Дякую за позицію! Є речі, важливіші за спорт та Олімпіаду!
Всупереч рекомендаціям МОК: спортсменів з Росії та Білорусі не допустять до Європейських ігор-2023 у Польщі!
Про це в ефірі радіостанції RMF повідомив президент оргкомітету змагань Марцін Новак.
За його словами, спортсменів з країн-агресорок не буде на змаганнях у Кракові "за жодних обставин". Навіть попри те, що напередодні МОК рекомендував міжнародним спортивним федераціям дозволити атлетам з Росії та Білорусі повернутися до змагань.
"Представники Росії та Білорусі не будуть присутні на Європейських іграх за жодних обставин, попри всі процедурні норми", — заявив функціонер.
От твари, как но в чем не бывало, лезут по миру. Куда им до Европи то, на игры хотели