Пошаманю• Изменено 02 апреля 2023

Порадьте пляшечку для малюка

Малюк першого місяця, почали вводити докорм, знаю що зараз напишуть що треба зі шприца, та він з нього не п´є, одне мучіння а не годування.Тай з пляшками біда, накупила вже і піджен і нук і чіко, але він так ссе що соски за тиждень рощсасує і вони починають більше текти, і дитина починає захльобуватись.Вже купа грошей на соски пішла.Порадьте може я що не вірно роблю, як ви кормили, та якмми бутилочками ?
Цирк на дроті• 02 апреля 2023
Авент
Цирк на дроті• 02 апреля 2023
Зайченя• 02 апреля 2023
Я Canpol на Розетці взяла. Теж догодовую з місяця, пляшечці 3 тижні соска ціла. Ціна пляшечки 167 грн.
Глаза_в_3_карата• 02 апреля 2023
У нас були авент більша і маленька. Дитина була на гв але коли мені треба було кудись піти, то зціжене молоко залишала в пляшечці, пив з неї хоча з пустушками і пляшечками у нас дружба не дуже заладилась)
Бандитка Сью• 02 апреля 2023
Плюсую за Авент. Сначала была маленькая, потом большая. Периодически меняла соски, они отдельно продавались
Зам. зав. Анонима• 02 апреля 2023
Comotomo антиколик брала на 1ый месяц после зонда..
Потом взяла офигенные бутылки Chicco intui Flow, тоже антиколик, у нас их 3, ещё буду брать только их.
Взяла ola baby не взял после chicco её. Отправила её обратно в коробку. Глупая покупка была.. Она типа как сосок мамы и из силикона вся но 3мес +
Зам. зав. Анонима• 02 апреля 2023
Значит comotomo берите, ту соску вряд ли так сильно рассосёт. Она плотная.
60 метрів сметани• 02 апреля 2023
Авент, такую как во втором комменте Вам скинули