Куда ж без меня• 02 апреля 2023
Подарунок дитині на др… Купили б такий?
У синочка скоро др. Хотіла купити світильник-проектор такого типу, бо дуже любить тачки. Може в когось такий є/був? Довго прожив?
Дуболом• 02 апреля 2023
Нет, мой ребенок не понял бы где тут подарок. Ну поблагодарила б конечно, но знаю что не порадовало б
Вічний двигун• 02 апреля 2023
От ребенка зависит. Я своему дарила типа звёздное небо. Ему нравится, уже 13, но иногда включает. Но он и на звёзды просто может прийти посмотреть )) Романтик) и да, это был не основной подарок.
Куда ж без меня
• 02 апреля 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Лет сыночку сколько? У него пожеланий своих нет?
5 років, любить тачки але майже весь автопарк і треки зібрали. Іграшок і так вистачає але боїться інколи темряви, тому подумала що цей сподобається
Синиця у спідниці• 02 апреля 2023
Странный подарок для ребенка. Его что, конструкторы, настольные игры, велосипеды, самокаты не интересуют? Как он будет играть с вашим светильником? Это может быть дополнение к подарку, но не больше.
Куда ж без меня
• 02 апреля 2023
Ответ дляСиниця у спідниці
Все це є, та і недавно купили новий велосипед тому сильно витрачатись не хотілося б
Синиця у спідниці• 02 апреля 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Купіть щось інше. Покажіть дитині, які ще бувають конструктори (магнітні, лего, металеві, дерев´яні і т.д.). Нехай подивиться і скаже, який подобається. Не потрібно на одних тачках зосереджуватись. А нічник і так купіть. Дивно, що у вас його ще немає, якщо боїться.
Ні грама• 02 апреля 2023
Ответ дляДуболом
Может это только один из подарков
Ручки-Крючки• 02 апреля 2023
Дуже класний подарунок.
У мене сину буде 5 років, проектор вмикає, любить досі дивитись на таке
ВундерКИНГ• 02 апреля 2023
Ну такое ...
Это вам радость смотреть на светильник и греться мыслью какой подарок...но это вам он в радость. А ребенку такое в таком возрасте.....
ВундерКИНГ• 02 апреля 2023
Ответ дляЖена аллигатора
Гарний подарунок, автор. Не слухайте місцевих змій.
Чем хороший подарок для ребенка 5 лет? Это вы местный антисоветчик
Куда ж без меня
• 02 апреля 2023
Ответ дляВундерКИНГ
Антисоветчик ?🤣 Це що за диво місцевої термінології?…
Фуліганка• 02 апреля 2023
Тут не у всіх дітей є багато ігрошок.
У багатьох іграшки- тільки на свята. Тому вас і почали клювати.
Це класний подарунок. Особливо, якщо дитина полюбляє тачки
З вишневого садка• 02 апреля 2023
Ответ дляЗлюка бобер
Так подарите )