивлятся типу , чого припрлась